Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2010., 20:29   #1
Ebay zarada

Dali je itko pokusao zaraditi preko ebay,kad vidim na nekim forumima ljudima dosta dobro ide.Mene zanima otvaranje ebay naloga je besplatno ili jer imam dosta stvari koje bih mogao prodati...
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 20:40   #2
jel imas paypal na koji mozes primati pare?

inace da se zaradit na ebayu.
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 21:01   #3
da

Za mjesec dana imam verifed paypal
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 20:33   #4
Ako si iz Hrvatske, ne možeš primati novce na PayPal.
__________________
It's black and blue!
Eliann is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 21:33   #5
e

Quote:
Eliann kaže: Pogledaj post
Ako si iz Hrvatske, ne možeš primati novce na PayPal.
U njemackoj cu regat paypal sa njemackom kredit kard tako da ce raditi hebiga ja u evropa
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 14:59   #6
Quote:
Eliann kaže: Pogledaj post
Ako si iz Hrvatske, ne možeš primati novce na PayPal.
kako ne ?? ja tu i tamo znam neš kupit prek ebaya i jednom su mi neš zeznuli i poslje su mi vratili pare preko paypala iako su mi lovu skinuli sa kartice mjesec prije a vratili na karaticu mjesec kasnije. to je na računu kartice bilo prikazano kao dug banke.
gogos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 17:44   #7
Quote:
gogos kaže: Pogledaj post
kako ne ?? ja tu i tamo znam neš kupit prek ebaya i jednom su mi neš zeznuli i poslje su mi vratili pare preko paypala iako su mi lovu skinuli sa kartice mjesec prije a vratili na karaticu mjesec kasnije. to je na računu kartice bilo prikazano kao dug banke.
to se vodi pod refund postojece transakcije, zato mozes dobiti pare nazad.
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 16:55   #8
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Dali je itko pokusao zaraditi preko ebay,kad vidim na nekim forumima ljudima dosta dobro ide.Mene zanima otvaranje ebay naloga je besplatno ili jer imam dosta stvari koje bih mogao prodati...
otvaranje naloga je besplatno ali se prodaja naplacuje, tj seller placa odredjen iznos ebay-u. Imas vise o tome na ebay stranici
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 13:11   #9
Bilo bi dobro da ova tema zaživi (ispricavam se ako ima ovakva tema koja govori bas o PRODAJI preko eBaya) jer od sad i u Hrvatskoj mozemo primati novac preko Pay pala. Isla sam bas gledati na ovu adresu http://www.posta.hr/main.aspx?id=194 koliko bi me doslo slanje posiljke do 1 kg za npr. Argentinu i dodje oko 187 kuna s povratnicom. Zar je to zbilja tako jako skupo? Ne znam, nisam jos nikad prodavala preko neta, bilo bi zgodno ako ima tko kakvo iskustvo da podijeli
__________________
Ne cini drugom sto ne zelis da drugi cini tebi!
AuroraXXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2011., 15:16   #10
Quote:
AuroraXXX kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro da ova tema zaživi (ispricavam se ako ima ovakva tema koja govori bas o PRODAJI preko eBaya) jer od sad i u Hrvatskoj mozemo primati novac preko Pay pala. Isla sam bas gledati na ovu adresu http://www.posta.hr/main.aspx?id=194 koliko bi me doslo slanje posiljke do 1 kg za npr. Argentinu i dodje oko 187 kuna s povratnicom. Zar je to zbilja tako jako skupo? Ne znam, nisam jos nikad prodavala preko neta, bilo bi zgodno ako ima tko kakvo iskustvo da podijeli
šalji preko overseasa il ups-a
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2014., 20:31   #11
Pozdrav svima,

Zanima me bavi li se tko prodajom na e-bayu i kako to funkcionira?
Dali je isplativo slanje u inozemstvo i koliko se najčešće plača po paketu?
fairymar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 17:16   #12
Isprike što se tek sad uključujem u raspravu!

Može se zaraditi na eBayu. Nije nikakva tajna i vrlo je jednostavno. Osobno sam se uvjerio u to a mogu i dokazati (i pokazati kako) :-)

eBay je odlično mjesto za zaradu budući da je poznat i priznat u cijelom svijetu tako da nema sumnjivih radnji! Pogotovo ako se posluje putem PayPal-a.
__________________
Tomislav
t0mis1av is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 14:01   #13
Quote:
t0mis1av kaže: Pogledaj post
Isprike što se tek sad uključujem u raspravu!

Može se zaraditi na eBayu. Nije nikakva tajna i vrlo je jednostavno. Osobno sam se uvjerio u to a mogu i dokazati (i pokazati kako) :-)

eBay je odlično mjesto za zaradu budući da je poznat i priznat u cijelom svijetu tako da nema sumnjivih radnji! Pogotovo ako se posluje putem PayPal-a.


Pozdrav! Mozete li mi objasniti kako funkcionira posao preko eBaya, kako se prijaviti i to sve? Unaprijed hvala
Dalmacijoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 20:15   #14
Quote:
t0mis1av kaže: Pogledaj post
Isprike što se tek sad uključujem u raspravu!

Može se zaraditi na eBayu. Nije nikakva tajna i vrlo je jednostavno. Osobno sam se uvjerio u to a mogu i dokazati (i pokazati kako) :-)

eBay je odlično mjesto za zaradu budući da je poznat i priznat u cijelom svijetu tako da nema sumnjivih radnji! Pogotovo ako se posluje putem PayPal-a.
Pozdrav,

na Ebay-u kupujem vec 7 god. te sam sada odlucio prodati neke stvari tamo, ali nikako da mi uspije. Naime prije nego što mi se postavi predmet na Ebay uvijek mi izbaci poruka u crvenoj i to:
Attention Sellers:
You're not allowed to sell internationally at this time.
To sell internationally on eBay, you need to:
• Have an eBay account in good standing
• Have at least 10 Feedback points from selling
• Have had your first successful sale more than 90 days ago
• Meet the selling and item requirements of the site(s) where you want your listings to appear

Molio bih bilo koga, da mi to pojasni što ne valja i što trebam napraviti da mi se to makne te tako uspijem staviti na prodaju svoj predmet.
Hvala unaprijed.
tomluki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 10:37   #15
Quote:
• Have had your first successful sale more than 90 days ago
izgleda da moraš prodat nešto nekom u Hrvatskoj prvo
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 12:09   #16
Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
izgleda da moraš prodat nešto nekom u Hrvatskoj prvo
Pa možda, ali kako da podesim onda shipping da mi prihvati postavljanje predmeta.

Dali možda može itko pomoći kod toga postavljanja, korak po korak. Bio bih uvelike zahvalan.
tomluki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.