Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2005., 18:59   #41
ma zgodan je on
ali kuhinjica mi je mala i na tom mjestu bi se baš fino uklopio ugrađen frižider, nekak bi bolje izgledalo

bitno da on meni hladi i ne ruži
a osim toga na ormaru ne bi mogli stajati oni magneteki s porukama

kupila nam kćer nedavno jedan sa natpisom "OSVETITE SE! živite dovoljno dugo da svojoj djeci možete zagorčat život"
srce mamino
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 19:29   #42
Quote:
polly kaže:
KONČAR
frižider - radi 20 let bez greške, zadnjih 5 ga raubaju podstanari
vešmašina - radi 10 let, mjenjan programator pred jedno 6, zadnjih 5 isto koriste podstanari

vašmašina + sušilica - 5 let stara, radi svakodnevno 2 puta + vikend od jutra do kmice, bez kvara
frižider - 5 let, bez kvara
ovdje je riječ o novoj generaciji aparata! i mi smo prije 15god imali štednjak i frižider Končar i sve je super radilo, al sad ga nikako ne bi kupila, kad već po istoj cijeni postoje kvalitetnije stvari+ protiv sam toga da mora biti sve od istog proizvođača, kad se zna tko ima što bolje, a što lošije
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 20:29   #43
Quote:
polly kaže:
Meni ti je tak divno kad se u kuhinji inox blista. Pa sam si sve kućanske aparate nabavila od inoxa.
Savjet - nemoj.
Zasto? Tesko za ciscenje, odrzavanje? Nikad se vise ne sjaji ko u ducanu? Ili koji drugi razlog?
I ja bi sve od inoxa
Leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 20:38   #44
Quote:
Leda kaže:
Zasto? Tesko za ciscenje, odrzavanje? Nikad se vise ne sjaji ko u ducanu? Ili koji drugi razlog?
I ja bi sve od inoxa
Svaka packa se vidi.
Sjaji se i dalje ako se pažljivo čisti. Ne sa žicom, ne sa WC sanitarom.
Da se lijepo očistit sa ajax odmaščivaćem ili nekim sličnim sredstvom. Može i neko nježnije sredstvo za čistit kupaonice.
A najkorisniji su oni svijetloplavi ručnikeci za pranje iz DM-a. Neke micro krpe. Izgledaju baš kao frotirasti ručnici.
Ja baš ne vjerujem u u te čudesne krpe, ali ovo je super za čistit sve.
Uglavnom održavanje običnog emaja je puno jednostavnije.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 20:47   #45
Quote:
Tatsha kaže:
jako kvarljiv, ne znam osobu kojoj se končar nije brzo pokvario- i to taman kad prođe rok za reklamaciju!
Evo, da se upoznamo
Imam Koncarev frig+ledenica (veliki ormar), klasa A energija i buka i nakon 2 godine koristenja izgleda ko novi, nista se nije slomilo i radi jednako tiho kao kad je dosao. Vrijedi svaku lipu od 3000 kn koliko je kostao.
Juraj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 20:47   #46
Quote:
Tatsha kaže:
ovdje je riječ o novoj generaciji aparata!
Ispričavam se svojoj vešmašini, stara je samo 3 godine.
Mislim da novijeg modela (pranje + sušenje 1200 okr.) nemaju.
Radi k'o luda. A možda je tajna u svakodnevnom raubanju.

Končareve aparate se isplati uzimati u njihovim salonima. Tamo su puno jeftiniji i imaju dostavu. A i nose na 4 kat zabadav.

Gorenje je iz nekog razloga najskuplje u njihovim salonima.

Ostatak kuhinjske aparature je zanussi. Niš posebno. Nit je super, nit je da ne valja.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 20:50   #47
Quote:
Juraj kaže:
Evo, da se upoznamo
Imam Koncarev frig+ledenica (veliki ormar), klasa A energija i buka i nakon 2 godine koristenja izgleda ko novi, nista se nije slomilo i radi jednako tiho kao kad je dosao. Vrijedi svaku lipu od 3000 kn koliko je kostao.
I moj je takav.
Sa staklenim policama. Istim kao i prvog dana.
Da vidite kak moji doma hiću rajngle u njega i kak lupaju s vratima bili bi zapanjeni nad tim podatkom.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 22:50   #48
Quote:
polly kaže:
Ispričavam se svojoj vešmašini, stara je samo 3 godine.
Mislim da novijeg modela (pranje + sušenje 1200 okr.) nemaju.
Radi k'o luda. A možda je tajna u svakodnevnom raubanju.

Končareve aparate se isplati uzimati u njihovim salonima. Tamo su puno jeftiniji i imaju dostavu. A i nose na 4 kat zabadav.
super da znam, još perilicu trebam, pa mi možda končar i uđe u izbor.

Quote:
Evo, da se upoznamo
Imam Koncarev frig+ledenica (veliki ormar), klasa A energija i buka i nakon 2 godine koristenja izgleda ko novi, nista se nije slomilo i radi jednako tiho kao kad je dosao. Vrijedi svaku lipu od 3000 kn koliko je kostao.
drago mi je!
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 22:58   #49
Quote:
Leda kaže:
Zasto? Tesko za ciscenje, odrzavanje? Nikad se vise ne sjaji ko u ducanu? Ili koji drugi razlog?
I ja bi sve od inoxa
ja imam od inoxa ručke na kuhinji i vidljivi dio ugradbene perilice suđa= dodirneš i ev ti fleka, a još naša tvrda voda i još moje uvijek nakremane ruke, za inox u kuhinji moraš biti zen
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2005., 23:46   #50
mi smo si ovakvu , al od whirpoola, uzeli. antracit. na njoj se nis nebude vidjelo
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 00:36   #51
Ugradbeni aparati - DA ili NE
Osobno sam protiv ugradbenih , iako priznajem da su puno lipsi za viditi , pogotovo pecnice , stednjaci , i frizideri .....
ALi vijerojatnost da se isti pokvare , napr. frizider je puno veca nego kod obicnog .
Zasto?
Odgovor je jednostavan , zato sto su majstori ili tvornica koja je pravila namijestaj , drveni dio , najcesce zaboravila ostaviti slobodni prostor za ventilaciju , ili ga je ostavila premalo.
Tada se frizider pregrijava i ode.
Ista situacija je sa pecnicama , tamo je kod nekih modela izolacija bila toliko losa , da se jednom mom kolegi zamalo zapalila kuhinja.
Slijedeci problem je kad se isti stroj pokvari .
Onda ga triba razmontirati , pa popraviti pa montirati , da li je to danas isplativo , ocijenite sami .
Ako se stroj pokvari toliko da ga se ne ispalti , ili ne moze popraviti , tad se kupuje novi ugradbeni , koji se po Murphijevom zakonu , ne odgovara i triba nesto piliti ili je rupa od starog prevelika .
__________________
bodul: <samo dva put se zivi>
bodul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 00:43   #52
Quote:
Zmijica kaže:
Scura, daj pet
Ista situejsn. Mala kujna, a moram ugurat vesmasinu, frizider, pec, napu.
ja uz to i frizider. Perilica posudja eventualno - ostavit cu za nju prostor u kuhinji
+ ormar sto mi treba - veliki garderobni i kuhinja. Ostatak cu s vremenom...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 09:02   #53
Quote:
bodul kaže:
Ugradbeni aparati - DA ili NE
Osobno sam protiv ugradbenih , iako priznajem da su puno lipsi za viditi , pogotovo pecnice , stednjaci , i frizideri .....
ALi vijerojatnost da se isti pokvare , napr. frizider je puno veca nego kod obicnog .
Zasto?
Odgovor je jednostavan , zato sto su majstori ili tvornica koja je pravila namijestaj , drveni dio , najcesce zaboravila ostaviti slobodni prostor za ventilaciju , ili ga je ostavila premalo.
Tada se frizider pregrijava i ode.
A kad bi meštru rekla da mi ostavi veci otvor za ventilaciju?

A kod ugradbenih frižidera, kako se tope? Hoce li mi uništit kuhinju ako mi procuri ona ledena voda iz njega dok ga topim?!
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 14:46   #54
imaš puno frižidera s no frost tehnologijom- nema komada leda u njima i nemoraš ih topiti.
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 15:03   #55
Quote:
Tatsha kaže:
imaš puno frižidera s no frost tehnologijom- nema komada leda u njima i nemoraš ih topiti.
A ja se pitala sto bi to "no frost" bilo
Jupi!

A to je veselje cini mi se skuplje od frost?!
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 15:07   #56
Quote:
Scura kaže:
A kad bi meštru rekla da mi ostavi veci otvor za ventilaciju?

Onda ti mora veću kištru napravit.
Standard je 60 cm, pa bi ti u rom slučaju ormar za frižider ili pećnicu stršao van.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 15:09   #57
Quote:
Scura kaže:
A ja se pitala sto bi to "no frost" bilo
Jupi!

A to je veselje cini mi se skuplje od frost?!
Većina ti je danas no frost.
Cijene su približne. Nećeš na tome puno ušparat.
Onih kombiniranih frižider+ledenica nisam ni vidjela da se klasično tope.
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 15:57   #58
Perillicu rublja kupila sam od Gorenja na akciji. Platila sam ju 2.300 kn, ima 800 okretaja i jako sam zadovoljna. I frižider je od Gorenja, cca 2.400 kn, ogoroman, oko 2 metra, s ledenicom. Pećnica, ploča i napa su od Elektorluxa. Sve inox - lijepo, ali osjetljivo. Ne bih mogla ni bez multipraktika - siemens. Nedostaje mi još mikrovalna.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 16:17   #59
Re: Elektricni aparati

Quote:
Zmijica kaže:

Ak ima tko vesmasinu+susilica all-in-one - jel to korisno cemu?

Imam ja. Elektrolux, odlicna je - pogotovo ak ti se ne da vjesat gace i carape na strik, sam puknes na 1 h susenja i super. Odlicno je takodjer i za rucnike. Ovak, kosulje se dost zguzvaju.

A za ostale, preporucam ti Gorenje.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2005., 20:43   #60
frižider, kombinirani, srebrni - gorenje
staklokeramik ploča 2+2 - gorenje
pećnica - gorenje
veš mašina (do 1500 okr) - gorenje - mrak!
suđerica - ariston
napa - faber

sa svim jako zadovoljna
magriz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.