Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2014., 01:38   #281
Mene su svi uvjeravali da je sigurno decko... jer kao nisam imala mucnine, trbuh mi je nisko, ten mi se popravio i kao sva sjajim itd. a na kocu cura....

jedino mi se užasno jede slatko....

ali pošto ima još vremena do poroda tko zna što će na kraju biti

iako moj muž kaže ako se do sada nije pokazao pišo onda bolje da je cura
kayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 12:43   #282
ma, to su sve bapske priče.
kavopija-14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 13:18   #283
ja sam u prvoj trudnoci stalno osjecala umor na pocetku i povracala sam od 6+2 pa do 4-tog mjeseca. ten mi je bio savrsen, i dok bi se gledala u ogledalo bila sam si bas lijepa i rodila sam curicu a i imala sam osjecaj a je cura jos od 12 tt iako sam zeljela decka.
sada druga trudnoca ten uzasan. dobila sam puno pristica i uopce si nisam bila lijepa kad bi se pogledala u ogledalo. sise su mi narasle za 3 broja skoro odmah na pocetku i jaako me bole. imala sam mucnine negdje od 7 tt pa do 10 i nesto malo sam povracala a trbuh mi je odmah poceo rasti dok u prvoj t tek sa 5 mj se moglo skuziti da sam trudna. sada imam osjecaj da je opet curica iako su oba dvije trudnoce razlicite, vidjet cemo
Flover is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 14:58   #284
Moja prva trudnoca je prosla sjajno..nikakvih problema,ponekad bih i zaboravila da sam trudna dok se ne pogledam u ogledalo i vidim stomak Porod je bio na carski rez ( dogovoren ), djevojcica za sedam dana sam bila kao nova...
Druga trudnoca..pa nije ni slicna prvoj Imala sam na pocetku bas teske mucnine,ali nisam povracala..pa sam onda prokrvarila,sad sam na utrogestanu vec cetiri sedmice i na bolovanju ( u prvoj sam radila do zadnjeg dana ).. Sad sam u 12 sedmici i bas me zanima da li ce opet biti djevojcica ili djecak jer su trudnoce potpuno razlicite!
lovemakeup is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 15:04   #285
U prvoj trudnoći bila savršena nikakvih simptoma, sve do kraja savršeno...i nekako sam znala da je dečko...a sada od 6 tj.mučnine, i pristevi...totalno drukčija trudnoća, stalno umorna....nadam se curicu...
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 15:05   #286
U prvoj trudnoći bila savršena nikakvih simptoma, sve do kraja savršeno...i nekako sam znala da je dečko...a sada od 6 tj.mučnine, i pristevi...totalno drukčija trudnoća, stalno umorna....nadam se curicu...i da prvi put mi se jeli hamburgeri slatko nisam ni okusila do sredine trudnoće...a sada stalno napadi slatkoga
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 16:45   #287
U 1.trudnoći mučnine,povračanje do 17.tt.
imala sam lineu negru,prištevi po licu,vratu... i bila je djevojčica.

Sad samo mučnine kratko,čisti ten,bez linee po trbuhu,nemogu slatko jest,dečko je.
Canjab is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 13:28   #288
U ovoj trudnoći - mučnine od 6-14tt, ten nepromijenjen, jede mi se slatko, slano i sve ostalo - dečko
katija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 14:21   #289
Ova trudnoća (prvorotkinja)

Visok hcg u startu, u višim rangovima i za blizance
Vrlo jake mučnine i povraćanje (tri puta hospitalizirana) do cca 18-20 tjedna
čisti ten
grudi uglavnom normalne, ništa nabreklo i sl
nema linee negre
nemam preferencija slatko/slano
osjetila bebu prvu put u cca 18 tjednu (kao kad je ranije onda je curica)
svi mislili da je curica
dečko je... vrlo aktivan dečko! (lice uvijek skriva na uzv-u a pišulinca ponosno pokazuje svijetu)
DragonsQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 18:40   #290
Evo i mene:

Odvratno jake mucnine pracene stalnim povracanjem
Mastan ten, masna kosa, prištevi po licu i glavi (u zivotu nisam imala pristice!!!)
Umor, bezvoljnost, pospanost
Neodstatak teka i gadljivost prema hrani
Sve skupa
Sada je super, trbuh je visoko, okrugao kao lopta


CURICA :klap:
lovella is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 20:14   #291
Jel se kojoj dogodilo da su rekli da je decko pa na kraju ispala curica? Meni je dr rekao da misli da je decko al da nije siguran
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 20:44   #292
Quote:
Nefertiti111 kaže: Pogledaj post
Jel se kojoj dogodilo da su rekli da je decko pa na kraju ispala curica? Meni je dr rekao da misli da je decko al da nije siguran
Prije fulaju obrnuto. Koliko tjedana si? Bude ti još potvrdio valjda na slijedećem uzvu. Ja nosim dečka i poprilično je očito da je dečko.
DragonsQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 23:21   #293
Gledao je kad sam bila 17 tj trudna. Imam kontrolu sljedeci tjedan,onda cu biti 20. tj.
Bio je nezgodno okrenut pa mi nije mogao sa sigurnoscu reci. To se ja jos nadam curici
Hvala Bogu, glavno da je zdravo, ali deckica vec imam pa prizeljkujem curicu
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 08:53   #294
Quote:
Nefertiti111 kaže: Pogledaj post
Jel se kojoj dogodilo da su rekli da je decko pa na kraju ispala curica? Meni je dr rekao da misli da je decko al da nije siguran
Mojoj rođakinji su cijelo vrijeme govorili da je dečko, i onda na kraju na zadnjem uzv u bolnici prije poroda rekli da je curica. I rodila se curica
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 09:10   #295
Nefertiti - meni je isto rekao da nije siguran, ali u 20tt potvrđeno da je dečko. Premda sam ja odmah mislila da je i nisam više očekivala promjenu.
katija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 14:59   #296
obje trudnoće identične,bez ikakvih simptoma,mučnina i inih stvari. u prvoj dečko, sad cura! ionako nikad nisam vjerovala u prorokovanja na temelju simptoma, visine trbuha bla bla..
-Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 16:27   #297
Od početka trudnoće sam imala osjećaj da je muško, i jelo mi se samo slano, tri mjeseca nisam ništa slatko jela (kasnije sam nadoknadila, ofc). Svi su mi govorili da je žensko jer kao nosim dosta visoko, nije mi trbuh u špic, malo sam se proširila s leđa, a uzv već dva puta uredno pokazao pišonju. I tak sam razočarala mnoge proroke
margarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 16:56   #298
Quote:
DragonsQueen kaže: Pogledaj post
Ova trudnoća (prvorotkinja)

Visok hcg u startu, u višim rangovima i za blizance
Vrlo jake mučnine i povraćanje (tri puta hospitalizirana) do cca 18-20 tjedna
čisti ten
grudi uglavnom normalne, ništa nabreklo i sl
...)
Trudna sam tek 7+3, mirujem na duphastonima i totalno sam se pronašla u ovom DragonsQueeninom opisu. Osim što nisam prvorotka i nisam dogurala toliko daleko Hcg mi je u ovoj trudnoći bio u ludim visinama (Na 4+1 mi je bio 880, tri dana kasnije 3500). Ipak je jedna beba. Povraćam od 6 tt. Grudi nisu nešto ni narasle niti bole, osim odozdo kad baš dotaknem. Ten mi se ne čini baš nešto prekrasnim, al ajde, nije ni grozan.
Prva trudnoća mi je isto u prvom tromjesečju prošla s Duphastonima, odurnim mučninama i povraćanjima od 6. do 16. tt. negdje. Hcg na 4+5 bio oko 250, dakle normalan. Grudi povećane za jedan broj, ten divan, kosa krasna, nije se mastila, dlake na nogama rasle ultra-sporo. Dobila minimalno kilaže do poroda (9-10 kg). Bio je dečko.
Uglavnom, sad ćemo vidjeti, samo da beba bude zdrava
lavandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 18:16   #299
Ja se jos nadam curici
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 08:34   #300
Ne znam baš koliko ima pravila, tj. medicinske potvrde u tim simptomima i spolu djeteta... Ja nemam nikakvih posebnih simptoma, osim prišteva po vratu koje sam imala i prije trudnoće, u stavri imala sam ih cijeli život tako da ne mogu reći da su mi se u trudnoći sada naglo pojavili, ostalo nemam baš niti jedan simptom poseban. Imam osjećaj da je cura, iako priželjkujem dečka.Koliko čitam po forumu uglavnom su trudnice sa prištevima rodile cure pam sam nekako samu sebe uvjerla da nosim curu. Vidjet cemo
vicana365 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.