Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2014., 13:01   #2301
Quote:
lexi3 kaže: Pogledaj post
Pa to i nije tolko puno.

Hvala na linku, pogledati ću malo da vidim što još nude.

To je mali broj karata i traži što prije. Za Köln kupi u Njemačkoj kad sidješ sa vlaka - ti su vlakovi k'o tramvaj tamo.

Druga opcija ti je avion - pogledaj GA na Stuttgart znaju imati bolje cijene nego na Köln.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 21:04   #2302
Quote:
UglyKidJoe kaže: Pogledaj post
To je mali broj karata i traži što prije. Za Köln kupi u Njemačkoj kad sidješ sa vlaka - ti su vlakovi k'o tramvaj tamo.

Druga opcija ti je avion - pogledaj GA na Stuttgart znaju imati bolje cijene nego na Köln.
Koliko prije? Jer se radi o putovanju u četvrtom mjesecu.

Gledala sam cijene kod nas avio karti, ali dođu po 2 000 kn povrate (najjeftinije što sam našla za ovo razdoblje. Iako neznam jel bi se cijena nešto drastično promjenila za 4 mj. sljedeče godine)
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 13:28   #2303
Putovanja željeznicom - željeznicke karte, kako doći vlakom nekuda...

Gledala GW?
Evo ja sam sad bacila odokativno datume:
1) na Stuttgart se da iskombinirati i za 73€,
2) na Koeln za 90€.
3) a možete i medjusobno.
Ovisi koliko ste kruti u datumima.

Ne znam - kadgod sam pitala, nije bilo. Sad... što oni rade sa njima - ne bih se čudila.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 19:58   #2304
Je li HŽ nema više onih popusta za mlađe od 26 godina?
Nema veze, našao sam.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:03   #2305
Preloši su sustavi pretraživanja linija vlakova po Europi, ne može se doći do najosnovnijih informacija, pa ni cijene.

Zna li netko ovdje kolika je cijena povratne karte Zagreb-Zurich?

Koliko vidim postoji redovna linija, službene stranice HŽ-a ne znaju za nju, ove razne europske stranice prepoznaju da postoji, ali ne znaju cijenu.
felicidade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:07   #2306
Ne možeš nazvati glavni u Zagrebu?
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 10:59   #2307
Quote:
felicidade kaže: Pogledaj post
Preloši su sustavi pretraživanja linija vlakova po Europi, ne može se doći do najosnovnijih informacija, pa ni cijene.



Zna li netko ovdje kolika je cijena povratne karte Zagreb-Zurich?



Koliko vidim postoji redovna linija, službene stranice HŽ-a ne znaju za nju, ove razne europske stranice prepoznaju da postoji, ali ne znaju cijenu.

Nema europskog semafora za to - kako? Bog zna.
Odi u Croatia Express, ima pna Spar varijanta ali ju treba uzeti dosta unaprijed. 29€ mislim.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 08:10   #2308
Pozdrav!

Naumila sam kupiti karte za vlak za relacije Pariz-London, London-Edinburg i Edinburg-London (imam točne datume). Na web stranici www.b-europe.com sam našla vozni red, ali ne mogu naći cijene karata. Također, javlja mi da je karte za ova putovanja trenutno nemoguće rezervirati on-line. E sad, s obzirom da se radi o putovanju u veljači 2015., da li zbog toga ne mogu rezervirati karte (predaleki datum) ili se to jednostavno ne može??
Uglavnom, trebao bi mi savjet kako najjednostavnije ovo organizirati/rezervirati/kupiti? Unaprijed hvala :-)
fly_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 10:54   #2309
Odi na lokalne webstranice željeznica pa tamo kupi. Ovo ne funkcionira ili je tako zapetljano da ti taj posao ne treba.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 20:06   #2310
Bok! Dvije prijateljice i ja planiramo za novu u Bg, putovale bismo 30.12. pa me zanima ako je netko putovao u tom periodu, jel nam potrebna rezervacija? Jel velika gužva?
Čitala sam od par ljudi da su unatoč rezervacijama ostali na nogama cijelim putem pa ne znam jel se uopće isplati
Oggica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 08:56   #2311
Pakoliko košta rezervacija da je bed dati?
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 17:04   #2312
Odakle putujete, je li ti teško stajati, ne vjerujem da će biti pun vlak.
Ja sam išao od Zagreba do Varšave pa nikad nisam stajao niti sam kupio rezervaciju.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 23:25   #2313
Rezervacija je oko 27 kN, al nije da nam je bed platit jer je kao skupo nego mi je vise bed ako nicemu u principu ne koristi.
Putujemo iz Zagreba, znaci nekih 6 sati, malo vise. Ma ne vjerujem ni ja da ce biti pun vlak, al sam cisto htjela provjerit ako je netko putovao u tom razdoblju jer sam čitala da zna bit guzva.
Oggica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 11:44   #2314
Ha gle, rezervacija bi ti trebala garantirati mjesto. U principu ne bi smjeli prodati više garancija no sjedala.
Da doskočite dodatno tomu, dođite ranije na kolodvor - rezervacija vam treba garantirati da vas nitko neće dignuti.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 16:27   #2315
Quote:
Oggica kaže: Pogledaj post
Rezervacija je oko 27 kN, al nije da nam je bed platit jer je kao skupo nego mi je vise bed ako nicemu u principu ne koristi.
Putujemo iz Zagreba, znaci nekih 6 sati, malo vise. Ma ne vjerujem ni ja da ce biti pun vlak, al sam cisto htjela provjerit ako je netko putovao u tom razdoblju jer sam čitala da zna bit guzva.
Za taj vlak ti nikada nije gužva, nemaš se čega brinuti.
__________________
Na internetu je svatko muškarac dok se ne dokaže suprotno.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 22:17   #2316
Pozz,
Neznam dali sam pogodila temu ako nisam ispricavam se unaprijed ,zanima me dali je itko kupovao karte preko interneta za vlak iz Beca za Budimpestu www.oebb.at ? ako sam skontala ima karata u razlicito doba dana po 19 eura?
Dali mi mozete pomoc da mi objasnite kako se kupuje,dali samo preko interneta ili moze i direktno na kolodvoru?
ines333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 00:18   #2317
Quote:
ines333 kaže: Pogledaj post
Pozz,

Neznam dali sam pogodila temu ako nisam ispricavam se unaprijed ,zanima me dali je itko kupovao karte preko interneta za vlak iz Beca za Budimpestu www.oebb.at ? ako sam skontala ima karata u razlicito doba dana po 19 eura?

Dali mi mozete pomoc da mi objasnite kako se kupuje,dali samo preko interneta ili moze i direktno na kolodvoru?

Te karte od 19€ su karte koje po toj cijeni možeš dobiti samo unaprijed - cijena će radti što će se datum približavati.

Odi na öBB i slobodno kupi kartu online - ako imaš smartphone, Android ili iPhone skineš si aplikaciju OBB Tickets i možeš odabrati i elektroničku kartu sa kodom koji kontrolor očita ili tražiš da ti pošalju na e-mail pa ju isprintaš sama.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 19:29   #2318
Quote:
UglyKidJoe kaže: Pogledaj post
Te karte od 19€ su karte koje po toj cijeni možeš dobiti samo unaprijed - cijena će radti što će se datum približavati.

Odi na öBB i slobodno kupi kartu online - ako imaš smartphone, Android ili iPhone skineš si aplikaciju OBB Tickets i možeš odabrati i elektroničku kartu sa kodom koji kontrolor očita ili tražiš da ti pošalju na e-mail pa ju isprintaš sama.
dali se bas moram registrirat na ovu stranicu? pokusavam i kad dodjem do potvrde sigurnosnog koda nikako nece da mi je prihvati
ines333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 07:08   #2319
Sirry, ne znam jer nisam do kraja izvela kupnju već sam isprobavala tek dio.
Neki problem predstavlja registracija? Mislim... Kad se već ne može izbjeći...
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 12:08   #2320
Uvijek sam malo skeptična kad vidim da je cijena karte 3 puta jeftinija od obične karte pa da vas pitam...
ovo su cijene za vlakove. piše da ove od 9 € treba rezervirati ranije. može mi netko objasniti da li je to obična karta, samo je duplo ili trostruko jeftinija od obične? može ju kupiti bilo tko?

Nemojte mi se smijati na pitanju, inače samostalno putujem.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.