Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2010., 21:07   #21
-obrijana glava i šiške u dečkića
-obrijana glava i repić (!) u dečkića
-koke spičkane od glave do pete za deset minuta večere u hotelu
-parkiranje mercedesa drito ispred ulaza u hotel
-nošenje deset kila lubenica/bresaka/grožđa i/ili petlitarki vode na plažu
-naravno mazanje kremom za sunčanje do neprepoznatljivosti
-tuširanje sapunom na plaži
-pazi sad; znači kupaće gaće - bokserice, guzica viri, ali je pokrivena drugim, nutarnjim parom bokserica, koje nisu kupaćice + prešetavanje u tome po obližnjim kafićima, trgovinama, hotelu
-itd.
__________________
...Bleki. [ženski anthrax] ...'oću rozu boju :mama:
Ms. Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 21:33   #22
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
drugi red tipkovnice, mir, dobro je...diši!

nisu svi prisutni prilikom slikanja svakog kurca, ja recimo prvi izbjegavam takva događanja, nekako me ne zanimaju slike kuraca.
, šteta, ja baš sinoć dobila jednog na p.m
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 22:05   #23
joj ne volim one šta se namazaju sa litar maslinovog ulja pa kad izađu iz vode izgledaju ko krumpir iz friteze
__________________
Daj reci... Je li nakon svega stvarno grijeh zastati kad čuješ sličan smijeh?
kyk@15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 22:42   #24
Quote:
Ms. Black kaže: Pogledaj post

-koke spičkane od glave do pete za deset minuta večere u hotelu
i to uvijek a kad dođu naša zlatna mladež i političari na more, pa dođu na večeru u kratkim hlačama i bez čarapa u onim cipelama predviđenim za odijelo
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 22:50   #25
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
primjerice, nedavno sam čuo da Česi u zadnje vrijeme nose i jaja sa sobom; operu velike boce od jogurta (ili slične), i onda razbijena jaja pohranjuju unutra, i tako ih nose na ljetovanje.
Goran Milić je nedavno bio na teveju, repriza neke reportaže iz Češke i on i njegovi češki i naturalizirani češki frendići tvrde da su to gluposti i da se Česi više tako ne ponašaju. Pače, oni su lightyears ispred nas, ka.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 23:19   #26
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Goran Milić je nedavno bio na teveju, repriza neke reportaže iz Češke i on i njegovi češki i naturalizirani češki frendići tvrde da su to gluposti i da se Česi više tako ne ponašaju. Pače, oni su lightyears ispred nas, ka.
moja informacija je također od nedavno, ne potječe od Gorana Milića, nego od "domorodačkog" vlasnika trgovine mješovitom robom i iznajmljivača apartmana u Bibinju kod Zadra, ergo, iz prve ruke, koja pokušava dvostruko zaraditi na tim istim Česima.

stoga vjerujem da se Česi tako ponašaju; neki Česi.
također vjerujem i Miliću da se Česi tako ne ponašaju; neki Česi.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 23:32   #27
Česi iz " Visokog društva"
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 23:43   #28
Milić i frendići su više ciljali na to da su ta vremena jednostavno prošla. Al nema veze jer sam i tak znala da nisu.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 00:40   #29
ma ciljali su oni...sve je to belosvecka propaganda!
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 01:33   #30
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Goran Milić je nedavno bio na teveju, repriza neke reportaže iz Češke i on i njegovi češki i naturalizirani češki frendići tvrde da su to gluposti i da se Česi više tako ne ponašaju. Pače, oni su lightyears ispred nas, ka.
zar nisu bili slovaci?
znam da sam s momkom komentirala kako se česi i dalje drže starih običaja.

tamo gdje ljetujem je jedan čeh kupio kuću i iznajmljuje ju samo česima. svako jutro oko 7 iz kuće krene kolona od nekoliko izgorenih čeha i 4 luftića, 3 ležaljke, 2 suncobrana, frižiderom i čamcem na napuhavanje.
__________________
nema da glasam
čipsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 01:45   #31
Moguće da je i Slovake hvalio kako su sad savršeni. Ovo kaj sam gledala je bilo baš o Česima. Nedavno je relativan pojam. Ne znam točno kad je bilo. Al eto, treš nas je sve još jednom obrazovao.
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 02:01   #32
bila prije 2 tjedna u dovoljno malenom mjestu da imaš svoj mir ako to želiš (nisam obožavatelj milijardi ljudi oko mene u 4 popodne na plaži) s naravno, brat bratu, 200 čeha koji posjeduju apsolutno svu ronilačku aparaturu (ali nemaju bolju od moje ex yu kvalitete )

no whatever, u tome nije poanta. Doslovce sam 7 dana strepila dok sam gledala kako se 10 malih čeha penje na dušek iz TV prodaje (onaj tamno plavi na kojem mogu prespavati gosti, i udobniji su od kreveta) a što je žalosno, njihova roditeljska ekipa ispred kamp kućice ih srdačno pozdravlja s obale dok se ubijaju u paštetama.

nije bit u Česima, bit je u Slavenima, svi smo isti
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 22:00   #33
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
još jedan divan običaj je spajanje stolova; dugo sam mislio da je to isključiva navika gastarbajtera, koji silno forsiraju zajedništvo koje im nedostaje, ali onda sam vidio autohtone švabe kako se ponašaju na odmorima, i shvatio sam da je to ustvari samo običaj koji su gastarbajteri preuzeli od njih; naime, švabe su većinom najglasniji, u najvećem društvu i najnekulturniji/najpijaniji kad se negdje pojave, te obavezno spajaju stolove; nazvao bih to oktoberfest sindromom.
Errr...ja ovo radim bar jednom tjedno, i to doma, ne kad turistujem.

Nego. Talijani vrše oralne seksove na nudističkim plažama.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 23:32   #34
Kad smo već kod Milića, kad je bila reportaža, mislim u Zurichu, nisam sigurna, ali negdje u Švicarskoj definitivno, on u hlačama, a gore, valjda mu bilo hladno, obukao gornji dio zelene trenerke. Gledala sam i nisam mogla vjerovati.

Nego, zašto ti turisti dolaze tako loše obučeni? Svi u istim kaki hlačama, sandalama i majicama-potkošuljama?
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 00:58   #35
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Ja danas skoro pogazio njemačku obitelj na pješačkom (samo su istrčali ni lijevo ni desno...)uglavnom,svaki muških rusak na leđima i dvije vrećice u rukama ,narabvnop bez majica-salo fest
Ženskinje u šorcevima,vija vjetar,vidiš što treba i što netreba sa slamnatim šeširima svaka xxxl torbu za more plus osrednju frizer torbu.
Naravno muškići si preko prsa za,kopčaju onaj remen što neki rusaci imaju pa uz višak sala koje isti prikelji (remen jelte) izgledaju kao da imaju sise,e da i japanke iz plodina,šlape s prstima dva metra preko ruba itd.Karikature.
Ti si stvarno lik. Čudiš se što ti je "istrčao" netko tko ima prednost prolaska?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 09:04   #36
A zašto ste svi napali na te simpatične Čese (Čehe )?

Moji primjeri:
  1. Bosanska obitelj. Deda, babe i unuka. Deda gura guzicu na moj ručnik. Traži Večernji koji je mm tek počeo čitati pa se vrijeđa kad mu ovaj isti ne da. Koštice od breskvi se bacaju na sve strane. Kupači kostimi u svim duginim bojama (to je valjda trendi).
  2. Plitvička jezera. Obitelj gura dijete u kolicima. Mlađahna cura u večernjoj haljini i štiklama od 9 cm. Naravno tu je i odgovarajuća šminka.
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 09:37   #37
Quote:
my_cloud kaže: Pogledaj post
Mlađahna cura u večernjoj haljini i štiklama od 9 cm. Naravno tu je i odgovarajuća šminka.
Ček', ček', ti želiš reći da cajka stilu nije mjesto po danu i to na Plitivičkim jezerima?
Simple Fille is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 10:02   #38
Možda je offtopic - no, meni je zabavnije od stranaca u Hrvatskoj gledati građane RH u inozemstvu. Svi hodaju na prstima, poluotvorenih usta i telećeg pogleda. Kao, sad su na Zapadu, moraju biti pristojni.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 11:14   #39
Quote:
my_cloud kaže: Pogledaj post
A zašto ste svi napali na te simpatične Čese (Čehe )?
pa nismo, ja sam gore lijepo predložio da se govori o turistima svih zemalja, Česi su samo prvi na redu.

Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post
da, zato predlažem da se u ime sarme koja se nosi na skijanje i punjene paprike koja se nosi na plažu ova tema internacionalizira; dakle, bavimo se "čudnim" navikama turista svih zemalja.

inače, ovo što kaže Gazda, takvi ivica kičmanović turisti su još dobri; osobno sam vidio ekipu koja se htjela slikati zagrljena sa kipovima u Louvreu.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 14:47   #40
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ti si stvarno lik. Čudiš se što ti je "istrčao" netko tko ima prednost prolaska?
Ne samo mi je smiješno našto je to ličilo
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.