Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2007., 20:15   #1
riječnik

ima li gdje na netu riječnik hrvatskih riječi ako ne znam sta znaci neka nasa rijec??
jez is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 01:50   #2
Ne znam odgovor na pitanje al kada i ako nadjes, svakako bi ti preporucio da pogledas kako se ispravno pise rijec iz naslova ovog topica...
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 02:31   #3
Ima splitski ako ti zatreba

http://free-st.htnet.hr/skroz/skrozspliski.html
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 03:12   #4
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Ima i engleski, njemacki, spanjolski i takodalje, zasto se ogranicavat na ovom blitvarskom...
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 03:16   #5
Jel ja mogu reć nešto da se ti ne zakačiš za taj post
Moran li se tebi osobno opravdavat

Čovik je pita hrvatski... neman pojma jel ima, nisan koristija, nije mi ni triba. Al eto ovaj san ima pri ruci, pa ako mu pomogne za koju rič odlično. Ako ne, nek preskoči post
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 03:58   #6
Quote:
jez kaže: Pogledaj post
ima li gdje na netu riječnik hrvatskih riječi ako ne znam sta znaci neka nasa rijec??
http://hjp.srce.hr/
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 04:55   #7
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Jel ja mogu reć nešto da se ti ne zakačiš za taj post
Moran li se tebi osobno opravdavat

Čovik je pita hrvatski... neman pojma jel ima, nisan koristija, nije mi ni triba. Al eto ovaj san ima pri ruci, pa ako mu pomogne za koju rič odlično. Ako ne, nek preskoči post
Pa kad reces nesto smisleno necu odgovarat al na ovakve gluposti jednostavno ne mogu izdrzati
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 05:16   #8
Ko dica ste
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 20:17   #9
Quote:
ttc kaže: Pogledaj post
Pa kad reces nesto smisleno necu odgovarat al na ovakve gluposti jednostavno ne mogu izdrzati
Po čemu je glupost. Mislin koje ti je to usrano i licemjerno mjerilo. Tvoj sarkastični i posprdni komentar jer je čovik ( možda i slučajno ) stavija slovo I u naslov je ok.

A moj post koji je kolko-tolko u vezi s temom po tebi nije smislen i glup je


Jebalo te rezoniranje takvo. Zašto lažeš sam sebe
Reci lipo da nije bitno šta piše, nego ko je to napisa i amen
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 20:58   #10
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Po čemu je glupost. Mislin koje ti je to usrano i licemjerno mjerilo. Tvoj sarkastični i posprdni komentar jer je čovik ( možda i slučajno ) stavija slovo I u naslov je ok.

A moj post koji je kolko-tolko u vezi s temom po tebi nije smislen i glup je


Jebalo te rezoniranje takvo. Zašto lažeš sam sebe
Reci lipo da nije bitno šta piše, nego ko je to napisa i amen
moderatore moj, on je trazio rjecnik, po nekakvoj logici rjecnik bi bio nekakav zbir rijeci nekog jezika. Splitski, kao jezik ne postoji, tako da ne moze postojati ni rjecnik splitskog jezika, sukladno tome ti si napisao glupost.
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 21:36   #11
On je tražija hrvatski rječnik ako koju rič ne razumi, a ja san mu nabacija link splitskog rječnika koji ne postoji ( kao ni jezik ) al eto netko se naša i to sortira te stavija online.
Pa ako mu može poslužit dobro, ako ne može nek preskoči post, kao šta si i ti mogao. Jer kad ja već nisan reagira na tvoj ( ni kao user, ni kao mod ) moga si i ti moj preskočit
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 21:42   #12
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
On je tražija hrvatski rječnik ako koju rič ne razumi, a ja san mu nabacija link splitskog rječnika koji ne postoji ( kao ni jezik ) al eto netko se naša i to sortira te stavija online.
Pa ako mu može poslužit dobro, ako ne može nek preskoči post, kao šta si i ti mogao. Jer kad ja već nisan reagira na tvoj ( ni kao user, ni kao mod ) moga si i ti moj preskočit
Evo od sada te preskacem, ionako ne pises nista pametno ni smisleno...
ttc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:38.