Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2013., 15:46   #1
Louie (2010-2015)




Quote:

Life can be hectic for a newly single father and successful stand-up comedian -- just ask Louie, a fictionalized version of comic Louis C.K., who portrays the character. From his first meeting of the PTA to dating again and navigating the big city with two children, the comic shares pieces of his day with an appreciative audience during his stand-up gigs.

The series features appearances by a number of stand-up comedians appearing in the show as fictionalized versions of themselves. In addition to starring in the show, Louis C.K. also created it.

The show has been met with critical acclaim and was included in various critics' 2010s top-ten lists of TV shows. C.K. has received several Primetime Emmy Award nominations for his acting, writing, and directing, and has won for Outstanding Writing for a Comedy Series at the 64th and 66th Primetime Emmy Awards.
IMDB

http://en.wikipedia.org/wiki/Louie_(TV_series) jel gleda tko? Ja sam uocio seriju na Foxu a jucer sam skinuo 1.sezonu. Pomalo netipicna humoristicna serija....

Zadnje uređivanje lie : 06.06.2015. at 15:01. Reason: apdejt
DecemberFlower is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2013., 15:50   #2
Quote:
DecemberFlower kaže: Pogledaj post
http://en.wikipedia.org/wiki/Louie_(TV_series) jel gleda tko? Ja sam uocio seriju na Foxu a jucer sam skinuo 1.sezonu. Pomalo netipicna humoristicna serija....
jel se isplati gledat? usporedi je s nekom dosadasnjom
main-man is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 12:36   #3
A čuj, kako je kolega napisao, radi se o netipičnoj seriji, pa se zapravo ne da s nečim usporediti. Najbliže bi bio "Seinfeld", jer se i ovdje radi o seriji "o ničemu" (kako su "Seinfelda" voljeli zvati), a radnja je ispresijecana Louijevim stand-up nastupima. Ali, "Louie" je puno, puno brutalniji od "Seinfelda". Pogledaj koju epizodu, nečeš požaliti.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 01:03   #4

Pazi,serija ide od 2010. a tek od neki dan ima svoju temu ovdje.Slučajno sam ju sinoć krenuo gledati i zarazio se, dođem vidjeti šta ekipa ovdje veli, ono niš...
Nešto kao CYE na kvadrat, podosta još politički nekorektno...
U jednom danu sam završio s prvom sezonom (13 ep. po sezoni).
Topla preporuka svim ljubiteljima Seinfelda,CYE i Officea(UK).
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 12:32   #5
o ovome sam nažalost čuo tek nedavno, kada ga je Nostalgia Critic proglasio - pravom serijom o ničemu, za razliku od (njemu dragog) Seinfelda, koji ipak ima radnju

http://www.youtube.com/watch?v=Ighs0QHK4Tg

Jel se isplati ovo, nekako mi djeluje mračno ili sam stekao pogrešan dojam?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:38   #6
mračnije je svakako, a toliko je specifično da je seriju teško preporučiti nekome jer ti ili sjedne ili ne.
najbolje da se pogleda par epizoda pa onda odluči.
__________________
You tried your best and you failed miserably. The lesson is, never try.
Kavorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 14:45   #7
Quote:
Kavorka kaže: Pogledaj post
mračnije je svakako, a toliko je specifično da je seriju teško preporučiti nekome jer ti ili sjedne ili ne.
najbolje da se pogleda par epizoda pa onda odluči.
imaš pravo
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 19:11   #8
Louie je jedna od najbolji hum. serija trenutno, boli ga kita radi šta oće
treća sezona je bila malo čudna (čudnija), al svejedno valja

gledajte!
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 10:43   #9
Odlična serija. Pratim je od prve sezone. Obožavam žestoki humor i situacije u kojima se Louie nalazi gotovo svakodnevno,

Jedan od najboljih likova mi je bio onaj pjevač/kantautor koji je na turneji po afganistanu a svaka pjesma mu govori o tome kako se brat/muž/prijatelj/otac nije vratio iz rata
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 17:53   #10
Prve 2 sezone mi je serija bila vrlo dobra, svakako iznadprosječna, al 3. sezona ju je digla na jedan potpuno drugi nivo. Ono prijateljstvo s Kubancem, pa pojava Liz - ta mističnost koja ju je pratila, pa borba za Late Show, te šlag na torti ta zadnja epizoda u kojoj sam 'onaj' dio odgledao doslovno s otvorenim ustima u potpunoj nevjerici. Na vrhunski način prikazuje neke životne stvari, svakako inovativno za seriju takvog koncepta, uspio je sagraditi nešto daleko, daleko više od obične humoristične serije.
david_1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 17:58   #11
Slazem se.
Cak bih rekao da prve dvije sezone nisu za svakoga dok je u trecoj pogodio u sridu.


@david koji dio u zadnjoj epizodi? Davno je to bilo
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 18:55   #12
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Slazem se.
Cak bih rekao da prve dvije sezone nisu za svakoga dok je u trecoj pogodio u sridu.


@david koji dio u zadnjoj epizodi? Davno je to bilo
Djeca mu odlaze ne zimske praznike s bivšom, pa onda sanja klinke kak u budućnosti razgovaraju da ne žele ostati same kao on, zove ga sestra i još daje sol na ranu, i onda 'taj' dio - sretne Liz u busu, scena ko iz romantične komedije, lete u zagrljaj jedno drugom, a njoj počne krv iz nosa, odvodi je hitna, i onda onaj 'Doviđenja?' i umire. A svi oko njega u bolnici slave Novu godinu. Meni nevjerovatno šokantna scena, ne sjećam se kad me na nekoj seriji nešto toliko iznenenadilo. I finiš epizode sjajan, taj simboličan odlazak u Kinu, te neki zarazni optimizam.

Ta cijela sezona - toliko teške teme, situacije, hrvanje sa životom, a opet Louie daje toliko optimizma. Davati to kao antidepresiv za sve ljude koje sretnete u teškim životnim situacijama - moj recept
david_1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 11:21   #13
Nova sezona izlazi 5.5. Jedva čekam!
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 10:29   #14
znaci zaaaaaaaaaakon.

genijalno i smijesno, kako i treba biti ono sto dolazi od louiea.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 12:15   #15
i nepredvidljivo, to je najbitnije

stvarno onak nemoš znat šta će se iduće dogoditi
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 14:55   #16
Trenutno najbolja komedija koja se može naći na TV-u
Pablo is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 18:54   #17
Strašna serija, Louie opet na visini zadatka. Obje epizode su vrh

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
NotSoSure is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2014., 19:08   #18
još da se nova sezona Curba snimi, sreći mojoj ne bi bilo kraja

obje epizode stvarno odlične, samo da tako nastavi
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2014., 08:28   #19
kad louie pogodi nesto genijalno, cega se nitko prije nije sjetio, ni u kojoj seriji, samo se klanjam.

zadnje je bilo to sto nakon sto sazna da ce do kraja zivota davat $5000 onom modelu, dodje se cijeli posran izjadat onoj konobarici.... i onda ga ona casti picem! a njemu osmijeh na licu.

bar na tren nece biti usamljen i sve ce bit ok. jebes novce.

kraljevski.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2014., 22:55   #20
Vratio se Louie i to u kakvom stilu

Louis je bog, ali ono baš baš bog

Predobra i prva i druga epka nove sezone

Ona scena di mu se kičma uklješti pa mu babica duplo starija od njega pomaže ustat se, strgala sam se. I bilo mi neugodno za njega isto vrijeme
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:01.