Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2006., 22:24   #41
Quote:
pumpkin pie kaže:
Šta je to u marketu?

Kakav market?

Misliš da li je Girica u sklopu Plodina? Nije, ne
To je na onoj cesti prema gradu, neposredno prije skretanja za žutu zgradu Mebla, iz smjera Plodina. Isto kao i Maretina, ribarnica koja je s vremenom postala i konoba. Skromno uređeno ali jako fino i ne pretjerano što se cijena tiče.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2006., 23:11   #42
Quote:
Kyra kaže:
Kakav market?

Misliš da li je Girica u sklopu Plodina? Nije, ne
To je na onoj cesti prema gradu, neposredno prije skretanja za žutu zgradu Mebla, iz smjera Plodina. Isto kao i Maretina, ribarnica koja je s vremenom postala i konoba. Skromno uređeno ali jako fino i ne pretjerano što se cijena tiče.
Da, to sam mislila da li je u Plodinama. Dakle nije. To mi je ok jer ne volim te restače po molovima. Ići ću vdjeti šta ima.
A Maretina mi je dobra za poklopati nešto na brzinu, ne za neko maratonsko sjedenje i prežderavanje.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 00:07   #43
Quote:
Kyra kaže:
Meni se Maretina zgadila
Maretina fuj
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2006., 21:03   #44
Quote:
LadyInRed kaže:
Školjka S Korza skreneš u malu, smrdljivu uličicu točno preko puta zgrade Croatia osiguranja. samo pazi jer je restoran podijeljen na pizzeriu i riblji. Preporučila bih ovaj drugi naravno, i MOLIM TE probaj panna cotu za desert
Zlatna školjka, svaka čast! Zaljubljena sam u tu restauraciju. Dobra je i Marjetina konoba, pa Kukuriku, Rijeka i okolica su divni za fino jesti!
Arijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 10:17   #45
Gdje nam je na kraju pokretačica topica klopala?
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 10:28   #46
Moja preporuka je Tarsa, na Trsatu. Klopa je nevjerovatno dobra!
Babaloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2006., 11:41   #47
Monaco . Jedino sto su malo poskupili odnedavno. Sto se tice velicina: mala je zapravo normalna, normalna je velika, za dvije osobe se kvaliteno najesti, a jumbo, pa ta je sigurno za 4 osobe. Normalna je kostala 45 kn do pred koji tjedan, mi bi svaki put kad nam se nije dalo kuhat, otisli tamo na pizzu. To je na Skurinjama kod tehnickog.

Delfin Lovran isto . Odlicna hrana, odlican ambijent za ljetne veceri.

U Kokolu je usluga katastrofa, mi smo zadnji put cekali 45 minuta da nas dodju pitati sta cemo jest i to nakon sto smo ih isli za sank pitat Dobro, sto se ceka . A oni koji idu cesce su mi rekli da to i nije iznimka, vise pravilo. Hrana mi je OK okusa tamo, ali recimo, opet zadnji put, dosla mi je pasta koja je ocito bila skuhana prije pa se posusila negdje dobro na zraku pa je nisu dovoljno zagrijali pa mi je iznutra bila kao sirova, ali zapravo suha.
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 16:34   #48
Jel se to meni čini ili se kineski zatvorio?
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 16:35   #49
Jel se to meni čini ili se kineski zatvorio?
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 16:39   #50
Koji, Beli Kamik?
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 16:45   #51
da
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2006., 21:13   #52
ima li nesto jestivo s dostavom
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 13:48   #53
ronjgi
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 14:29   #54
Quote:
pumpkin pie kaže:
da
Joj, sta stvarno? Ne prolazim onuda cesto, al' meni se cini i kad radi da ne radi jer imaju tamna stakla pa se ne vidi da li je svjetlo unutra. Moj dragi i ja smo tamo znali bas dobro jesti. A to si cula ili ...?
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 11:02   #55
Quote:
sara4 kaže:
Joj, sta stvarno? Ne prolazim onuda cesto, al' meni se cini i kad radi da ne radi jer imaju tamna stakla pa se ne vidi da li je svjetlo unutra. Moj dragi i ja smo tamo znali bas dobro jesti. A to si cula ili ...?
nisu zatvorili, na GO su!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 11:50   #56
Quote:
pumpkin pie kaže:
nisu zatvorili, na GO su!
U posjet rodbini...u Kinu...
sara4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 13:37   #57
Moguće!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 14:23   #58
bio neki dan u "Skopskom meraku" na srdočima...makedoski specijaliteti, jel....ubili se od vrlo obre hrane za ne previše para
__________________
...lurking in the dark...
raliSHA is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2006., 23:53   #59
Quote:
raliSHA kaže:
bio neki dan u "Skopskom meraku" na srdočima...makedoski specijaliteti, jel....ubili se od vrlo obre hrane za ne previše para
Imaš o njemu topik malo niže!
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2006., 19:48   #60
preporuka u Rijeci

dobar restoran ili konoba u Rijeci - šta preporučate,osim Tarse,bio sam,odlična je klopa i usluga
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.