Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2012., 00:16   #61
Hehe da to je ugljikohidratna bomba
Tartufima, jasno
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 10:56   #62
Vlasnica Danijele imala je neki lokal blizu Poreca i zatvorila a dugovi na led,pred desetak godina pa sam detalje zaboravila ali duznike pamtim,ne meni,firmi u kojoj sam radila. U IDS-u je u vijecu Tinjana i iako crnka glumi glupu plavusu. Jos jedna koja je upropastila potencijalno dobar lokal.

Mene zivcira kad zele kruha preko pogace kako se kaze, pa krenu u pekare, gradevinu, itd sve na racun lokala i obicno novi posao ne uspije a stari sjebu. Vise njih je u Istri to napravilo. Zato nam je i tanak popis konoba
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 23:47   #63
Quote:
kerol02 kaže: Pogledaj post
To su neke nove vrste tjestenina? Sorry, morala sam.
Uopce ne moren zakljucit na ca je pensala, ku na pastu ku na fuze :P
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 01:25   #64
Mi smo danas išli u Kotli i - kamo ćemo, u Kotlima je neki slab izbor, idemo u Kolinase, nikad nismo bili, a ja sam se sjetila da ste ih tu spominjali, ali se nisam mogla sjetit u kom kontekstu. Jeli smo Istarski pijat (kobasice, ombolo, svinjetina, teletina, puretina, kupus, restani) za dvije osobe i ravijole sa sirom, inbianco. Korektno, ali ništa posebno dojmljivo. Mesa taman, ali nije mi svinjetina bila dobra. Kupusa i krumpira skoro da je bilo malo, makar, jeli smo dvoje odraslih i jedno dijete, ali dobro, koliko on pojede... Maloj su ravijoli bili dobri. Cijene su OK, pijat 120,00, ravijoli 33,00, savijača od jabuka (domaća) 12,00, palačinke 15,00, fritule 10,00 kuna. Kruh je bio domaći, ali mu je kora bila dosta sasušena i tvrda. Pretpostavljam da su radili vlasnici, bilo je ljudi, nije bilo sve puno, ali rade brzinski, nije se puno čekalo, čak je toliko brz da mu ne stigneš ni narudžbu dat do kraja. Pitali su za počastit, čini mi se samo s kavom, nakon što smo platili, a muž je rekao da je već popio kavu, tako da dalje nisu pitali...Sigurno mora bit lijepo sjedit vani za toplog vremena. Dobro je za obitelji s djecom zbog prostora za trčanje, nešto životinja...Ali, zbog hrane se tamo ne bih vraćala jer nemaju ništa posebno, jedino sam na meniju vidjela frigani sir, što drugdje se ne sjećam da sam vidjela.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 12:07   #65
Danas je nedjelja, nadam se da će biti još dojmova iz konoba, MarLov, hvala.. sad još više nemam želju ići u Kolinaše
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 13:11   #66
Mi jucer bili u Vrsaru u marini kod Trosta. Mogu prijaviti fenomenalnu cripnju i odlicnu riblju juhu. Ne znam cijene nismo mi placali. Do deserta nismo stigli ali su videni ukusno djelovali.

Ja sam cula od prijatelja da su Kolinasi dobri, oni bili nekoliko puta i zadovoljni, mi nismo bili, ne znam sto su jeli da su zaqdovoljni
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:08   #67
Ta konoba nema meni/cjenik? Mislim kad kažeš da ne znaš cijene, kako ste naručivali?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:15   #68
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Mi jucer bili u Vrsaru u marini kod Trosta. Mogu prijaviti fenomenalnu cripnju i odlicnu riblju juhu. Ne znam cijene nismo mi placali. Do deserta nismo stigli ali su videni ukusno djelovali.
Vaš gubitak što do deserta niste stigli. Pannacota im je jako fina. Cijene su umjerene, ništa strašno.

Sad kad spominješ Vrsar, sjetila sam se još jedna predobre konobe Gradina u Gradini. To je na cesti od Vrsara prema Limu, cca 7 km od Vrsara. Tko ima prilike, neka obavezno proba i neće požaliti. Ako idete po ljeti, rezervacija je obavezna jer nikad nema mjesta, štoviše obično se vani čeka red.

Isto tako preporuka za konobu More u Funtani.

@Victoria88 - najbolje da pretpostavimo da je mislila na tjesteninu (paštu), a kako fuži spadaju u tjesteninu, 100% ćemo biti u pravu.
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:22   #69
Ne znam cijene jer nismo mi platili a narucili bez da gledamo jelovnik, dovoljno nam je bilo pogledati cripnju na ognjistu. Toliko smo bili siti da smo od deserta odustali.

U Gradini sam bila pred 10 lit, tada je bilo dobro, za sad ne znam, znam da su spori pri placanju racuna, a to ponekad dosta govori. Supruga vlasnika je kci legendarne Laure iz Flengi.

Osim Mora dobar je i Bare u Funtani, iako sam i tamo davno bila
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:31   #70
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Vlasnica Danijele imala je neki lokal blizu Poreca i zatvorila a dugovi na led,pred desetak godina pa sam detalje zaboravila ali duznike pamtim,ne meni,firmi u kojoj sam radila. U IDS-u je u vijecu Tinjana i iako crnka glumi glupu plavusu. Jos jedna koja je upropastila potencijalno dobar lokal.

Mene zivcira kad zele kruha preko pogace kako se kaze, pa krenu u pekare, gradevinu, itd sve na racun lokala i obicno novi posao ne uspije a stari sjebu. Vise njih je u Istri to napravilo. Zato nam je i tanak popis konoba
Naši posli...nisam znala, mi smo uvijek bili zadovoljni.
Svi bi digli lovu na brzaka, i svi misle da sve znaju..a tek kad ulete u politiku i misle da će se tako izvuć iz svih sr....razočarana sam, sad ih gledam drugim očima.

Mi cure bile jučer na pješačenju na Buzeštini, staza 7 slapova, ali nažalost vode nema, pa tako ni slapova i planinari su nas odveli u konobu "Volte" u Kozarima, iznad Buzeta...
Za dobrodošlicu smo dobile po izboru medenicu, bisku ili liker od crnog vina. E to još nisam probala i bilo je fino,jeli smo maneštru s bobići, domaći kruh i palačinke s čokoladom i orasima i sve fino utočali s crnim vinom...Maneštra korektna, kruh jako fin, još da ima samo koricu, a nakon palačinki nismo više mogle disat i najradije bi
Vratila bi se ponovo isprobati i neke druga jela s menija, inače ceh je bio nekih 400 kuna za nas 9, meni s cijenama nisam vidjela jer je naručivanje bilo jednoglasno
Didilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:46   #71
Liker od crnog vina ili teranino je nisto jako fino, more za aperitiv a more i za digestiv. Ja ga i doma kuhala

400 kn za vas 9 je izuzetno jeftino, samo palacinke bi uz more bile 180 kn za 9ljudi, a manestra oko 25-30 porcija. Dobro zvuci Volta u Kozarima kod Buzeta ako je usput.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 18:53   #72
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Danas je nedjelja, nadam se da će biti još dojmova iz konoba, MarLov, hvala.. sad još više nemam želju ići u Kolinaše
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 18:55   #73
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Mi jucer bili u Vrsaru u marini kod Trosta. Mogu prijaviti fenomenalnu cripnju i odlicnu riblju juhu. Ne znam cijene nismo mi placali. Do deserta nismo stigli ali su videni ukusno djelovali.

Ja sam cula od prijatelja da su Kolinasi dobri, oni bili nekoliko puta i zadovoljni, mi nismo bili, ne znam sto su jeli da su zaqdovoljni
I mi smo nekad tamo redovno hodočastili... Uvijek je bilo dobro i ne preskupo.
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 18:57   #74
Quote:
Didilina kaže: Pogledaj post
Naši posli...nisam znala, mi smo uvijek bili zadovoljni.
Svi bi digli lovu na brzaka, i svi misle da sve znaju..a tek kad ulete u politiku i misle da će se tako izvuć iz svih sr....razočarana sam, sad ih gledam drugim očima.

Mi cure bile jučer na pješačenju na Buzeštini, staza 7 slapova, ali nažalost vode nema, pa tako ni slapova i planinari su nas odveli u konobu "Volte" u Kozarima, iznad Buzeta...
Za dobrodošlicu smo dobile po izboru medenicu, bisku ili liker od crnog vina. E to još nisam probala i bilo je fino,jeli smo maneštru s bobići, domaći kruh i palačinke s čokoladom i orasima i sve fino utočali s crnim vinom...Maneštra korektna, kruh jako fin, još da ima samo koricu, a nakon palačinki nismo više mogle disat i najradije bi
Vratila bi se ponovo isprobati i neke druga jela s menija, inače ceh je bio nekih 400 kuna za nas 9, meni s cijenama nisam vidjela jer je naručivanje bilo jednoglasno
O Kozarima sam već pisala...
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:29   #75
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
jedino sam na meniju vidjela frigani sir, što drugdje se ne sjećam da sam vidjela.
po meni to nije vrijedno isprobavanja.
dobiješ 2 fete sira, tipa škripavca, koje plivaju u toplom ulju. meni nije bilo fino
__________________
mali ptič
*zlata* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 19:43   #76
Quote:
kerol02 kaže: Pogledaj post
@Victoria88 - najbolje da pretpostavimo da je mislila na tjesteninu (paštu), a kako fuži spadaju u tjesteninu, 100% ćemo biti u pravu.
Nepristojno je pričati o nekome u trećem licu tko je prisutan.. pa da pojasnim, kad sam napisala tjestenine mislila sam na fuže, raviole i njoke jer ih Vela vrata sami proizvode i kao tjestenine navode na cjeniku..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:13   #77
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
O Kozarima sam već pisala...
Pronašla sam...kad si spomenula vratila sam se na početak..

Maremonti, nisam bila sigurna za teranino...da je to taj liker od crnog vina...ovaj mi je vukao na borovniček...a recept?
Didilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:17   #78
Kako ca svaka hiza ima recept za kobasice tako ima i za teranino
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 21:21   #79
Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Kako ca svaka hiza ima recept za kobasice tako ima i za teranino
San pensla da je to tako.....
Didilina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:17   #80
Znam da nije tema, ali trebam nekoga iz Vrsara. Jel mi može netko pomoći i reći gdje je bivši lokal "Dancing" (ili je možda opet aktivan). Znam da je negdje na obali ali trebala bi mi točna lokacija (slika sa google mapsa ili nešto slično...). Hvala
ChillyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.