Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2011., 12:50   #1
Linex Lady

ciao!! Je li tko koristio Linex Lady?
sanelass is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 00:46   #2
Ja postavih isto pitanje na Lactogyn temi, al bit će da nije jer nema odgovora.
Ellinida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 13:15   #3
Ma ja ga sad koristim trenutno pa da vidim je li kome pomogao i lsično... koliko dugo su ga koristili...
sanelass is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 13:18   #4
Cijena je 70 i nešto kuna
sanelass is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2011., 13:58   #5
pozdrav!
ginekologinja mi je preporučila korištenje linex lady vaginaleta zbog pojačanog iscjedka, rekla mi da ih koristim 2x na tjedan, a piše na njima kao da svaki dan kroz 14 dana, al dobro poslušala sam ginekologinju
i sad pitanje, da li koja cura od vas koristi njih i da li joj pomažu? meni uopće ne, ne znam jel to zbog korištenja 2x na tjedan ili stvarno nisu dobre?
hvala
__________________
Breathe in, breathe out, it'll be okay...be strong, hold on, make it through the day...
blinding_tears is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 14:39   #6
Ja sam ju koristila dva tjedna, svaki dan navečer. Ginekologica mi je još davno rekla kako da ju trošim, ali sam zaboravila, pa sam trošila kako piše 2 tjedna po jednu. Možda ti je zbog toga što si samo dva puta tjedno koristila...
sanelass is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 16:23   #7
Quote:
sanelass kaže: Pogledaj post
Ja sam ju koristila dva tjedna, svaki dan navečer. Ginekologica mi je još davno rekla kako da ju trošim, ali sam zaboravila, pa sam trošila kako piše 2 tjedna po jednu. Možda ti je zbog toga što si samo dva puta tjedno koristila...
a kad mi je tak rekla, pa sam ju poslušala
jel ti pomoglo?
__________________
Breathe in, breathe out, it'll be okay...be strong, hold on, make it through the day...
blinding_tears is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 11:37   #8
možda je i meni tak rekla...
a pomoglo mi je u nekoj mjeri, ali nije ništa revolucionarno....
sanelass is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 13:38   #9
Quote:
Ellinida kaže: Pogledaj post
Ja postavih isto pitanje na Lactogyn temi, al bit će da nije jer nema odgovora.
bok cure,
ja sam trudnica od 4.5 mjeseca i pojavile mi se bakterije
ginekologica mi je preporučila lactogyn oralno a linex-lady vaginalete,moram ih koristiti 14 dana pa ponovno napraviti urinokulturu.
nadam se da će nećemu poslužiti to silno guranje
__________________
ide mi... opet mama,drugi put (03.12.2002. i 03.03.2012.)
teeeeaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 17:44   #10
Da li bi se Linex Lady Oral trebao početi koristiti tek nakon uzimanja antibiotika (vaginalete) ili u isto vrijeme?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 18:21   #11
Počni odmah, al gledaj da uzimaš jedno 3-4 sata razmaka od antibiotika (jer u protivnome antibiotik poubija te dobre bakterije)
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 18:33   #12
Ok, hvala na odgovoru
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 09:54   #13
Općenito probiotike, bili oralni ili se stavljaju ko vaginalete treba u razmaku od antibiotika stavljati. Meni je inače prekasno kad odradim turu i ond atek krenem sa probioticima, tako da uvijek paralelno pijem i jedno i drugo i funkcionira.

Ne znam zašto nama ženskama ne napomenu kod pijenja antibiotika da obavezno barem par dana pijemo probiotike inače zna bit veselja.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2017., 11:10   #14
Ma da, meni nitko uopće nije ni spomenuo probiotike, toliko o tome
Uzela sam ih sama, nadam se da će biti koristi od tog Linexa i da neće biti problema.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2018., 03:26   #15
Kako gurnete probiotik vaginaletu? Smijem li je smociti prije nego stavim? Izmucila sam se s jednom koja mi je strsala napola na ulazu i nikako da ude, na kraju sam morala otici pod tus da se dio rastopi brze (cini mi se da se ona kapsula presporo topi) kako bih je mogla u potpunosti maknuti. Uzasno, kao da se zalijepila na ulazu.
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.