Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2010., 19:08   #21
Spori su ti modovi. Vrte se turnovi pet minuta. Nemam zivaca za to. I cesti su bugovi.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 16:04   #22
http://uploads.sega.com/games/upload...o_land_lrg.jpg

Screenshot iz borbe

Jako se veselim ovoj igri. Shogun: Total War je do Napoleona bio najrealnija igra i to je bila najbolja igra po meni iz ovog serijala. Sad ću uskoro dobit Empire pa ćemo vidit

U šogunu se baš vidi da se sa malo Samurai Archera postavljenih taktično može puno snažnijem protivniku zadati takve bolove da ga samo još treba udarit nekim Light Cavalry-em i on pada. Isto tako bonus imaju jedinice u šumi nad onim na polju.

Sad ovaj Shougn 2 će po meni biti Shogun 1 samo ušminkan i s dodatkom nekih novih unita poput već navedenih heroja (to se misli na vođu vojske), morskih unita poput bombardera. Ako to bude tako bit će savršeno. Nadam se visokoj realnosti bitke (kao u Shogun 1).

Sve u svemu vjerojatno ćemo možda dobit Shogun 1: total war sa high-end grafikom, novim unitima i onoj naprednom menađmentu i odnosima među klanovima kao u Napoleonu ili Empire-u.

Mislim da će mnogo vjernih fanova biti zadovoljno time.

Zadnje uređivanje Alsam Lud : 23.08.2010. at 17:12.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 18:25   #23
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
http://uploads.sega.com/games/upload...o_land_lrg.jpg

Screenshot iz borbe

Jako se veselim ovoj igri. Shogun: Total War je do Napoleona bio najrealnija igra i to je bila najbolja igra po meni iz ovog serijala. Sad ću uskoro dobit Empire pa ćemo vidit

U šogunu se baš vidi da se sa malo Samurai Archera postavljenih taktično može puno snažnijem protivniku zadati takve bolove da ga samo još treba udarit nekim Light Cavalry-em i on pada. Isto tako bonus imaju jedinice u šumi nad onim na polju.

Sad ovaj Shougn 2 će po meni biti Shogun 1 samo ušminkan i s dodatkom nekih novih unita poput već navedenih heroja (to se misli na vođu vojske), morskih unita poput bombardera. Ako to bude tako bit će savršeno. Nadam se visokoj realnosti bitke (kao u Shogun 1).

Sve u svemu vjerojatno ćemo možda dobit Shogun 1: total war sa high-end grafikom, novim unitima i onoj naprednom menađmentu i odnosima među klanovima kao u Napoleonu ili Empire-u.

Mislim da će mnogo vjernih fanova biti zadovoljno time.
a vrlo vjerojatnije empire sa svim nedostatcima u shogunovom razdoblju.
Krusty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 20:54   #24
još nisam dobio Empire, al koji su to njegovi nedostatci?
možeš mi reć?
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 21:26   #25
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
još nisam dobio Empire, al koji su to njegovi nedostatci?
možeš mi reć?
pogledaj na Empire total war topicu, anyway
-los battle AI
-los campaign AI
-nema ovog replenishment sustava iz Napoleona
-lose optimiziran
-los DLC
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2010., 22:56   #26
čovječe to ko neki šit!
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 14:28   #27
Shogun 2 TW Campaign trailer

Izgleda jako dobro, nadam se da ce AI bit dobar.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 11:51   #28
zanimljivo,
moci ce se reserchat ko u civilizaciji valljda.
kaj nije ni lose.

i sad ce se valjda rucno birat skilovi kod generala, kaj je isto dobro.


i cini mi se da su razradili diplomaciju.



puno poboljsanja ovako na prvi pogled, trebalo bi bit dobro.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 10:25   #29
Nemogu faking docekat vise...igra ce biti mrak uopce nesumnjam u to.Drago mi je da se polako vracaju korjenima jer mi Empires i Napoleon nikako nije sjeo.
E sad...kad bi htjeli napraviti rome 2 na ovome enginu sto se mene tice vise nikad netrebaju niti jednu igricu izbaciti na trziste jer bi to igrao dok neumrem
__________________
..onaj tko mačeve pretopi u plugove -za drugog će orat!..
p3ro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 16:37   #30
Džaba im sve ako nisu poradili na diplomaciji. Obzirom na prethodne nastavke vjerojatno nisu.
__________________
Past Revelations,
my true dominion.
red helmet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 18:31   #31
Prvi Shogun mi je ostao u jako lijepom sjećanju. Ovo što sam vidio na trailerima izgleda stvarno lijepo.
__________________
“The quieter you become, the more you can hear.”
shinobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 18:05   #32
gamespot demo interview/preview
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 20:14   #33
opa, ozujak ove godine izlazi za PC,
najs
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 08:42   #34
Preview video nekog njemackog magazina, igra izgleda jako dobro, ne kuzim puno njemacki pa neam pojma dal komentira gameplay.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 10:50   #35
Shogun 2 je kraj modiranja na TW igrama, i zato mu se ja ni najmanje ne radujem, bez modova Total War ke kura*
__________________
History is the version of past events that people have decided to agree upon."
-Napoleon
Ar-Pharanzor is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 19:06   #36
Quote:
Ar-Pharanzor kaže: Pogledaj post
Shogun 2 je kraj modiranja na TW igrama, i zato mu se ja ni najmanje ne radujem, bez modova Total War ke kura*
Ne bih pretjerivao toliko, znam da mjenjaju nesto oko fajlova al community ce pronaci nacin kao i uvijek samo ce biti teze nego ikad do sad u TW.
__________________

Zadnje uređivanje Kambe : 22.01.2011. at 19:12.
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 19:11   #37
Meni se ne sviđaju noviji radovi iz serije,mislim da će i ovo biti na isti kalup
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 09:21   #38
Quote:
Kambe kaže: Pogledaj post
Ne bih pretjerivao toliko, znam da mjenjaju nesto oko fajlova al community ce pronaci nacin kao i uvijek samo ce biti teze nego ikad do sad u TW.
osnova igre je odsad binarna, ako CA ne da toolse neće community ništa moći napraviti

a CA toolse neće dati
__________________
History is the version of past events that people have decided to agree upon."
-Napoleon
Ar-Pharanzor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 17:09   #39
Shogun 2 izgleda jako dobro, jako mi se svidio onaj ninja assassination video.

Gejše su opet tu samo nemaju make-up i izgledaju manje ozbiljno nego u prvom shogunu.

Neznam kako vi želite, no bilo bi dobro da ne bude Shogun 2 složen kao prethodna dva nastavka (odnosi, razvitak...). Meni bi bilo lijepo kad bi bio što jednostavniji, jer politika Sengoku Jidai-a nije bila razvitak, tehnologije i savezi, nego probaj pobiti sve protivnike, one koje nemožeš ubij ninjama, a one najjače pokušaj pridobit za saveznika.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 18:11   #40
Quote:
Ar-Pharanzor kaže: Pogledaj post
osnova igre je odsad binarna, ako CA ne da toolse neće community ništa moći napraviti

a CA toolse neće dati
zato se mape ne mogu modificirati? zasto ne daju toolse? zar bi to umanjilo njihovu zaradu...
Laison is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.