Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 15:24   #41
Ma ne samo ona već cijela ekipa
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 17:40   #42
Najzalosnije od svega je to sto su tamo sve plejbojeve zecice i svakakve zvjezdice mlade, a jos Mia koja je puno starija od njih najbolje izgleda. I cigi mi je cudan bez sminke...
__________________
When you hold me, I'm alive.We're like diamonds in the sky!
volim_puding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 21:54   #43
Ava je danas bila postedjena igre, ali je "slala pozitivnu energiju i navijala punim plucima, cak sam od navijanja dobila i opeklinu tu na ramenu"
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 22:04   #44
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Ava je danas bila postedjena igre, ali je "slala pozitivnu energiju i navijala punim plucima, cak sam od navijanja dobila i opeklinu tu na ramenu"
Ava se opet dokazala.
Wolowitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:08   #45
jel to samo do mene il je i vama martina vrbos iritantna? :/
gledam ovo sada i ne vjerujem da ima tolikih imbecila na jednom mjestu.da su barem zabavni..al ni to!
cabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 09:03   #46
Meni je iritantan i Ciganović

opet su izgubili
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 22:11   #47
Pusta tema

A toliko materijala

Evo recimo danas je pobijedilo Cigijevo pleme i za nagradu im došli domoroci da im pokažu što sve oko sebe mogu rastrančirat, ulovit, skuhat i/ili pojest.

I onda im Radovan na odlasku rekao da dodju opet i "our door is always open for you"

Da ne spominjem Avu koja priželjkuje igre znanja

Makedonku koja niš ne radi i svima ide na živce, a kad legne da se malo odmori (jer to cjelodnevno ležanje fakat iscrpi čovjeka), ove joj guske još masiraju ledja

A tek tjedna emisija i Begovićka u nekoj haljini/vjenčanici, natapirana do plafona?

Srvajver
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2012., 22:19   #48
Kad će se Makedonka i Stanija potući?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 12:44   #49
jučer je aleks pohvalila nekog od muških (ne mogu se točno sjetit' koga - ognjena ili sebastijana) jer ima razumijevanja i pomaže im kod 'ženskih stvari'. što bi to trebalo značiti? da im je napravio tampone od šeć. trske?
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 13:08   #50
Sebastijana je pohvalila. A mislim da je rekla kao da ih je pitao svako jutro kako su, ili nest tako, pa se na to odnosilo to razumijevanje

Ali ipak mi je ono drugo pleme vrh vrhova.
Martina - neka pjevacica, koja mi je ultraljigava
Cigi - drustveni kronicar
Onaj političar ili stavec
Maja Lena - studentica, kojoj je faks dao dozvolu da da moze ic na srvajver i koja se hrabro suprotstavila majci na onom plemskom vijecu
Onaj nas maneken/model koji je nevidljiv i koji ima u sebi Bojan Jambrosic vibru
Onaj crnogorski (?) isto maneken/model - otprilike jednako nevidljiv
Kristina - modna dizajnerica za koju nikad nisam cula; uvjerljivo najslabiji clan plemena koji nikako da ispadne -.-
Mia - ispala; moze toliko govorit da valjda zato drugi nisu dolazili do izrazaja
Jelena - jedina koja mi je zapravo dobra jer sere po svima

Inace bila mi je dobra ona scena
Maja Lena mami: Ti stvarno ne znas kuhat
Mia: Je, zato si ti tako krhka

A tek ona Makedonka koja sama ne zna sto bi sa sobom i Avine pjesmice.

Jucer su se opcenito svi iskazali u engleskom
Jelena__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 22:09   #51
Boze, kolko je iritantna Martina! Na pocetku mi je bila ok, ali sad je ne mogu slusat kako prica!
__________________
When you hold me, I'm alive.We're like diamonds in the sky!
volim_puding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 22:11   #52
Quote:
volim_puding kaže: Pogledaj post
Boze, kolko je iritantna Martina! Na pocetku mi je bila ok, ali sad je ne mogu slusat kako prica!
same here. ženska se toliko preserava kad priča.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 22:04   #53
Zar nitko ne gleda 'spektakl' u studiju?

Sebastijanova košulja, Majina haljina i mejkap, Mijine šiške ('Dinastija friz') itd.

Ovaj Vlada mi je toliko dobar.
asdfgh is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 00:49   #54
ovo veceras je bilo tako doooobro,zelim jooooooooooš.
ava u <3
mortifera is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 09:42   #55
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 11:24   #56
a neeeee
__________________
Way out of sync from the beginning
cvetek_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.