Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2009., 23:59   #201
Quote:
miracidij u mom srcu kaže: Pogledaj post
Iako se generalno pljuje po tome da je to bapsko mišljenje, mama ti je u pravu. To pravilo nije zapravo povezano sa samim pranjem kose, koliko s tuširanjem u vrijeme menge općenito. Ako si se ikad porezala i kupala se u moru posli toga cili dan, primijetila si da ti rana ne može zarast dok si u vodi, nego tek kad se osušiš nastavi krvarit i napravi se krasta. Tako i ako se tuširaš za vrime menge (bez obzira prala kosu ili ne), osim ako nekako ne izoliraš vaginu, voda djeluje na sličan način i potiče obilnije bespotrebno krvarenje koje je kod ljudi koji se vole dugo tuširat znalo dovest do ozbiljnih zdravstvenih problema. Kupanje u kadi u te dane u misecu se osim što je nehigijensko je ujedno i jako opasno zbog ogromne količine vode u kontaktu s vaginom koja ulazi i vlaži stijenku maternice te kad izađeš iz kade možeš praktički izbacit mlaz krvi iz sebe ka šmrkom. Otkad je prijateljica na taj način dobila anemiju (jadna zaspala u kadi ), u tih se par dana malo vlažnim maramicama opere pod pazuhom, noge u umivaoniku i to je to. Ali čula sam da imaju posebne gaćice s kojima se moš sigurno tuširat, a neke imaju i gumeni rub koji se pripije skroz uz kožu da moš sjest u kadu. Samo, mislim da se to naručuje preko interneta..
Irena123 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 26.06.2009., 00:05   #202
Quote:
Irena123 kaže: Pogledaj post
Mozes da radis sta hoces u vrijeme menstruacije, pa cak i da peres kosu, kupas se ili pravis majonez!
to cuto i ja kažem , znači nisam ništa pogriješio što sam prao kosu dok mi je žena imala "ono"
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2009., 15:57   #203
Mislim da bi neki ljudi volili da se uvede i kod nas kao u Africi...zena kad dobije menstruaciju napravi joj se nekakva daščara van kuce i onda svaki mjesec kad dobije mora ici tamo i tamo zivi dok joj ne prodje...
__________________
If you wind up with a boring, miserable life because you listened to your mom, your dad, your teacher, your priest or some guy on TV telling you how to do your shit, then YOU DESERVE IT.
- Frank Zappa
nordea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 02:45   #204
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
to cuto i ja kažem , znači nisam ništa pogriješio što sam prao kosu dok mi je žena imala "ono"
Irena123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2009., 20:22   #205
Umm...Jedna moja "akademski obrazovana" kolegica me probala uvjeriti da se ne smijes tusirati kad imas mengu, jer tako dobijes leukemiju (voda razvodni krv naravno). Rekla joj baba...
__________________
Only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way more cooler and can kick your ass.
LazyFoxII is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 01:44   #206
Quote:
LazyFoxII kaže: Pogledaj post
Umm...Jedna moja "akademski obrazovana" kolegica me probala uvjeriti da se ne smijes tusirati kad imas mengu, jer tako dobijes leukemiju (voda razvodni krv naravno). Rekla joj baba...

majke ti svašta ću ja pročitati na forumu........ iuuuu zamisli kak ona smrdi kad se ne tušira po par dana
Aldarion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 02:30   #207
Ne samo da je opasno kupati se i prati kosu za vrijeme menge već se ne smiju ni gaće mijenjat nit išta od garderobe, punih 8 dana (bez obzira dal vam traje 2 il 7 dana). A ne bi se smjeli ni ulošci koristit nit tamponi nego bi trebale bit tih 5 dana gole bez gaća i krvave. Osima ako želite da vam prestane za sat-dva - onda slobodno operite kosu i stvar riješena.
Definitivno luda tema. Pretpostavljam zajebancija
Bibitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 21:42   #208
Pretrpim to za kosu par dana... A tuširam se obavezno, inače se osjećam "prljavo".
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 22:04   #209
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Pretrpim to za kosu par dana... A tuširam se obavezno, inače se osjećam "prljavo".
Ne peres kosu kad imas mengu?
Preporucam da barem Oprah gledas cesce, ako vec ne citas, obrazujes se, stogod...
__________________
Only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way more cooler and can kick your ass.
LazyFoxII is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 22:28   #210
Quote:
LazyFoxII kaže: Pogledaj post
Ne peres kosu kad imas mengu?
Preporucam da barem Oprah gledas cesce, ako vec ne citas, obrazujes se, stogod...
Operem je dan prije ciklusa, i onda poslije drugog dana menstruacije... Jer sam je jednom oprala 2. dan i onda su mi narednih pet puta bile jako bolne... A inače me ne boli ništa. Valjda je to induvidualno. Ali drugi dan preskočim i onda trećeg operem.
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 22:58   #211
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Operem je dan prije ciklusa, i onda poslije drugog dana menstruacije... Jer sam je jednom oprala 2. dan i onda su mi narednih pet puta bile jako bolne... A inače me ne boli ništa. Valjda je to induvidualno. Ali drugi dan preskočim i onda trećeg operem.
Opa, imas i taktiku za pranje kose tokom menge.
Dakle - smije se kosa prati prvi i treci dan menge, ali ne i drugi. Go figure...
__________________
Only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way more cooler and can kick your ass.
LazyFoxII is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 23:10   #212
Quote:
LazyFoxII kaže: Pogledaj post
Opa, imas i taktiku za pranje kose tokom menge.
Dakle - smije se kosa prati prvi i treci dan menge, ali ne i drugi. Go figure...
Navela sam, sve je induvidualno, pobogu.
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 01:56   #213
Fala Bogu da perem kosu..zašto ne ?
__________________
kiki riki miki moj!
chica bonita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 09:35   #214
Moram priznati da ovo još nisam nigdje čula...
Čula sam da se na valja namakati u kadi, ali da se ne otuširam umrla bih...pogotovo u te dane...a s obzirom da mi se kosa jako masti perem ju obavezno svaki drugi dan...
sonja6.6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 14:05   #215
Ako netko ne vjeruje (cure) neka pita svog ginekologa...tijekom menstruacije higijena je POJAČANO obvezna...dakle tuširanje i pranje vagine!!!! Pritom se ne misli da punite kadu i ležite u kadi 2 sata...nego dakle tuširanje...stojite i perete se halooo...

Inace, ukoliko se ne perete tijekom menstruacije (iz raznoraznih zatucanih razloga) imate prokleto puno sreće da niste dobili "nešto" budući da se na vlažnim i toplim mjestima razvijaju bakterije, jako brzo, možete li zamisliti što vam se onda odvija u vagini nakon 5 dana ne pranja...osim toga perete i zbog ljudi oko vas...jer širite VRLO neugodan miris.

To su glupe babske priče o ne pranju tijekom menstruacije koje su razvile žene iz vrlo primitivnih krajeva i to prenose s koljena na koljeno...pa eto danas imamo i vrlo obrazovane žene koje iz ne znam kojeg razloga u tramvaju smrde za umrijet po mengi.
AlfOmg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 14:06   #216
Quote:
LazyFoxII kaže: Pogledaj post
Umm...Jedna moja "akademski obrazovana" kolegica me probala uvjeriti da se ne smijes tusirati kad imas mengu, jer tako dobijes leukemiju (voda razvodni krv naravno). Rekla joj baba...
Još jedan dokaz da fax upisuje sve i svašta.
AlfOmg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 14:18   #217
Quote:
AlfOmg kaže: Pogledaj post
Ako netko ne vjeruje (cure) neka pita svog ginekologa...tijekom menstruacije higijena je POJAČANO obvezna...dakle tuširanje i pranje vagine!!!! Pritom se ne misli da punite kadu i ležite u kadi 2 sata...nego dakle tuširanje...stojite i perete se halooo...

Inace, ukoliko se ne perete tijekom menstruacije (iz raznoraznih zatucanih razloga) imate prokleto puno sreće da niste dobili "nešto" budući da se na vlažnim i toplim mjestima razvijaju bakterije, jako brzo, možete li zamisliti što vam se onda odvija u vagini nakon 5 dana ne pranja...osim toga perete i zbog ljudi oko vas...jer širite VRLO neugodan miris.

To su glupe babske priče o ne pranju tijekom menstruacije koje su razvile žene iz vrlo primitivnih krajeva i to prenose s koljena na koljeno...pa eto danas imamo i vrlo obrazovane žene koje iz ne znam kojeg razloga u tramvaju smrde za umrijet po mengi.
Potpuno se slažem sa svakom riječi ovog posta, a pogotovo sa ovim "bakterijskim" dijelom. Ja bi se osjećala zmaaazanoooo da se ne operem.
__________________
The total intelligence on the planet is a constant; the population is growing
gretel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 22:30   #218
Quote:
Irena123 kaže: Pogledaj post
Mozes da radis sta hoces u vrijeme menstruacije, pa cak i da peres kosu, kupas se ili pravis majonez!
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 23:24   #219
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
Ovo za majonez sam ozbiljna, posto su nama govorili da se to ne smije raditi, kao ni maziti male bebe, mada sam imala toliko zdravog razuma da ne povjerujem u to, tako da se danas zezam sa tim..a imao i onih koje u to vjeruju, tako da je nekupanje "mala maca" naspram toga sta sve bolesnim ljudima nece pasti na pamet!
Irena123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 00:15   #220
Quote:
Irena123 kaže: Pogledaj post
Ovo za majonez sam ozbiljna, posto su nama govorili da se to ne smije raditi, kao ni maziti male bebe, mada sam imala toliko zdravog razuma da ne povjerujem u to, tako da se danas zezam sa tim..a imao i onih koje u to vjeruju, tako da je nekupanje "mala maca" naspram toga sta sve bolesnim ljudima nece pasti na pamet!
ova tvoja rečenica s majonezom mi izgleda kao da je izvučena iz nekog ''modernog'' priručnika iz četrdesetdruge

inače se ne volim čuditi primitivizmu jer imam dojam kao da ga time još više potpirujem, ali ovo s majonezom je fakat urnebesno
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.