Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2008., 14:52   #61
jučer sam naišla na neki extra China shop , prostor otprilike 2 sa 2, sve nagurano i nabacano, u kojem za svaku kupovinu preko 50 kuna poklanjaju čarape
__________________
People get what they get. It has nothing to do with what they deserve.
peggy bundy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 16:10   #62
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post
evo recimo ima u Velikoj Gorici dućan koji se zove: Rođendaona ''Bubimir''
Kod mene u kvartu je "igraonica i svaštaonica Svemirko"
__________________
But she took me back to her courtyard, where magnolia perfume screams
Behind the gates and the granite, of the planet of New Orleans
Matesonik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 12:21   #63
Quote:
Matesonik kaže: Pogledaj post
Kod mene u kvartu je "igraonica i svaštaonica Svemirko"
aaaaaaaaaahahahaha
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 18:51   #64
UNION BRODOMERKUR KEMOBOJA KEROMETAL BOJE I LAKOVI. BOROVO I PEKO
Gaga mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 19:29   #65
nije dućan nego restoran

ČUDESA OD MESA

Čudesno a ukusno
jordi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 19:50   #66
Ne znam jel gore uređenje, ime restorana ili logo
Gladne oči
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2012., 22:07   #67
Quote:
SC Artist kaže: Pogledaj post
Ne znam jel gore uređenje, ime restorana ili logo
Gladne oči
http://www.gladne-oci.hr/
pogledaj si ovdje galeriju.sad su promjenili lokaciju, i uredili restoran, napokon. ono prije je bio stvaaarno pravi trash imali su u ponudi svaki dan par vrsta gableca, a fala ti boze svi imaju isti miris i okus

meni je trash ona nova muzika u metrou jel ne mogu ko normalni ducani pustat mjuzu sa radija? a lidl ju uopce ni ne pusta
yellow crayon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2012., 10:06   #68
Quote:
yellow crayon kaže: Pogledaj post
http://www.gladne-oci.hr/
pogledaj si ovdje galeriju.sad su promjenili lokaciju, i uredili restoran, napokon. ono prije je bio stvaaarno pravi trash imali su u ponudi svaki dan par vrsta gableca, a fala ti boze svi imaju isti miris i okus

meni je trash ona nova muzika u metrou jel ne mogu ko normalni ducani pustat mjuzu sa radija? a lidl ju uopce ni ne pusta
Imaju restoran kod mene na kvartu pa vidim taj logo svaki dan
Al nek su se i oni modernizirali

U lidlu nema muzike jer štede da ne bi plaćali danak Josipovićevom kompiću... ovaaaaj... zampu..
__________________
Prodaja TrendyWhite
SC Artist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 17:05   #69
Prije 2-3 godine u Dugoj Uvali uletim u neki dućkas, supermarket tipa. Uređenje iz '79., kao i kasa. Naravno, polumračno da bi ugođaj bio potpun. One duuugačke police, valjda 10m, a od toga pola popunjeno Coca-colom, pola Fantom. I uzmem jednu colu i napravim rupu u tom savršenom redu, jer je samo jedna cola u redu OK, uzmem još par stvari i dolazim na blagajnu. Iznad blagajne trepće neonka i čuje se glasno zujanje obližnjeg frižidera. E sad dolazi ono najbolje. Prvo neka mlada cura viče "saćuuuuuu jaaaa" i dotrčava, naavno u klompama. Onda na kasi u DOS programu odabire u izborku nešto tipa Račun > Novi račun. Zatim pita jel trebam R-1. Da, trebam, za 20 dkg podriguše i 2 pive Nakon što sam rekao da ne trebam iz adresara odabire "maloprodajni račun", lupa Enter i kreće ukucavati artikle. Ne, nema barkod skener, nego ručno po šifraniku traži artikle. Napokon sve ukuca, platim (vidim da cura nema pojma o zbrajanju love, pa traži kalkulator da izračuna koliko da mi vrati), pozdravim i da ću krenuti, a ona "pričekajte račun". A račun se printa na matričnom pisaču na onom beskonačnom A4 papiru
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 19:15   #70
Sad mi je palo napamet, nakon što sam se vratio iz iste. Pošta, definitivno. Pogotovo otkako je pretrpana kojekakvim kineskim sranjima.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 22:34   #71
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Prije 2-3 godine u Dugoj Uvali uletim u neki dućkas, supermarket tipa. Uređenje iz '79., kao i kasa. Naravno, polumračno da bi ugođaj bio potpun. One duuugačke police, valjda 10m, a od toga pola popunjeno Coca-colom, pola Fantom. I uzmem jednu colu i napravim rupu u tom savršenom redu, jer je samo jedna cola u redu OK, uzmem još par stvari i dolazim na blagajnu. Iznad blagajne trepće neonka i čuje se glasno zujanje obližnjeg frižidera. E sad dolazi ono najbolje. Prvo neka mlada cura viče "saćuuuuuu jaaaa" i dotrčava, naavno u klompama. Onda na kasi u DOS programu odabire u izborku nešto tipa Račun > Novi račun. Zatim pita jel trebam R-1. Da, trebam, za 20 dkg podriguše i 2 pive Nakon što sam rekao da ne trebam iz adresara odabire "maloprodajni račun", lupa Enter i kreće ukucavati artikle. Ne, nema barkod skener, nego ručno po šifraniku traži artikle. Napokon sve ukuca, platim (vidim da cura nema pojma o zbrajanju love, pa traži kalkulator da izračuna koliko da mi vrati), pozdravim i da ću krenuti, a ona "pričekajte račun". A račun se printa na matričnom pisaču na onom beskonačnom A4 papiru
Ma to su ti plažni dućani niš viša kategorija od onih štandova gdje prodaju luftiće,leptiriće i slično,oni rade cca 3 mjeseca na godinu pa se nikome ne da ulagati u njih,nije mi baš neki treš,oni su mi onako poveznica sa morem,ljetom,opuštenošću...
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.