Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2009., 14:05   #1
Gdje na fitness/aerrobic u Osijeku

Molila bih forumašice koje idu na fitness ili aerobic u Osijeku da napišu svoje preporuke za teretane ili pilates centere gdje većinom dolaze žene.Unaprijed zahvaljujem
jagica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 13:00   #2
jel to moguće

stvarno na forumu nema žena iz osijeka koje koje posjećuju fitnes centre..
jagica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 13:14   #3
Nisam žensko, ali imaš XXL na nekoliko mjesta u gradu. Aerobic klasični ima po vrtićima, prošeći i pročitaj obavijesti na njima. Imaš fitness/aerobic/teretanu u Retfali u žutom naselju. Ne znam ime, ali to je noviji centar i trebao bi biti OK.
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 01:24   #4
Quote:
vorpatril kaže: Pogledaj post
Nisam žensko, ali imaš XXL na nekoliko mjesta u gradu. Aerobic klasični ima po vrtićima, prošeći i pročitaj obavijesti na njima. Imaš fitness/aerobic/teretanu u Retfali u žutom naselju. Ne znam ime, ali to je noviji centar i trebao bi biti OK.
__________________
It's all about the journey, not the destination.
eleshar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 09:52   #5
Quote:
jagica kaže: Pogledaj post
stvarno na forumu nema žena iz osijeka koje koje posjećuju fitnes centre..
XXL je dobar jer je ogroman, i trenerima samo kazes sto zelis i da vidis rezultata. Eee kako je mene taj trener znao ubit..hehe..
bossy_kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 12:07   #6
oo

Quote:
bossy_kt kaže: Pogledaj post
XXL je dobar jer je ogroman, i trenerima samo kazes sto zelis i da vidis rezultata. Eee kako je mene taj trener znao ubit..hehe..
Čula sam da tamo malo žena dolazi..većinom su stariji muškarci
jagica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 15:52   #7
Ja sam išla u Ritam pulsa na fitness. To je u Retfali odmah kraj Slav.banke. Kada se ide prema žutom naselju, na početku Stross.odmah. Meni je bilo super. Tri puta tjedno sam išla ( pon.i sri.na fitness, petkom na pilates, a nekada na trbušni ples) kod trenerice Kristinke, a nakon što je otišla na porodiljni, išla sam kod Dunje. Obje su super! Sada se Kristinka vratila, a ja na porodiljnom
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 20:05   #8
Quote:
bossy_kt kaže:
XXL je dobar jer je ogroman, i trenerima samo kazes sto zelis i da vidis rezultata. Eee kako je mene taj trener znao ubit..hehe..
da nije ž.? mislim da taj muskulfiber neću nikad zaboravit

Quote:
jagica kaže: Pogledaj post
Čula sam da tamo malo žena dolazi..većinom su stariji muškarci
mislim da ti to zavisi i od termina. kad sam ja išla(oko 15-16h) bila je mješovita ekipa. pitaj tamo
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 11:10   #9
Quote:
abba kaže: Pogledaj post
da nije ž.? mislim da taj muskulfiber neću nikad zaboravit



mislim da ti to zavisi i od termina. kad sam ja išla(oko 15-16h) bila je mješovita ekipa. pitaj tamo
OoooooOoo Da, Ž Ž šteta što više nejdem kod njega..dobar je on trener..jbg..

jagice, stvarno ti sve ovisi o vremenu kada odes u teretanu, i neka ti ne bude bed pitati. Ja sam Ž-u (treneru) rekla da nebi dolazila u vrijeme kad ima najvise muskih koji bildaju blabla, osjecam se ugrozeno medju njima, i on mi je normalno reko vrijeme kada da dolazim onda i toe to. Uostalom, teretana je u nekoliko etaza, pa su muski pretezito u tom jednom djelu sredjenom za nabildavanje, laicki receno. Mislim da ti je najbolje ici u teratnu kod njega, jer on ce ti slozit program, i radit ces na tocno onom djelu koji ti je "kritican". A kod aerobica ti upadas u jednu opcenitu shemu. Mislim da se za isto vrijeme puno vise moze napraviti na fitnessu nego na aerobicu. Mislim..ja idem na aerobic, ali nedostaje mi XXL.
bossy_kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 19:10   #10
Quote:
bossy_kt kaže: Pogledaj post
OoooooOoo Da, Ž Ž šteta što više nejdem kod njega..dobar je on trener..jbg...
naviru sjećanja. legenda

meni je kod ž-a bilo super. iskreno rečeno mrzila sam fitnes dok nisam tamo došla. ž-u nisam ni rekla šta bi htjela, sam je snimio kritične točke i 'šetao' me po teretani. upozorio bi me ako nešto ne bi dobro radila što mi je bilo važno. poslije sam sama radila.

i jagica nemoj mu lagat koliko si napravila serija jer ćeš morat radit još jednu za kaznu
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 14:57   #11
jagica!
ja idem u central!
od nedavno je krenuo i pilates.
ja idem na aerobic, krenula prije mjesec dana i pre pre zadovoljna sam! vide se već ooogromni rezultati!
išla sam i u xxl ali tamo mi se nikako nije sviđalo! sve same napirlitane ženske koje se tamo dođu slikati a ne raditi ( sorry ako se netko uvrijedi, možda sam ja bila u krivo vrijeme tamo, vjerojatno i ima ženski koje tamo stvarno dođu raditi, ali ja fakat nisam vidila ni jednu)
ali na stranu, druge ženske, nije to toliko ni bitno, stvar je u tome što mi se uopće nije sviđalo tamo raditi s tim trenerom (starijim...) jako je neugodan i grub, bez obzira što sam ja dobre građe, i tamo sam došla samo s ciljem učvršćivanja, a on me skroz izbedirao svojim doskočicama!
eto...ovo je moje opširno iskustvo, nadam se da će pomoći
pebbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 17:10   #12
A di je taj central?
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 17:36   #13
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
A di je taj central?
Jel nije kod kompe negdje? Franje Antuna Blažića 2
__________________
"Ak' nemaš što pametno za reć' bolje šuti"
vorpatril is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 19:06   #14
je! bash tu!
pebbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 11:47   #15
Quote:
pebbles kaže: Pogledaj post
jagica!
ja idem u central!
od nedavno je krenuo i pilates.
ja idem na aerobic, krenula prije mjesec dana i pre pre zadovoljna sam! vide se već ooogromni rezultati!
išla sam i u xxl ali tamo mi se nikako nije sviđalo! sve same napirlitane ženske koje se tamo dođu slikati a ne raditi ( sorry ako se netko uvrijedi, možda sam ja bila u krivo vrijeme tamo, vjerojatno i ima ženski koje tamo stvarno dođu raditi, ali ja fakat nisam vidila ni jednu)
ali na stranu, druge ženske, nije to toliko ni bitno, stvar je u tome što mi se uopće nije sviđalo tamo raditi s tim trenerom (starijim...) jako je neugodan i grub, bez obzira što sam ja dobre građe, i tamo sam došla samo s ciljem učvršćivanja, a on me skroz izbedirao svojim doskočicama!
eto...ovo je moje opširno iskustvo, nadam se da će pomoći
Legice hvala na preporuci..
jagica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 01:41   #16
Quote:
jagica kaže: Pogledaj post
Legice hvala na preporuci..
hi hi ma nema na čemu...legice
pebbles is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 12:37   #17
dal netko zna,postoji li po vrtićima nekakva rekreacija za odrasle,umirovljenike,konkretno,u retfali?
OSMAMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 23:29   #18
zna li netko kolko dode u Ritmu pulsa, kolika je cijena i koliko puta tjedno se ide? Hvala
 
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 01:55   #19
Quote:
Ifka :) kaže: Pogledaj post
zna li netko kolko dode u Ritmu pulsa, kolika je cijena i koliko puta tjedno se ide? Hvala
120,00kn dva puta tjedno. Mozes kombinirati fitness i aerobic ili nesto iz njihove ponude.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Arabea is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 09:06   #20
ja idem u xxl i nisam naperlitana.
Preprezadovoljna sam
dođi u petak u 7 u gundulicevoj probati - to ti je bespla a u 7 nije tolka guzva
meni je tamo super pogotovo na new body kod željke - žena je zakon, a ovaj ti je trening super za citavo tijelo
vjeruj mi da će ti biti super
heyhey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:13.