Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2007., 21:08   #41
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
ela zene i ljudi

zelim napraviti neke torbe pa me zanima ima li u hoby&art ducanima za kupiti obicne torbe (kao sto se kupuje svilene kravate i marame za oslikavanje)?
U Rijeci to ne mogu naci, pa trazim u Zg.

Mozda ako ima i carape za poklone?!
mogu ti za vikend provjeriti ... nedaleko imam jedan od tih dućana inače, znam da drže sve moguće i nemoguće farbe ... staklo, drvo, tekstil ...
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 22:19   #42
dok ne nadjem neke "konkretnije" slike ... evo
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 22:20   #43
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
mogu ti za vikend provjeriti ... nedaleko imam jedan od tih dućana inače, znam da drže sve moguće i nemoguće farbe ... staklo, drvo, tekstil ...
bila bih ti jako zahvalna!
treba mi obicna pamucna crna torba, one jednostavne A4 formata, kao za na plac al da je crna... thanx
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 22:21   #44
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
bila bih ti jako zahvalna!
treba mi obicna pamucna crna torba, one jednostavne A4 formata, kao za na plac al da je crna... thanx
mislim da sam skužila

a ako nije crna?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 22:26   #45
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
mislim da sam skužila

a ako nije crna?!
a onda mi samo javi kakva je i koliko kosta
u protivnom mi isto javi kakva je i koliko kosta
dakle, u svakom slucaju javi kakve su i koliko kostaju
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 22:27   #46
Quote:
fonemf kaže: Pogledaj post
a onda mi samo javi kakva je i koliko kosta
u protivnom mi isto javi kakva je i koliko kosta
dakle, u svakom slucaju javi kakve su i koliko kostaju
dakle, u svakom slučaju ... shvatila sam
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 00:37   #47
Kako napraviti male, lagane, svjetlucave anđele?

Otkada živim u prizemlju ne propuštam okititi prozore koji gledaju na ulicu. Kako sam sašila neke zavjesice koje se mogu povlačenjem podizati (nisu rolo zavjese) ovo kićenje istovremeno ukrašava sobu, ali i ulicu.

Ovoga s ulicom i nisam bila toliko svjesna, dok nisam vidjela roditelje koji podižu dječicu da pogledaju prozore i čula dječicu kako veselo govore - vidi ovo... vidi ono...

Svake godine napravim nešto drugačije. Ništa posebno, manje više recikliram ono što sam godinama prije kupovala i tu i tamo dokupim neku sitnicu.

Kako sam ovih godina reciklirala, crveno-zeleno, crveno-zlatno, samo zlatno, pa vodoravno, pa dijagonalna mreža (u sve ubačene majušne kuglice i zvončići)... ove bih godine išla s anđelčićima - bijelo - srebrno. Kupila sam one stiropor kuglice, ali još nisam razradila ideju kako napraviti anđelčiće. Ako netko ima ideju, lijepo bih molila da je podijeli sa mnom.

A u stanu sam iskoristila cijevi od radijatora (idu visoko do stropa) i o njih ovješala one ukrasne zlatne i crvene "lance". Ove bih godine mogla objesiti kuglice i zvončiće (na zlatne končiće) na različite visine...
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 09:53   #48
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Otkada živim u prizemlju ne propuštam okititi prozore koji gledaju na ulicu. Kako sam sašila neke zavjesice koje se mogu povlačenjem podizati (nisu rolo zavjese) ovo kićenje istovremeno ukrašava sobu, ali i ulicu.

Ovoga s ulicom i nisam bila toliko svjesna, dok nisam vidjela roditelje koji podižu dječicu da pogledaju prozore i čula dječicu kako veselo govore - vidi ovo... vidi ono...

Svake godine napravim nešto drugačije. Ništa posebno, manje više recikliram ono što sam godinama prije kupovala i tu i tamo dokupim neku sitnicu.

Kako sam ovih godina reciklirala, crveno-zeleno, crveno-zlatno, samo zlatno, pa vodoravno, pa dijagonalna mreža (u sve ubačene majušne kuglice i zvončići)... ove bih godine išla s anđelčićima - bijelo - srebrno. Kupila sam one stiropor kuglice, ali još nisam razradila ideju kako napraviti anđelčiće. Ako netko ima ideju, lijepo bih molila da je podijeli sa mnom.

A u stanu sam iskoristila cijevi od radijatora (idu visoko do stropa) i o njih ovješala one ukrasne zlatne i crvene "lance". Ove bih godine mogla objesiti kuglice i zvončiće (na zlatne končiće) na različite visine...
A gdje se mogu vidjeti ti prozori
Pogledaj ovo riješenje:
http://www.hobbyart-chemaco.hr/defau...t=51&IDArt=312
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 09:58   #49
Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
Meni su baš zgodni.
S obzirom da imam dvoje klinaca, napraviti ću dva anđelčića s time da ću gore na rubu teglice napisati njihova imena sa nekakvim gliter flomićem ili korektur pastom
hanacro is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 12:28   #50
Želim majušne, lagane anđele

Quote:
hanacro kaže: Pogledaj post
A gdje se mogu vidjeti ti prozori
Pogledaj ovo riješenje:
http://www.hobbyart-chemaco.hr/defau...t=51&IDArt=312
Oh, baš su slatki! Mogla bih nekoliko takvih napraviti prijateljima i poslati uz čestitku...

Međutim, meni bi trebali majušni i lagani anđeli, a da ih lako i brzo mogu napraviti, jer ih trebam barem 30 komada (četiri velika prozora, na svaki barem po 7 - 8 anđela).

Zapravo, ideja je(barem za sada), da srebrnim trakicama "razvučem" crtovlje (5 crta), a onda, umjesto nota postavim te male anđeliće. Kao - anđeli nam pjevaju...

Nažalost, sve do prošle godine nisam fotografirala svoje prozore. Lani jesam, ali... ne'š ti fotografa. Fotografije ispale dosta loše. A i nisam još naučila kako ih prenijeti ovdje na forum. Ali, obećavam, potrudit ću se ove godine...
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 13:04   #51
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Oh, baš su slatki! Mogla bih nekoliko takvih napraviti prijateljima i poslati uz čestitku...

Međutim, meni bi trebali majušni i lagani anđeli, a da ih lako i brzo mogu napraviti, jer ih trebam barem 30 komada (četiri velika prozora, na svaki barem po 7 - 8 anđela).

Zapravo, ideja je(barem za sada), da srebrnim trakicama "razvučem" crtovlje (5 crta), a onda, umjesto nota postavim te male anđeliće. Kao - anđeli nam pjevaju...

Nažalost, sve do prošle godine nisam fotografirala svoje prozore. Lani jesam, ali... ne'š ti fotografa. Fotografije ispale dosta loše. A i nisam još naučila kako ih prenijeti ovdje na forum. Ali, obećavam, potrudit ću se ove godine...
uzmi neku lijepu traku - srebrnjikavu, mrežastu, blešćeću, ali da obavezno ima na rubovima žicu za lakše oblikovanje, onda nareži na komade i oblikuj mašne - slobodne krajeve ostavi malo duže pa ih onak razvuci tako da ove gornje budu šire, a na spoju (čvoru) gornjih duplih zaveži srebrnastu ili zlatastu kuglicu.

e jesam ovo objasnila, ako nisi shvatila (što bi bilo pravo čudo ), nacrtat ću
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 13:20   #52
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
uzmi neku lijepu traku - srebrnjikavu, mrežastu, blešćeću, ali da obavezno ima na rubovima žicu za lakše oblikovanje, onda nareži na komade i oblikuj mašne - slobodne krajeve ostavi malo duže pa ih onak razvuci tako da ove gornje budu šire, a na spoju (čvoru) gornjih duplih zaveži srebrnastu ili zlatastu kuglicu.

e jesam ovo objasnila, ako nisi shvatila (što bi bilo pravo čudo ), nacrtat ću
nacrtaš???
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 13:23   #53
ovak nekak
http://i17.tinypic.com/6y49g86.jpg



bitno je da je traka sa čvrstim rubom da je možeš dobro oblikovati.
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 13:40   #54
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
ovak nekak
http://i17.tinypic.com/6y49g86.jpg



bitno je da je traka sa čvrstim rubom da je možeš dobro oblikovati.
nije loša ideja...
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 13:42   #55
Quote:
nana666 kaže: Pogledaj post
nije loša ideja...
ne fakat nije ja to slučajno otkrila kad sam jedne godine radila neki vijenac za vrata i kao zavezala mašnu i da malo obogatim dodala kuglicu i fakat je dojam ko angelek
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 13:45   #56
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
ne fakat nije ja to slučajno otkrila kad sam jedne godine radila neki vijenac za vrata i kao zavezala mašnu i da malo obogatim dodala kuglicu i fakat je dojam ko angelek
izbjeći ću ovu diskusiju .... ja to rješavam tak da kupim anđelčeke, postavim i poobjesim di mi paše i to je to


elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 13:48   #57
je da. ali specifično su traženi što lakši angeli da vise na zavjesi. kuiš?
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 13:54   #58
A i meni osobno je čar u tome kad se sam s nečime zabavljaš i izmišljaš... Da to na kraju bude rezultat tvoje mašte tj . jedinstveno...
__________________
666999
nana666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 14:08   #59
ideja koju sam vidjela...anđelak od tjestenine...
tijelo od makarona, na to se zalijepi ona mašnica tjestenina, glavica - kuglica ili od tijesta ili vrsta pužića ili drvena perla
oboja se zlatnim sprejom, nacrtaju usta i okice flomićem ...i to je to

onda sam vidjela ovo... ovo su zapravo vilenjaci, ali tak se mogu i anđeli napraviti


ovo su od žice

evo vam i postupak za to
http://i21.photobucket.com/albums/b2...jeo/Image2.jpg
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 14:27   #60
Quote:
crvenkapica33 kaže: Pogledaj post
je da. ali specifično su traženi što lakši angeli da vise na zavjesi. kuiš?
ma glavno da vise na pomičnoj plohi
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.