Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2007., 20:15   #1
Sindrom Kineskog Restorana

dali ste ikad čuli za ovaj pojam???

ako jeste, uz što je bio povezan???

evo što se meni događa:

prije nešto godina živjela sam vani i tada sam počela jesti kod kineza. Ne jedem meso i uvik bi mi bilo teško naći nešto za klopanje, a ako se išlo u restaće za Vegetarijance cijene su uvik bile više...
Nakon nekoliko puta primjetila sam da mi se par minuta po početku konzumacije hrane mišići lica počinju grčiti, da mi je toplo, toplina udara u glavu i tako...
nisam to uzimala za ozbiljno jer bi uvik prije hrane pili vino od šljiva, pa uz hranu pivu i u biti mislila sam da me smantalo, odnosno, nikada to nije bilo jako da bih prestala jesti...

povratkom u Hr/Zg nastavili smo tu i tamo sa odlascima kod kineza i više nikada nisam osjetila ništa čudno do ovog vikenda (vikend prije smo bili u istom restoranu i jela sam identičnu hranu).

nakon drugog zalogaja mišići lica su mi se zgrčili, toplina me je totalno ošinula (hrana nije bila ljuta) i osjetila sam slabinu u želucu.
prestala sam automatski jest

konobar je objašnjavao ljudima koji su bili samnom za stolom da je to vjerojatno taj sindrom i da se ne moram brinuti jer će proći za 10 min....

danas sam išla malo u potragu na netu da vidim dali ima zabilježeno nešto i jedino što sam našla upućuje na aditive koje stavljaju za pojačavanje okusa, E620 i od kojih može doći do ovakvih reakcija.

iskreno, ja sam za tim stolom u sekundi premrla od straha što mi se dešava i kojom jačinom i brzinom je došlo do toga.
tek neka 2 - 3 sata nakon konzumacije, bilo mi je malo bolje.

nisam išla doktoru.

što vi mislite??
jeli imao netko sličnih iskustva???
luna_lunatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 20:34   #2
Cula sam da kinezi u svojoj kuhinji koriste mnogo dodataka jelima,aditiva a jedan od njih je glutamat, pa se valjda zbog toga zove SKR.Evo sa strucne strane sta kazu o tom aditivu.

ASPARTIČNA KISELINA (40% ASPARTAMA)

Dr Russell L. Blaylock, profesor neurohirurgije na Medical University of Mississippi, nedavno je objavio knjigu u kojoj je detaljno opisao poremećaje koji nastaju unosom aspartične kiseline koja se nalazi u aspartamu. [99% od natrij-glutamata (monosodium glutamate - MSG) je glutamična kiselina. Oštećenja koja ona prouzrokuje također su dokumentirana u Blaylocovoj knjizi (natrij-glutamat, kojeg mnogi od nas svakodnevno unose u svoj organizam uz pomoć Vegete i sličnih dodataka jelima, osim što poboljšava njihov okus, istovremeno i uništava naše živčane stanice, jer spada u grupu živčanih otrova.)]

KAKO ASPARTAT I GLUTAMAT UZROKUJU OŠTEĆENJA

Aspartat i glutamat djeluju kao neurotransmiteri u mozgu omogućavajući prijenos informacija od jedne živčane stanice do druge. Ukoliko se u mozgu nalazi prevelika količina ovih supstanci, to dovodi do smrti određenih živčanih stanica uslijed stvaranja uvjeta za ulazak povećanih količina kalcija u te stanice. Ulaskom kalcija u stanice, u njima dolazi do oslobađanja većih količina slobodnih radikala koji onda uzrokuju smrt stanice. Oštećenja živčanih stanica mogu biti izazvana od strane suvišnog aspartata ili glutamata i zbog toga se ove supstance nazivaju – “ekscitoksinima”. Oni “nadražuju” ili stimuliraju živčanu stanicu sve dok ona ne umre.
Aspartična kiselina je jedna od amino kiselina. U svojoj slobodnoj formi (kada nije vezana za proteine) ona uzrokuje značajno povećanje razine aspartata i glutamata u krvnoj plazmi. Suvišna količina aspartata i glutamata u krvi, kratko nakon unosa aspartama ili glutamične kiseline (prekursora glutamata) dovodi do visoke koncentracije ovih neurotransmitera u određenim dijelovima mozga.
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 20:35   #3
Zbog popravljanja okusa dodaju se raznovrsni, često i problematični aditivi. Najčešće se primjenjuje E 621 – mono-natrijev glutamat, koji može biti alergen, i koji u mnogim zemljama nije dozvoljen u hrani za malu djecu i mladež.
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 21:45   #4
Quote:
sorrela kaže: Pogledaj post
– mono-natrijev glutamat,
Da. Sindrom kineskog restorana ili MSG (monosodium glutamate). Vecina danasnjih kineskih restorana hvale se da ne sadrze ovu supstancu koja intenzivira okuse i na taj nacin hrana dobije prihvatljiv okus vecini postrosaca (i nalazi se u famoznoj Vegeti). Mono natrijev glutamat u nekih ljudi izaziva glavobolje, znojenje, mucninu...
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 01:42   #5
Quote:
Shtefitza kaže: Pogledaj post
Vecina danasnjih kineskih restorana hvale se da ne sadrze ovu supstancu koja intenzivira okuse i na taj nacin hrana dobije prihvatljiv okus vecini postrosaca (i nalazi se u famoznoj Vegeti).
ako tvrde da tog nema u njihovoj kuhinji, Luna daj nam reci u kojem si to kineskom bila...da ga mozemo zaobici
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 11:04   #6
Trebaš svaki put posebno naglasiti da si alergična na te sastojke, (oni će ti reći da ih ne koriste, naravno, ali lažu), i upozoriti da se možeš onesvijestiti, a ako ti se to desi, onda ćeš ih tužiti. Onda ti obično vele "hm, samo trenutak", odu u kuhinju i naprave ti hranu bez toga.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 16:46   #7
Quote:
darin kaže: Pogledaj post
ako tvrde da tog nema u njihovoj kuhinji, Luna daj nam reci u kojem si to kineskom bila...da ga mozemo zaobici
u Gajnicama

valjda je jedini tamo
luna_lunatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 18:51   #8
frendica je jednom to spominjala, mi smo joj se naravno dobro ismijali
ali isto tako sam cula da stavljaju glutaminat za pojacavanje okusa, i da zato svima kinezi uglavnom valjaju.a i manje vise sve ima isti okus. isto kao kad koristite vegetu.
predlazem ti da i nju izbjegavas
__________________
you'll shoot your eye out,kid!
la-di-da is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 11:46   #9
vegetu nitko u mojoj obitelji ne koristi
pa tako ni ja
luna_lunatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 16:32   #10
sto se tice mng-a, ja sam nekoliko puta imala reakciju u asiji (dok je jos bio restoran u petrinjskoj). pitala konobara sto je to, on mi je rekao da je od zacina, ali da mogu trazit da ga ne stave.

al meni kad sam jednom doznala sto je to, a nije mi bio preveliki bed kak se osjecam, rekla sam da nema frke, nek ide.
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 11:25   #11
meni se ovo sinoć dogodilo drugi put u kineskom. strujanje topline iz vrata prema glavi, blaga slabost i vrtoglavica. to mi se događa samo od kineske hrane, od thai i indijske nikad. pitam se stvarno u čemu je stvar jer inače jedem juhe iz vrećice koje sadrže msg, tu i tamo koristim vegetu i nikad ništa. baš me zanima od čega
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 13:34   #12
apdejt, od gornjeg posta jela sam u spomenutom kineskom bar 4 puta (ista jela koja su uzrokovala reakciju prvi put) i ovo se nije ponovilo. ništa ne kužim više
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.