Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2008., 18:39   #21
Quote:
kika11 kaže: Pogledaj post
meni se Čurlić ne dopada , a mislim da na Tv-ima jako puno simpatičnih i spontanih ljudi, koji se mogu slušati bez gestovnog ili titlovanog prijevoda.
Stariji, nagluhi se jako moraju pomučiti da shvate štoseve ovog kvazi duhovitog voditelja . Npr. Drele je debeo ali čovjek ima glas, a i dobre fore.
Čurlić sinhronizira svaku reklamu na Tv-u. Pokušajte ga poslušati ! Budite objektivni!
a lijepo te pitam što ti se zamjario?

drele je glup ko qrac,a i fore su mu takve

dobro,o ukusima se ne raspravlja
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 18:40   #22
ja nisam siguran dal je ovo tipa Britain's got talent ili ono cisto "singerski" idol?

Ako moze odgovor...
LoseBiramNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 18:43   #23
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
a koji molit ću
mislim da se pjesma zove Moj Broj
ma jadno...
LoseBiramNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 19:04   #24
Ajme koji različiti ukusi!
Moj je bolji od tvog!
kika11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 19:15   #25
Zašto kada spomenem Čurlića pola foruma skoči na noge?
kika11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 19:47   #26
pogledati naziv teme...

(ak ti je do ćurlića otvori si topic, baš se pitam kolko će postova skupit)
__________________
The Sydney was a Chatham class light cruiser, capable of 25.5kts and armed with eight 6in guns. By now the Emden was somewhat below peak condition, and her own top speed was probably somewhat below its 24.1kt best. When the Sydney appeared at 9.15 am on 9 November, the Emden stood and fought.
otompotom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 02:20   #27
Mislim da je ovo toliko isfurano, a još pored toga kreće operacija trijumf koja ima najavu kao odličan show,e sad ćemo vidjeti, RTL je trebao pokrenuti nešto do sada neviđeno na našim prostorima a ne ovo...
jeronime is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 12:14   #28
Bezveze, 1000000 puta odvrcen film pjevackog showa. Koji zacudo ima neku naviku ponavljanja uopce gledanosti.
Tko god pobjedio sigurno ce na sceni biti ravno 40 dana i onda nestati.
Zaboglavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 14:40   #29
Quote:
LoseBiramNick kaže: Pogledaj post
ja nisam siguran dal je ovo tipa Britain's got talent ili ono cisto "singerski" idol?

Ako moze odgovor...
nije to kao BGT... ovo je Idol... samo zavijanje

al se ne zove idol jer je RTL sve pošvabio i jer se ta emisija pod imenom Idol ovdje već emitirala
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 15:47   #30
e dal netko za sigurno zna kolko moras imat najmanje godina da se prijavis?
MegiAvril is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 18:14   #31
16 valjda

ako bude nešto ovako

:http://www.youtube.com/watch?v=XLCy8...eature=related
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 18:54   #32
Quote:
legolasx kaže: Pogledaj post
kakvih sve mutanata ima
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 20:12   #33
haha omfg ovaj lik je lud XDDD jao ak je 16 onda nista jer ja imam 14 a bas bi se htjela prijavit... smrc
MegiAvril is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2008., 20:46   #34
to je sigurno trash cijele hrvatske ja neznam to sje stvarno glupo
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 20:31   #35
A gledajte, ja sam gledala kada je Žanamari "Jajić" pobijedila i bilo je na audiciji stvarno svakakvih ljudi. Mislim da svake godine ljudi rade jednu te istu gresku, pa stave za suce one koji nemaju pojma o tome tko zna pjevati, a tko ne zna,mada ima fakat nekih koji nemaju pojma o pjevanju i nemaju glasa. Ja to ne smatram glupim, jer sam zeljela odmalena biti pjevacica i imam glasa za pjevanje, jer sam vec bila po natjecanjima i nije mi to strano.. Prijavila sam se, imam 20 godina i veliku zelju i nadam se da cu uspjeti, drzite mi fige
mercyfull death is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:25   #36
Quote:
mercyfull death kaže: Pogledaj post
A gledajte, ja sam gledala kada je Žanamari "Jajić" pobijedila i bilo je na audiciji stvarno svakakvih ljudi. Mislim da svake godine ljudi rade jednu te istu gresku, pa stave za suce one koji nemaju pojma o tome tko zna pjevati, a tko ne zna,mada ima fakat nekih koji nemaju pojma o pjevanju i nemaju glasa. Ja to ne smatram glupim, jer sam zeljela odmalena biti pjevacica i imam glasa za pjevanje, jer sam vec bila po natjecanjima i nije mi to strano.. Prijavila sam se, imam 20 godina i veliku zelju i nadam se da cu uspjeti, drzite mi fige
Ja dijelim tvoje mišljenje i ne smatram glupim taj show ali žiri ne valja definitivno odmah da ti kažem da imaš strašnu konkurenciju... mene aj sretno
ivana_016 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 21:47   #37
ah bas bi bilo zabavno na tom steta kaj sam pre mala xDDD
MegiAvril is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 11:40   #38
Khm, ja sam se isto prijavila i smatram da je to super za one ljude koji znaju prjevati, a za one koji ne znaju pjevati i nije baš tako super jer se obrukaju do zla boga... Cure, oprostite, ali ja sam vama najveća konkurencija! Malo se zekam, ali prijavila sam se samo zbog jednoga, a to je da uživam, da pokažem što znam, a ako uspijem, super... Ako ne uspijem, idem dalje, jer mene ni jedan neuspjeh ne može izbaciti iz takta... koje ste si pjesme izabrale??? ak se smije znati?
fernngully is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 12:17   #39
Quote:
fernngully kaže: Pogledaj post
Khm, ja sam se isto prijavila i smatram da je to super za one ljude koji znaju prjevati, a za one koji ne znaju pjevati i nije baš tako super jer se obrukaju do zla boga... Cure, oprostite, ali ja sam vama najveća konkurencija! Malo se zekam, ali prijavila sam se samo zbog jednoga, a to je da uživam, da pokažem što znam, a ako uspijem, super... Ako ne uspijem, idem dalje, jer mene ni jedan neuspjeh ne može izbaciti iz takta... koje ste si pjesme izabrale??? ak se smije znati?
navodno dobro pjevam, hvalilo me dosta njih na nekim zatvorenijim natjecanjima

al mi ne pada prijavit se u ovaj cirkus
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 14:47   #40
Quote:
fernngully kaže: Pogledaj post
...prijavila sam se samo zbog jednoga, a to je da uživam, da pokažem što znam, a ako uspijem, super... Ako ne uspijem, idem dalje, jer mene ni jedan neuspjeh ne može izbaciti iz takta... koje ste si pjesme izabrale??? ak se smije znati?
Ja sam se prijavila iz istih razloga Nisam bila baš 100 % za to, ali ekipa me nagovorila... sad ih sve moram vodit na audiciju kao moralnu podršku (ustvari da se svi skupa zabavimo)...
Pjevat ću od Whitney Houston-One moment in time, ti?

Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
navodno dobro pjevam, hvalilo me dosta njih na nekim zatvorenijim natjecanjima, al mi ne pada prijavit se u ovaj cirkus
Ja hoću jaku konkurenciju!!! Da pokažem koliko sam dobra Ako misliš da znaš pjevati prijavi se Što nas je više dobrih bit će manji cirkus
ivana_016 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.