Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2014., 10:49   #101
ja nisam ali doduše igram jednu igru koju OP preporuča tj. MarketGlory, više onako zbog zabave nego zarade jer bez uloga kad se ide treba jakoooo punooo vremena da nešto postigneš

uspio sam bez uloga otvoriti tvrtku i 5 radnih mjesta u njoj pa bude nešto sitno love heh

osim što ta tvrtka vrijedi nekih 20€ imam još nekih 7€ na accu tako da ipak se može nešto zaraditi, doduše treba jako puno strpljenja

i kada tek počinješ moraš jako dugo samo referral fightove i raditi dok ne skupiš novce za nešto drugo a kako si tek počeo nisi razvio skill pa i imaš jako malu plaću, sve u svemu moraš izdurati

pošto vidim da se baviš microworkersom onda ti ovo i ne bi trebalo biti nešto loše

možeš ići i u arenu gdje se da zaraditi nešto solidno u usporedbi sa microworkersom ali meni se ne da jer radim svakakve gluposti pa samo uzmem 2 minute na dan za work/referral fight i stavim prodat drva

ako si zainteresiran možeš mi se javiti
ali isto velim, trebat će neko vrijeme da bude nešto od toga ali igra ti uzme samo 2-3 minute dnevno tako da je to vrijeme koje mogu izgubiti
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 00:57   #102
Imam jedno pitanje: na dosta zadataka mi se pojavljuje ovo:
NOTE: this task is not available for workers that have not worked on our tasks before Dec 5th of 2013. We will once again allow new users to work on our tasks at the beginning of 2014.

Mogu li ja raditi te zadatke ili moram čekati da dozvole novim korisnicima da rade na tim zadacima?
nbbbm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 22:12   #103
Ne možeš još jer nisu odobrili za nove korisnike....
Koliko vam je maksimalni dobitak na jednom zadatku.
Jučer sam uspio 2 x 1$ .

Obavio sam ovih 40 zadataka hoću li sada moći normalno raditi te zadatke ili će opet biti neka provjera postotka.
sef123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 00:11   #104
Kako vam ide posao na MW ?
Meni jako lose, zarada stala, nema appova, ili jednostavno udjem u pogresno vrijeme :-/

Sent from my Nokia 3310
__________________
Sve je to vec jednom receno...
newlevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2014., 12:07   #105
Bas vec danima hocu napisat kako mislim da su izbacili appove...nadem 1 app tjedno...i to mozda...vise nema od 9-12 3-4 komada...neznam kaj se desava...

Sent from my HTC Desire 500 dual sim using Tapatalk
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2014., 16:22   #106
bok,nova sam, još se nisam registrirala,ali mislila sam večeras.. da li se ikom da pomoći,savjetovati..
dal se odmah moram regat preko paypala ili..
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 11:36   #107
Mislim da se vise ne isplati MW,ja sam radio samo aplikacije koje su se placale po 0,40$,dnevno sam ih znao uhavtit po 3-4 komada,a sad ih vise nema,pa je po meni ovo ostalo neisplativo.Ako bas hoces,registriras se na paypal,pa na MW i tamo odabered isplatuu preko payala

Sent from my HTC Desire 500 dual sim using Tapatalk
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 07:52   #108
Trenutno nemam devizni račun, pa se još nisam regala na paypal, al jesam na MW.. Ima ih i sad par , tako plaćenih.. Većinom su to komentari na blogove ili appovi...samo sam zasad obavila 5 zadataka u tj dana jer sam čekala da se netko javi.. Haha
Koliko se mjesečno moze zaraditi?

Sent from my Tele2fon v5 using Tapatalk
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2014., 08:03   #109
Ja sam prije konstantno znao zaradjivati u prosjeku oko23-25$. Zarada je trenutno stala, nema appova, nema zarade.
Kakva je situacija, da li jos neko radi na MW ?

Gesendet von meinem C1605 mit Tapatalk
__________________
Sve je to vec jednom receno...
newlevel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2014., 17:06   #110
Ista stvar,nema appova?A jel zna netko koji je razlog zasto nema?

Sent from my HTC Desire 500 dual sim using Tapatalk
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2015., 00:54   #111
Imam jedno pitanje, na dijelu gdje se registrira ima napisano da se mora upisati pravo ime i prezime ili se neće moći dignuti lova. Zašto? Stvar je u tome da planiram zaradu od tamo prebaciti na paypal od frenda da bi mogao narucivat sa ebaya odmah. Dali bi onda trebao staviti njegovo ime tamo da se ne kosi sa paypal imenom i prezimenom?

http://oi62.tinypic.com/25owk0i.jpg
ibme74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2015., 12:54   #112
Mislim da moraš. Kad sam se registrirao prije par godina, onda su slali poštom neke pinove za verifikaciju, pa je trebala točna adresa i ostali podaci.
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2015., 17:48   #113
Isplati li se vise raditi na MW? Vidim da je bilo nekih jadikovki prije pola godine.
 
Odgovori s citatom
Old 15.02.2015., 15:51   #114
Quote:
desolation kaže: Pogledaj post
Isplati li se vise raditi na MW? Vidim da je bilo nekih jadikovki prije pola godine.
Ja tu i tamo radim... ali slaba je to lova...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 14:11   #115
isplata na microworkers-u

Quote:
mrki444 kaže: Pogledaj post
Ja dobio prije par dana 10$ od Microworkersa.
Kako da tražim isplatu na microworkersu-tj. ispunila sam sva polja, poslali su mi pin ali mi izbacuje Payment system not selected-šta mu to znači? Isplatu idem preko Skrill-a momentalno na njemu nemam para, pa da nije zbog toga? Ina
če imam dovoljno za isplatu
mina68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2015., 21:07   #116
Zatražio sam jučer prvu isplatu od 13$ i negdi našao da isplaćuju nedjeljom a paypal ujutro na račun i još je u tijeku.
Sad ću morati čekati petak.
__________________
ave, ave sveti Krševane
Krševan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 22:20   #117
Kako ljudi da rjesavam ove android zadatke ako nemam android telefon?vidim da se moze fino zaraditi
rasko900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 11:51   #118
Microworkers

Pošto svi iz bangladeša i nepala i ostalih čudnih zemlja imaju grupu na Facebooku i pomažu jedan drugome zaraditi što više novca ja sam kreirao grupu za radnike sa balkana pa molim sve koji se žele ili se već bave microworkerom da me na facebooku dodaju (Don Luigi) imam sliku microworkera na stranici... grupa je zaključana za sve ostale tako da ćemo tamo moći jedan drugome pomagati rješavati zadatke na kojima netko od nas zapne, a za one zadatke za koje netreba jedinstveni dokaz moćiće jedan napraviti i dati drugima samo dokaz za isplatu i tako si uštediti međusobno vrijeme. Ja sam na Microworkeru nekoliko mjeseci i trenutno zarađujemo oko 20 kuna dnevno (oko 3 dolara). Cilj mi je naučiti druge poslovima koje ja znam, a od ostalih naučiti poslove koje neznam pa se nadam da će se što više vas javiti. Dodajte me pa ću vas pozvati u grupu.
zaradionline is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 23:37   #119
Honorarni posao???

Quote:
Bizdo kaže: Pogledaj post
To su doslovno mikro poslovi, ali je i zarada mikro. Ja sam se tamo registrirao još ranije i obavio par poslova za probu, ali mi je to bilo smiješno Dobiješ doslovno par centi po poslu. Mislim da je sve čisto i da nema prevare, ali nema niti zarade (cente i male dolarčiće ne smatram zaradom).

Moje mišljenje je da je to bolja stranica za poslodavce nego za one koji obavljaju te poslove.
Ja želim nekakav honorarni posao, je li imate što?
požega zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2015., 23:39   #120
Honorarni posao???

Quote:
Kiki114 kaže: Pogledaj post
ja nisam ali doduše igram jednu igru koju OP preporuča tj. MarketGlory, više onako zbog zabave nego zarade jer bez uloga kad se ide treba jakoooo punooo vremena da nešto postigneš

uspio sam bez uloga otvoriti tvrtku i 5 radnih mjesta u njoj pa bude nešto sitno love heh

osim što ta tvrtka vrijedi nekih 20€ imam još nekih 7€ na accu tako da ipak se može nešto zaraditi, doduše treba jako puno strpljenja

i kada tek počinješ moraš jako dugo samo referral fightove i raditi dok ne skupiš novce za nešto drugo a kako si tek počeo nisi razvio skill pa i imaš jako malu plaću, sve u svemu moraš izdurati

pošto vidim da se baviš microworkersom onda ti ovo i ne bi trebalo biti nešto loše

možeš ići i u arenu gdje se da zaraditi nešto solidno u usporedbi sa microworkersom ali meni se ne da jer radim svakakve gluposti pa samo uzmem 2 minute na dan za work/referral fight i stavim prodat drva

ako si zainteresiran možeš mi se javiti
ali isto velim, trebat će neko vrijeme da bude nešto od toga ali igra ti uzme samo 2-3 minute dnevno tako da je to vrijeme koje mogu izgubiti
Je li znate koji honorarni posao da me uputite?
požega zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.