Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2009., 02:01   #1
Warehouse 13 / Skladište 13 (2009-2014)

Danas je izasao pilot ove serije o kojoj sam vec dosta citao .. pa ako netko nesto konkretno zna o ovome vise .. ja sam ovo nasao na tv.com:



Secret Service agents Pete Lattimer and Myka Bering are appointed to a secret storage facility housing unusual artifacts in South Dakota after saving the life of the President. The agents are responsible for tracking down missing objects from all areas of the country, as well as monitoring for supernatural activity that might hint at the presence of a new object that they must acquire.



Syfy
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2009., 02:41   #2
Pa zasad nije loša, pogotovo što fali serija ovako preko ljeta
__________________
Tko satovi Satljude?
Velorien is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 16:34   #3
Quote:
Velorien kaže: Pogledaj post
Pa zasad nije loša, pogotovo što fali serija ovako preko ljeta
pogledao samo pilot i skros mi se nekak preambiciozna uchinila... jednostavno mi ne pashe! :P
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 18:49   #4
prava ljetna bezvezna serijica za gledanje dok se glava oporavlja od sinoćnjeg alkohola :P
innuit is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 20:04   #5
Indeed. Taman serija da ima nesto za pogledati a ne treba previse razmisljati o mozebitnoj kompliciranoj radnji
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 11:29   #6
Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
Danas je izasao pilot ove serije o kojoj sam vec dosta citao .. pa ako netko nesto konkretno zna o ovome vise .. ja sam ovo nasao na tv.com:
He nebi baš rekao da je sada izašao pilot, neki dan je bila vec 6 epizoda A što se tiće serije a ono za razonodu i veselje, lagani sf, radnja je nešto u stilu dosje x, znaći dva agenta istražuju neobične slučajeve, a sjedište im je warehause 13, odnosno kuća koja izgleda kao štagalj usred pustinje a unutra ima milju kvatrata i prepuna je sf stvarčica koje izgledaju kao da su napravljene 60-ih godina sa mogućnostima star treka Ubiti malo za razbijanje monotonije a i na torrentima se nađe u hd rezi pa je veci gušt gledati... Više je za popodnevni termin nego za većernji....
__________________
I, cry, when angels deserve to die.
ToxiCity is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 22:26   #7
meni je ok serija, niš nešto preposebno, više onako za lagano razbijanje dosade
st2l is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 02:19   #8
Quote:
ToxiCity kaže: Pogledaj post
He nebi baš rekao da je sada izašao pilot, neki dan je bila vec 6 epizoda



ako samo pogledas datum moga posta vidjet ces da sam napisao ovo taj dan kada je serija izasla tocnije kada je bio pilot


7.7.2009 je u americi bilo prikazivanje pilota

http://www.tv.com/pilot/episode/1230...esults;title;4


a sad pogledaj moj datum posta ..
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 13:57   #9
sorry u to vrijeme sam bio bez naočala
__________________
I, cry, when angels deserve to die.
ToxiCity is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2010., 11:04   #10
Vratio se Warehouse

Zgodna epizoda za otvaranje. Još je više zafrkancije, blesavih uređaja i raspleta. Sviđa mi se baš.
Shuriken is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 11:51   #11
Skladište 13 / Warehouse 13





HRT 2
Od 4.12.2010.
22:55 h.

Nakon što su spasili život predsjednika SAD-a, dvoje tajnih agenata, Pete Lattimer i Myka Bering, dobivaju naredbu da idućeg dana odu u Južnu Dakotu na novi zadatak i nemalo se iznenade kad ustanove da su pozvani u golemo skladište, naizgled odbačenih običnih predmeta. Pete i Myka su posve različite ličnosti. Dok je on naočit i sportski tip impulzivne naravi koja ga često dovodi u neugodne situacije, ona je žena rođena za agenticu. Organizirana, usredotočena i marljiva, vjeruje u čvrste planove i njihovo brzo rješavanje. Takva različitost karaktera nedvojbeno će dovesti do mnogih sukoba dvoje agenata.

Treći agent u timu je Artie Nielsen, čuvar skladišta i novi šef Petea i Myke. On im zadaje zadatke, potragu za nadnaravnim i neobičnim predmetima koje će donijeti na čuvanje u Skladište 13. Između ostaloga moraju vratiti neke predmete koje je bivši agent skladišta James MacPherson počeo rasprodavati, pa je tijekom vremena postao i najveći Artiejev neprijatelj.

Artiejeva je šefica tajanstvena gđa Frederic koja svoju moć pokazuje već u prvoj epizodi kad tajnoj službi gotovo otima dvoje najboljih agenata. Svojom enigmatskom prisutnošću upućuje istragu tima prema predmetima nadnaravnog podrijetla koje treba donijeti u skladište i po cijenu života. Tu je još i Claudia Donovan, tehnočarobnica koja je probila sigurnosni sustav skladišta i time uvjerila Artieja da je pusti da ostane i pomogne u misijama.

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 13:12   #12
Heh, gledam ovo na Sci-Fi Chanellu. Fora serijica, lagana, pitka i dvoje glavnih likova je dovoljno simpatično. Nešto kao light Dosjei X. Preporuka.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2010., 19:38   #13
Quote:
Wild Horses kaže: Pogledaj post
Heh, gledam ovo na Sci-Fi Chanellu. Fora serijica, lagana, pitka i dvoje glavnih likova je dovoljno simpatično. Nešto kao light Dosjei X. Preporuka.
ditto

samo je bezveze kaj sad kod nas ide i ista sezona Eureke koja se vrti na saj faju, a vjerojatno bu tak i sa W13...
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 00:23   #14
i ja gledam na Sci-Fi ali mi je bezveze
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 08:37   #15
Opet sci-fi!
Makar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 08:41   #16
Meni je super serijica

Za odmor, zabavu... like

Samo što u to vrijeme kad bude na tv-u sam uglavnom negdje vani...ali nema veze
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2010., 09:33   #17
Quote:
Makar kaže: Pogledaj post
Opet sci-fi!
A ti bi valjda neku sapunjaru.

Svaka čast HRT.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 02:53   #18
Sudeći prema opisu, u određenim elementima malo previše baca na Fringe, a i mogli su je bez problema ubacit u taj termin s obzirom da Fringe za tjedan dana završava. Moglo bi se pogledat pokoju epizodu, iako me serija vjerojatno neće totalno zaokupit. Također se i meni čini da u zadnje vrijeme malo pretjeruju s tim SF serijama, al nije baš da se žalim.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 20:04   #19
Nije ni slično Frinđu.. više je Buffyjasto i Charmedasto..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 20:51   #20
Quote:
Pangloss kaže: Pogledaj post
Sudeći prema opisu, u određenim elementima malo previše baca na Fringe, a i mogli su je bez problema ubacit u taj termin s obzirom da Fringe za tjedan dana završava. Moglo bi se pogledat pokoju epizodu, iako me serija vjerojatno neće totalno zaokupit. Također se i meni čini da u zadnje vrijeme malo pretjeruju s tim SF serijama, al nije baš da se žalim.
Sliči na Eureku, snimljena je i jedna crossover epizoda.
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.