Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2014., 07:44   #341
Trebam pomoć u vezi dvije stvari.
Jel zna netko što se provjerava (osim plivanja) na provjeri za izvanredni studij smjer kondicijska priprema?
Jel se da riješit s faksom što se tiče predavanja jer radim u drugom gradu i ne mogu dobit u većini slučajeva slobodno za predavanja (jedino za ispit)?
Inesy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 12:46   #342
Quote:
Inesy kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć u vezi dvije stvari.
Jel zna netko što se provjerava (osim plivanja) na provjeri za izvanredni studij smjer kondicijska priprema?
Jel se da riješit s faksom što se tiče predavanja jer radim u drugom gradu i ne mogu dobit u većini slučajeva slobodno za predavanja (jedino za ispit)?

Prvo dodjes tamo i obavis lijecnicki,nakon toga ide kondicijska koja se sastoji tima niski,visoki step,cucanj,skok u dalj itd....
Kaj se tice predavanja,ona nisu obavezna niti te do drzi da ides na njih.Neki profesori zahtjevaju da se dolazi bas zbog potpisa koji dobijes na kraju predavanja tog predmeta i bez njega ne mozes pristupit ispitnom roku.Sva predavanja su tvoja odluka dal ces ic ili ne,ali za tvoje dobro na neka bi bilo bolje da ides cisto da znas o cemu se radi i da ti bude lakse pri ucenju.
__________________
Life never gets easier....YOU JUST GET STRONGER!
xperia88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2014., 14:05   #343
http://www.kifst.hr/natje%C4%8Daj-za...gije-akademska

evo ko ima volje za jos 2g poslije 3g
oriv88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 11:53   #344
Thumbs up

Dobar dan svima. Htio bih upisat visu sportsku, smjer kondicijskog trenera. Moze li mi netko recu kakve pripreme moram proci? Jeli tesko proci?
Jos me zanima nesto. U plivanju sam dosta los, pa me zanima jeli plivanje obavezno ili se moze to nekako rijesit da se nemora plivat? Jer stvarno bih htio upisat ovaj fax a plivanje mi nije jaca strana, tj neide nikako. Hvala unaprijed
Trener1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 10:13   #345
Quote:
Trener1 kaže: Pogledaj post
Dobar dan svima. Htio bih upisat visu sportsku, smjer kondicijskog trenera. Moze li mi netko recu kakve pripreme moram proci? Jeli tesko proci?
Jos me zanima nesto. U plivanju sam dosta los, pa me zanima jeli plivanje obavezno ili se moze to nekako rijesit da se nemora plivat? Jer stvarno bih htio upisat ovaj fax a plivanje mi nije jaca strana, tj neide nikako. Hvala unaprijed

Ne razumijem vas koji ne znate malo švrljat po stranicama...par postova prije je neko postavio slicno pitanje.Citajte malo ljudi,nece vam past cigla na glavu ako i sami nesto napravite.
__________________
Life never gets easier....YOU JUST GET STRONGER!
xperia88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 12:59   #346
Pozdrav!

Malo sam čitao po ovome i nisam skuzio jesu li prijemni od više trenerske zajedno sa prijemnima od kineziologije redovno? Drugo pitanje je kada su oni otprilike, kako teku prijave i sve to,ispričavam se ako je glupo pitanje,već neko vrijeme nisam u školovanju nego radim.
IvanTheGreat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 18:11   #347
Thumbs up

Zanima me visa sportska, smjer kondicijskog trener. Jeli tko ove godine upisivao? Citam i vidim da za plivanje nema vremenskog ogranicenja? Jeli to jos uvijek tako? Dali je za plivanje potrebno preplivat 50 u neogranicenom vremenu ili pak ima vremenskog ogranicenja?
Trener1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2014., 13:41   #348
Itko?
IvanTheGreat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 07:39   #349
Samo treba citat,tu vam sveee pise
__________________
Life never gets easier....YOU JUST GET STRONGER!
xperia88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 11:32   #350
Ljudi ako ikoga zanima Fitness uciliste u Zagrebu i misli upisati, imam 4 vouchera po 1000kn za platiti skolarinu koje prodajem (na trenerskoj sam inace i ne mislim upisati jos i to).

Ako ste zainteresirani, javite se
Waister_o1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 11:49   #351
Quote:
Trener1 kaže: Pogledaj post
Zanima me visa sportska, smjer kondicijskog trener. Jeli tko ove godine upisivao? Citam i vidim da za plivanje nema vremenskog ogranicenja? Jeli to jos uvijek tako? Dali je za plivanje potrebno preplivat 50 u neogranicenom vremenu ili pak ima vremenskog ogranicenja?

Za testiranje iz plivanja na 50 metara nema vremenskog ograničenja.
legionnaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 00:33   #352
ovo su totalne nebuloze!

sad sam gledao norme, oni traže 13.50s za 100 m sprinta ! pa jebote ko to moze??
sjećam se da sam ja u srednjoj školi na 100m trčao 14.01 i bio sam najbrži u razredu, a tada sam fakat bio utreniran, u cijeloj srednjoj školi su bila mozda 2-3 lika koji su istrčali ispod 14s

ostalo neću ni komentirati, ok ima normi koje su normalne, ali u nekima bas pretjeruju...
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 15:51   #353
Di si nasao te norme?? Ove koje sam ja nasao su bas pljuga
IvanTheGreat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 18:46   #354
to sam vidio na web stranicama splitskog kifa
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 19:43   #355
Quote:
GLAVATAR kaže: Pogledaj post
ovo su totalne nebuloze!

sad sam gledao norme, oni traže 13.50s za 100 m sprinta ! pa jebote ko to moze??
sjećam se da sam ja u srednjoj školi na 100m trčao 14.01 i bio sam najbrži u razredu, a tada sam fakat bio utreniran, u cijeloj srednjoj školi su bila mozda 2-3 lika koji su istrčali ispod 14s

ostalo neću ni komentirati, ok ima normi koje su normalne, ali u nekima bas pretjeruju...
To može istrčati svaka baba a pogotovo onaj tko misli na KIF

Imaš i normu za 1 500 m Malo trčkaraš i eto ti norme.
pohranjujte is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 16:10   #356
Pa pričamo o višoj trenerskoj a ne redovnom KIFu . U svakom slučaju nisam isprobavao sprintove,možda bi trebao
IvanTheGreat is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 18:24   #357
Quote:
pohranjujte kaže: Pogledaj post
To može istrčati svaka baba a pogotovo onaj tko misli na KIF
da da da......a mi smo svi u srednjoj onda bili valjda neki poluinvalidi.....svjestan si da je svjetski rekord na 100m tek nesto sitno ispod 10s?
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 15:03   #358
9:58 sekundi je svjetski rekord Nije to baš samo "tek nešto sitno" ispod 10 sekundi. 0.42 sekunde * brzina od oko 45 km/h ti je oko 6 metara razlike u duljini.
Krećeš iz startnih blokova pa si nešto brži. Istrčao sam to za oko 12.5 sekundi s prilično jakim vjetrom u prsa a bio je i pljusak.
Izgleda da ste svi u srednjoj bili, jelte, motorički deficitarni
pohranjujte is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 10:07   #359
Iako sam pri kraju sa SCIT-om, vidio sam nešto što me je zainteresiralo - naime u Splitu postoji stručni ONLINE studij, odnosno "e-učenje"... Ima li netko ovdje tko je to upisao ili zna nešto više o tom studiju?
legionnaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 14:33   #360
Hoće li itko od vas upisivati ove godine višu trenersku? Tek tolko da budem u kontaktu sa nekim ko prolazi kroz iste stvari :klap:
IvanTheGreat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:31.