Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2014., 13:36   #61
Quote:
BuBuBubiiiii kaže: Pogledaj post
Bole li ikoga od vas prepone?
Mene su u obje trudnoce rasturali bolovi u preponama, kao da me struja strese, bas jako neugodna bol.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 13:49   #62
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Normalna je ta bol, pa zamisli koliko je to opterecenje na tetive i ligamente koji su inace neoptereceni. Ja imam jos dva mjeseca, pa cim malo duze hodam, bole za popi....Dovoljno mi je par minuta da se ispruzim i da ih rastegnem, pa prestane. Samo odmaraj cim vise
ma čudi me kako me odjednom uhvatilo...

lako je reć odmaraj sad me uhvatilo čišćenje "gnijezda"
__________________
puno čitam, malo pišem..
BuBuBubiiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 14:58   #63
Quote:
BuBuBubiiiii kaže: Pogledaj post
ma čudi me kako me odjednom uhvatilo...

lako je reć odmaraj sad me uhvatilo čišćenje "gnijezda"
hi hi hi, takodjer! I ja cistim po cijele dane, ali se prisilim da svakih max. sat vremena legnem (onak, polulezeci polozaj), malo procitam Harry Pottera , pogledam kaj ima na TV-u ili mazim mace Pa onda dalje na opsesivno pospremanje

Jos malo, budemo izdrzale! :klap:
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 15:26   #64
hm... što j,e što nije normalno... u prvim trudnoćama sam išla na hitnu za svaki pa i smeđi iscjedak, imala sam loš osjećaj i nažalost ispala u pravu jer dvaput nije uspjelo.

U sadašnjoj trudnoći sam odlučila ne paničariti i odlazila sam samo na pojavu svježe krvi, s tim da ovako zadnji put kad sam bila (nakon prilično velikog izljeva krvi) doktor mi je pronašao hematom i objasnio da je bolje da se to iscjedi van nego da unutra stvara pritisak i dao uputu da dođem nazad na hitnu samo ako dobijem jače bolove koji podsjećaju na menstrualne, ili kod pojačanog krvarenja (e sad kategorija pojačano krvarenje postaje upitna kod mene). I dobra stvar je da ni taj na hitnoj a ni moja doktorica nisu rekli strogo mirovanje, nego samo da ne radim teše poslove (ne podizati i tome sl.). I toga se držim.
Uglavnom evo sad za vikend sam opet imala krvarenje i obzirom da nije bilo praćeno bolovima odlučila sam se naspavati umjesto da u 11 navečer idem na ultrazvuk. I bome krvarenje kako došlo, tako ošlo... ja se i dalje osjećam trudno, bolova nemam, osim onog klasičnog rastezanja koje više kao da pika u jajnicima, a nije u obliku grčeva.
S tim da tom mojem kul stavu je ipak prethodio dobar nalaz kombiniranog testa u 12 tjednu, pa si brijem da ako je sve ok s bebom, to malo hematomića više ne može naškoditi.

A i kažem u drugoj trudnoći sam ja uz smeđi isccjedak (koji kao nije frka) skužila da nešto ne štima, jednostavno je osjećaj bio drukčiji, pojavio se jedan poseban pritisak prema dolje koji mi je stvarao osjećaj da će mi beba ispasti ako ustanem. Na žalost nije bilo daleko od istine, jer je tada već po malo krenuo spontani.
__________________
Yes, words are useless! Gobble-gobble-gobble-gobble-gobble.
hooray is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 14:10   #65
evo, curke da se javim. bila u bolnici, nakon smedeg iscjedka pojavila mi se bol u donjem dijelu i "lagano" se zaputila u bolnici. bila sam 2 dana, dali mi da pijem duphaston, uspijela tamo cak i pokupiti neku prehladu pa sam ih uvjerila da me puste kuci jer tamo samo mirujem i pijem te tabletice, a to mogu i kod kuce. iscjedak nestao, pa se opet pojavio, ultrazvuk, krv i mokraca je sve okej. bebica je opet okrenula guzu pa ne znam da li je Vasja ili Damjan, mada se oko Damjana premisljam
Analena1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.