Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2009., 14:00   #201
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
zena zeli posevit svog decka i priustiti mu neko zadovoljstvo a ti njoj da 'ohladi' ?

sorry, ja to ne razumijem. ne vidim kakvo postovanje je tu u igri.
Pitala je napalit momka. Ne kako da pruži opako seksualno iskustvo momku. Za to nema potrebe. Ionako vjerovatno neće trajat koliko njoj treba, pa zašto ga još više palit, da još brže svrši?

Osim toga :

Quote:
PersonaNonGrata kaže: Pogledaj post
S obzirom da ste mladi, u toj fazi je dovoljno da mu daš. Biće sretan ko napušeni rastafarijanac. Ove finese zaboravi, to postaje bitno kasnije.
HHmischko is offline  
Old 17.01.2009., 14:01   #202
Quote:
PersonaNonGrata kaže: Pogledaj post
S obzirom da ste mladi, u toj fazi je dovoljno da mu daš. Biće sretan ko napušeni rastafarijanac. Ove finese zaboravi, to postaje bitno kasnije.
Evo ja to malo ako se vratim na 18 godina ili na cure koje su jos mlade i neiskusne....za kasnije se kaze...svako vrijeme nosi svoje breme....
v4ga is offline  
Old 17.01.2009., 14:02   #203
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Pitala je napalit momka. Ne kako da pruži opako seksualno iskustvo momku. Za to nema potrebe. Ionako vjerovatno neće trajat koliko njoj treba, pa zašto ga još više palit, da još brže svrši?
tema je kako napalit i zadovoljit momka.

ne 'da li sam postovana od momka' ili 'jel dovoljno dati'.

ajmo sad dosta o tome da joj ne unistimo temu.
4fun is offline  
Old 17.01.2009., 14:05   #204
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Iz sredine gdje se žene vrlo poštuju! I znamo da žene imaju drugačiji doživljaj sexa i da im u prosjeku treba više da požele s nekim u krevet nego što treba muškarcu, više im treba da se napale i uživaju u sexu nego muškarcu, i više im treba da dožive orgazam, iz sredine gdje se žene rode s himenom, gdje mogu zatrudnit, a muškarci ne mogu zatrudnit. Iz sredine gdje im sex može bit bolan, a muškarcu ne može.... itd.

Sve je rečeno generalno, u prosjeku, a ne ISKLJUČIVO! Da probam isključit javljanje bisera, ali sigurno će ih svejedno bit...

A ti????

pa naravno da će ih bit..haha
žena sam i slažem se ( generalno) samo s tim da žene mogu zatrudnit, a muškarci ne!

opisao si žene kao staklene figurice, lomljive i hladne..
Hermina is offline  
Old 17.01.2009., 14:06   #205
Quote:
ninolina kaže: Pogledaj post
jel mi mozete pomoci kako da momka zadovoljim?? sta je to najbolje i sta najvise vole muskarci? sta vas najvise napali kod djevojaka??! hvala na savjetu unaprijed!)
Kako? ....To ćeš samo ti i on znati..... Ja mogu ti reći za sebe....

Mene pale samo one cure sa posebnim mračnim pogledom u kojem pročitam milion i jednu seksualnu želju, na to se napalim, onda ide fizička radnja, skidanja, masiranja, grickanja i ljubljenja, ako i dalje ima taj pogled...onda sve brže.... Najveći gušt mi je kad brzo i naglo udahne kao da sisa i izdahne..londa joj ruka skoči i uvati me čvrsto za ***** i hoće da me pojede... I onda je izjebem i uživam dok stenje i govori mi svašta.... razvali me, jebi me jako, Ummmmm kako si dobar, onda je sva crvena i onda se počinje grčitit i usne joj postanu tople i mekane, tad ih posebno sisam... i onda ubrzam i stavim joj ga do kraja i onda brzo jako brzo da svrši.... dok svršaje stisne me čvrsto, jako i grči se.... i iscuri joj slap polako niz cicu ....
Ramzes13 is offline  
Old 17.01.2009., 14:07   #206
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
tema je kako napalit i zadovoljit momka.

ne 'da li sam postovana od momka' ili 'jel dovoljno dati'.

ajmo sad dosta o tome da joj ne unistimo temu.
Zato smo tu mi stariji i iskusniji, ofucane mačorčine, kojima se više ni ne diže bez pušenja (debelo karikirano i hiperbolizirano), da joj objasnimo da se džaba brine i da joj to još nije potrebna sekiracija. Što je u skladu teme.
HHmischko is offline  
Old 17.01.2009., 14:07   #207
Ajde probaj s ovim - uzmi njegovu kitu u ruke.
kokos bijeli is offline  
Old 17.01.2009., 14:12   #208
Quote:
Hermina kaže: Pogledaj post
pa naravno da će ih bit..haha
žena sam i slažem se ( generalno) samo s tim da žene mogu zatrudnit, a muškarci ne!

opisao si žene kao staklene figurice, lomljive i hladne..
I evo prvi sretni dobitnik!!

To si ti tako shvatila moj opis. Ako tebe nije bolio prvi put, nikad nije bolio sex, i uvijek, baš uvijek svršiš, onda si valjda u manjini. Ili si se čak i rodila bez himena

Zato. Ujedno objašnjenje da se ne trba toliko trudit oko mladog muškića, već bi trebalo biti obratno.

Kad ih poštuješ ne valja, kad ih ne poištuješ ne valja, kad ih oćeš jebat onda si svinja, kad nećeš onda si umišljen. Kad oćeš platit cugu, oćeš je jebat, kad nećeš platit cugu onda si škrt.....a jesu neke žene pune frustracija....
HHmischko is offline  
Old 17.01.2009., 14:12   #209
napaliti dečka?

pa, iniciraj sex, strastveno ga ljubi i skidaj uz uzdisanje..skini ga.. ljubi po intimnim mjestima..za napaliti dovoljno. makar je to već trebalo biti rješeno kod strastvenog poljubca...
Hermina is offline  
Old 17.01.2009., 14:20   #210
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Kad ih poštuješ ne valja, kad ih ne poištuješ ne valja, kad ih oćeš jebat onda si svinja, kad nećeš onda si umišljen. Kad oćeš platit cugu, oćeš je jebat, kad nećeš platit cugu onda si škrt....

to stoji, dosta ih nezna ni same sto zele.

jednom sam cak bio napadnut od jedne cure, da zasto je nisam pokusao poljubiti na kraju spoja, zar mi se uopce ne svidja? prst na usta, poljubac, kraj. nekada je tako jednostavno usutkati ih... a opet... nekad ispadnes gad bez postovanja i tako dalje....
4fun is offline  
Old 17.01.2009., 14:25   #211
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
s ovakvim savjetima, cudno sto vecina zena uistinu ne misli da je dovoljno lec i svako 5 sekundi jauknut 'oooh....aaaah'.
Ajde ne mudruj previše.
Sa svojih 18 god. da mi cura dođe sa nekim seksi donjim vešom, ne bi ga ni primjetio. Očerupao bih je ko moja baba kad čerupa kokoš na selu.
Jebo te, tad su mi spermatozoidi na uši izlazili.
PersonaNonGrata is offline  
Old 17.01.2009., 14:28   #212
Quote:
PersonaNonGrata kaže: Pogledaj post
Ajde ne mudruj previše.
Sa svojih 18 god
Jebo te, tad su mi spermatozoidi na uši izlazili.
mmmmmmmmeni ne...
Debil321 is offline  
Old 17.01.2009., 14:30   #213
Quote:
Debil321 kaže: Pogledaj post
mmmmmmmmeni ne...
Pa dobro. Zato i otvaraš teme koje otvaraš. I ti previše analiziraš.
PersonaNonGrata is offline  
Old 17.01.2009., 14:30   #214
Quote:
ninolina kaže: Pogledaj post
jel mi mozete pomoci kako da momka zadovoljim?? sta je to najbolje i sta najvise vole muskarci? sta vas najvise napali kod djevojaka??! hvala na savjetu unaprijed!)
za početak budi zgodna
juanpablom is offline  
Old 17.01.2009., 14:46   #215
Momka želiš napaliti? Uf, ne bih ti htio bit u koži. Teško je to. Da si rekla magarca, konja, nosoroga il tako nešto već bi se nešto dalo napravit. Ovak, a jebiga. Navikni se na celibat.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Old 17.01.2009., 15:29   #216
...skini se!
M_A_R_K_O is offline  
Old 17.01.2009., 15:30   #217
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Kad ih poštuješ ne valja, kad ih ne poištuješ ne valja, kad ih oćeš jebat onda si svinja, kad nećeš onda si umišljen. Kad oćeš platit cugu, oćeš je jebat, kad nećeš platit cugu onda si škrt.....a jesu neke žene pune frustracija....
hahahaha...nije to frustracija, nego mi se čini da TI ne razumiješ žene. očigledno....
pa priznajem, nije to lako, jer žene ne žele uvijek ono što kažu, niti kažu ono što žele.
ali, u sexu ipak nema tih zavrzlama- mi želimo ono što i vi. a ne duuuuuuge predigre, nježne dodire, pažljiva milovanja, puno pusica musica....to je za uspavanku, a ne za sex.
Hermina is offline  
Old 17.01.2009., 15:36   #218
Quote:
ninolina kaže: Pogledaj post
jel mi mozete pomoci kako da momka zadovoljim?? sta je to najbolje i sta najvise vole muskarci? sta vas najvise napali kod djevojaka??! hvala na savjetu unaprijed!)
Ako se to pitas, ocito ne privlacis decka ni pol posto..
malatajna is offline  
Old 17.01.2009., 15:45   #219
Quote:
malatajna kaže: Pogledaj post
Ako se to pitas, ocito ne privlacis decka ni pol posto..
ne vidim nista lose u tome sto zeli decku prirediti nesto drugacije ili sto zeli nekako zaciniti odnos. dapace.

nisam primjetio neku nesigurnost u njenom pocetnom postu pa zbilja sumnjam da djevojka misli da je nedorasla 'zadatku'.
4fun is offline  
Old 17.01.2009., 15:52   #220
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ne vidim nista lose u tome sto zeli decku prirediti nesto drugacije ili sto zeli nekako zaciniti odnos. dapace.

nisam primjetio neku nesigurnost u njenom pocetnom postu pa zbilja sumnjam da djevojka misli da je nedorasla 'zadatku'.
Ako je u tome stvar, da zeli prirediti decku nesto drugacije, postoji problem,
a to je da je takvih tema bilo milijun.
malatajna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger