Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2009., 19:14   #61
snimala sam si reprizu, pa ću si ju još jednom odguštati nego, jel se zna onda, jel gamad s telke otkupila obje sezone ili će pauza između prve i druge uzeti jedno... brat-bratu dve-tri godine?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 19:24   #62
Kako dobra serija, jedna od boljih koje sam gledao u zadnje vrijeme.

HRTovci, svaka vam dala
doktorinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 20:12   #63
ovaj mi ide užasno na živce!



__________________
Gwen: "What'll you do when I'm gone?"
Jack: "The usual. Pizza, Ianto, save the world a couple of times."
roqui is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 20:16   #64
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
nisu sve serije komedije
ono drama u opisu serije je totalno moglo zavarati ljude.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 20:19   #65
Quote:
bluntman kaže: Pogledaj post
p.s. Ne patmim kad sam gledao nešto zadimljenije na TV


(naravno, glumci na snimanju nisu smjeli pusiti prave cigarete. )
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 20:27   #66
Quote:
Crimson Petal kaže: Pogledaj post
ono drama u opisu serije je totalno moglo zavarati ljude.
ak se sjetimo da je drakulj, onaj coppolin, bio reklamiran kao erotski triler, onda je sve moguće

meni je kod ove serije totalno sjajno kaj počiva na onim idejama starog holivuda, kad su se - da bi pokazali malo kože - sjetili snimati biblijske priče, e da bi onda ovi kaj su bili goluždravi/promiskuitetni na kraju bili "kažnjeni" i to je onda bio moralni poučak.

tu me rajca svaki kadar u kojem se dimi
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 23:21   #67
jučer me prva epizoda dovoljno zaintrigirala da pogledam drugu i treću na netu...

koje su užasno užasno lošije

sve neko preseravanje, obiteljski život u pedesetim (šezdesetim?) i uloge žene u njemu bla bla bla bla bla
ko da gledaš kućanice u šezdesetim
__________________
Oh God, oh God, we're all going to die.
serenity now is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 23:32   #68
Quote:
serenity now kaže: Pogledaj post
jučer me prva epizoda dovoljno zaintrigirala da pogledam drugu i treću na netu...

koje su užasno užasno lošije

sve neko preseravanje, obiteljski život u pedesetim (šezdesetim?) i uloge žene u njemu bla bla bla bla bla
ko da gledaš kućanice u šezdesetim
oš reć da ne čikaju u svakom kadru?
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 23:48   #69
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
oš reć da ne čikaju u svakom kadru?
neću to reć
čikaju baš u svakoj prilici i tijekom svake aktivnosti
bila su to lijepa vremena za život
__________________
Oh God, oh God, we're all going to die.
serenity now is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 23:55   #70
Quote:
serenity now kaže: Pogledaj post
neću to reć
čikaju baš u svakoj prilici i tijekom svake aktivnosti
bila su to lijepa vremena za život
ajd dobro, al teško mi je povjerovati da je nakon genijalne prve epke uslijedilo sranje
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 01:23   #71
Serija izgleda obećavajuće... Stvarno su pazili na svaki detalj... čak im je i uvodna špica prežestoka...
(kao i the simpsons parodija... )

Ali isto tako mi je žestoko što su ljudi očekivali navale smijeha
Koji dio riječi drama nije jasan???

Sad samo treba vidit hoće li slijedeće epizode opravdat status koji je ova drama dobila...
__________________
SILENTIVM EST AVRVM
idiot^2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 08:12   #72
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
nisu sve serije komedije
To zbilja nisam ni mislila, ali kao što rekoh, pročitala sam o toj seriji puno i na papiru mi djeluje sjajno, zezanje sa svim mogućim tabuima Amerike 21. stoljeća, ali u praksi me najblaže rečeno nije oduševilo. Možda zato što sam u tim 60. i 70. živila, pa mi nije nikakvo svjetsko čudo kaj svi svuda stalno puše, što je glavna dosjetka, barem prve epizode. U mom osnovnjaku su neki profesori pušili čak i pod nastavom, pod odmorom na hodniku apsolutno svi.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 15:00   #73
Meni se serija nakon prve epizode jako jako svidja...cijela ta atmosfera onog ureda, one tipkacice, kostimi, frizure.....one tri telefonistice
Malo me zacudilo da je Peggy odvukla u stan onog antipaticnog Petea....ali mozda ga je samo odvela na kauc prespavati
A Draper ce se ziher smuljati sa onom vlasnicom robne kuce....
Atmosfera me potsjeca na onaj film "Daleko od raja" (J.Moore-D.Quaid)....samo ovdje vise puse....
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 18:17   #74
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
Možda zato što sam u tim 60. i 70. živila, pa mi nije nikakvo svjetsko čudo kaj svi svuda stalno puše, što je glavna dosjetka, barem prve epizode.
Glavna dosjetka? Serija očito ide na to da bude vjerna evokacija jednog perioda. Ako je u tom periodu bilo potpuno normalno da se puši, po čemu je onda pušenje "glavna dosjetka". To je ko da kažeš da je glavna dosjetka serije da svi muški imaju zalizane frizure i odijela na pruge. I da su na svim stolovima oni stari telefoni s brojčanicima na okretanje.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 18:22   #75
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
To zbilja nisam ni mislila, ali kao što rekoh, pročitala sam o toj seriji puno i na papiru mi djeluje sjajno, zezanje sa svim mogućim tabuima Amerike 21. stoljeća, ali u praksi me najblaže rečeno nije oduševilo. Možda zato što sam u tim 60. i 70. živila, pa mi nije nikakvo svjetsko čudo kaj svi svuda stalno puše, što je glavna dosjetka, barem prve epizode. U mom osnovnjaku su neki profesori pušili čak i pod nastavom, pod odmorom na hodniku apsolutno svi.
Nama koji jos nismo bili ni rodjeni je zanimljiva.
__________________
Bitak
Davy Crockett is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 20:36   #76
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Glavna dosjetka? Serija očito ide na to da bude vjerna evokacija jednog perioda. Ako je u tom periodu bilo potpuno normalno da se puši, po čemu je onda pušenje "glavna dosjetka". To je ko da kažeš da je glavna dosjetka serije da svi muški imaju zalizane frizure i odijela na pruge. I da su na svim stolovima oni stari telefoni s brojčanicima na okretanje.
awwww brojčanici na okretanje
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 22:37   #77
fulala sam...
kad ide repriza?
amazonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2009., 22:51   #78
repriza je prosla.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2009., 02:12   #79
Quote:
sis kaže: Pogledaj post
To zbilja nisam ni mislila, ali kao što rekoh, pročitala sam o toj seriji puno i na papiru mi djeluje sjajno, zezanje sa svim mogućim tabuima Amerike 21. stoljeća, ali u praksi me najblaže rečeno nije oduševilo. Možda zato što sam u tim 60. i 70. živila, pa mi nije nikakvo svjetsko čudo kaj svi svuda stalno puše, što je glavna dosjetka, barem prve epizode. U mom osnovnjaku su neki profesori pušili čak i pod nastavom, pod odmorom na hodniku apsolutno svi.
konstantno pušenje je čista scenografija koja služi da se dočara mentalitet jednog vremena. meni je u seriji puno zanimljiviji sam marketinški aspekt, npr. način na koji dolaze do oblika kampanje za lucky strike ("it's toasted"), komunikacija sa klijentima itd.
doktorinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 20:03   #80
Očekivala sam više marketinških caka, mislim da će sexa biti previše za to doba, ono pušenje i lokanje mi nenormalno ide na živce, onaj gore sa slike je ljigavac teški.
Jedina fora mi je bilo kad je Don Draper (zgodan) opisao printer.
Sve u svemu...jedva čekam Dr.Housea
Studena92 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:36.