Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2015., 22:06   #1401
Nope, sve ispod 700 je dobro.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 00:08   #1402
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Znači, ugrubo..da sad kupim sve dionice po 500 bap-a, kako je trenutno, u stvari se ništa nisam zajebo ?
Kao što melodic.haze kaže odnosno dapače, dobiti ćeš svakako više dionica ako kupiš po 500 nego po 700 ali ćeš izgubiti zaradu koju bi imao do swapa na PV-u. Međutim, ako bude zarada kakva je bila proteklih tjedan dana, nećeš izgubiti ništa jer nam daje samo zanemarivu siću. Ali kakve sam ja sreće imam neki feeling da ako sad prodam sve BAP-ove da će odjednom skočiti reklame Pa dokle god cijena stagnira oko 500 se još uvijek premišljam.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 10:26   #1403
Ja sam svoje zamijenio za dionice, nisam imao puno bap-a, oko 300 somova. Dobio sam nekih 650 dionica . Dao sam između 493-498 bapova za dionicu.

Gledam sad, 525 bap-a za dionicu.
Znači, kada bih sada prodao zaradio bih nešto malo više od 16 k bap-a, oko 5$.

Jbg, ako sam usro..usro sam ali nedam 700 bap-a za jednu dionicu kako je Jo zamislio.

Sad sam na početku , imam 1200 bap-a.
Slijedi...čekanje.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 16:01   #1404
ja čekam na granici 720k
do tad skupljam na balance jer je najbitnije imat velik balance,posto ce trebat i za kampanje a i za dionice koje ce past na 0,02 sigurno
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 21:08   #1405
također skupljam pare da imam za kupnju što kampanja nakon 1.4. a što dionica koje ako odu ispod 0,025 planiram kupovati u malo većem obimu...
trenutno sam kupio po ca 450 dionica toliko da ostanem u 8 grupi i držim se na granici upravo zbog toga da mi ne padnu reklame, jer imam osjećaj da ću kroz mjesec dana ipak više dobiti od reklama nego izgubiti ako mi uzme bap po 700 a ne da ih sada prodam za 500
sepson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 10:08   #1406
Gledam sad marketplace, dionica košta oko 600 bap-a ili 0.04 $.

Raste, e sad...dokle će, baš me zanima.

Inače, u 3 dana sam zaradio 68 000 bap-a ili 21.9 $..
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 13:24   #1407
Quote:
sepson kaže: Pogledaj post
također skupljam pare da imam za kupnju što kampanja nakon 1.4. a što dionica koje ako odu ispod 0,025 planiram kupovati u malo većem obimu...
trenutno sam kupio po ca 450 dionica toliko da ostanem u 8 grupi i držim se na granici upravo zbog toga da mi ne padnu reklame, jer imam osjećaj da ću kroz mjesec dana ipak više dobiti od reklama nego izgubiti ako mi uzme bap po 700 a ne da ih sada prodam za 500
S time se baš i ne bi složio. Jel ti vidiš kakve nam reklame daje, ako ih uopće da? Nedjelju su ukinuli, a ostale dane ili ne dobijemo ništa ili dobijemo neku siću. Dobro, sad je narasla cijena dionica pa možda i više nije baš isplativo ali recimo ja imam 724 000 BAP-ova i da sam ih prodao dok su bili npr. 450, dobio bi za svoje BAP-ove 1608 dionica, a po cijeni po kojoj će nam Jo zamjeniti (700) bi ih dobio 1034. Dakle 574 dionice više. Čak i po ovoj trenutnoj maloj cijeni dionica (recimo 3 centa), to je 574 * 0,03 = cca 17 $. A sigurno ih neću prodavati po ovoj nego po barem 20-ak centi (dionice kupljene po cijeni od 700 BAP/dionici, treba prodati barem po 0.24$ po dionici da ne bi bio po gubitku) i onda je to 574 dionice više * 0,2 $ = čak 114 $ više! Da bi to zaradio u mjesec dana, dakle mjesec ima recimo 4.5 tjedana, u tjednu smo samo 5 dana plaćeni, dakle 4,5 * 5 = 22,5 dana, recimo nekih 23 dana. 114 $ / 23 dana = 4,95 $ čistog profita dnevno bi morali dobivati! A pošto nam je samo nekih 35 % profit, dakle morali bi svaki dan od pon - pet dobivati 14 $. To je za moju grupu (8.) do prije nove godine to i je bila neka realna cifra za 8. grupu, ali ovo što sada daje Jo je strašno, dobijem 4 $ u vrh glave, a najčešće je tek oko 2 $. Dakle da sam prodao dionice po 450 imao bi nekoliko puta veći profit nego što ću zaraditi u ovih mjesec dana, osim ako se Jo ne opameti i počne davati normalne reklame za 8. grupu a ne ove sitnice.

Mislim, ja isto nisam još uvijek zamjenio BAP-ove za dionice a sada više čak ni ne znam da li se isplati, ali nadao sam se da će cijena oko 500 ostati ipak malo duže pa da će krenut rast tek neposredno prije swap-a pa sam ipak htio izvući i nešto zarade od reklama i profit na zamjeni BAP-ova za dionice i na kraju se očito zeznuo. I sad ću vjerojatno i ja skupljati novce za poslije swap-a. Tako da sve što zaradim od reklama ostavljam na računu, a BAP-ove nadoknađujem (za ostati u grupi) prodajom dionica koje već imam. Čak si nešto razmišljam, ako će cijena dionica padati nakon swap-a, da možda nešto dionica što imam prodam za $ i onda ih kupim po manjoj cijeni nakon swap-a ali to je već sad rizik a meni nikad nije išlo ništa na sreću tako da igram samo na sigurne stvari.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2015., 17:19   #1408
Pitanje je dokle će cijena dionica rasti ?!
700 bap-a uzima Jo.

Da li je uopće moguće da jedna dionica nabije cijenu više od 700 bap-a.?

Izgleda da je.

U dionicama je jedno ustaljeno pravilo - kupuj kad cijena raste čega se inače ljudi ne drže baš, kupuju kada cijena pada, jer računaju - ma ne može više pasti nego je pala, a to nema smisla, uvijek može još pasti.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:33   #1409
kupio sam oko 800 dionica po 0.03

lijepo,lijepo

trebao sam više
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:56   #1410
E Kiki ja tkao razmišljam odkad sam ušo u program svako malo sam hvatao neke prilike pa evo prošlo 4 mjeseca ja sam na 220/520 cashed out.

Jebem ti lebac.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 19:13   #1411
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
E Kiki ja tkao razmišljam odkad sam ušo u program svako malo sam hvatao neke prilike pa evo prošlo 4 mjeseca ja sam na 220/520 cashed out.

Jebem ti lebac.
ja sam na oko 300/500

da nije bilo ovog s paypalom bio bih na 400

ovako sam bacio u reinvest
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 23:52   #1412
Ja sam prek Bitcoina izvuko.

Ostavio sam si Bapa za ove bijedne issue do swapa pa ćemo vidit to ću il uložit u nove kampanje ili izvuć van, samo znam da više nedam lipe unutra izvana.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 09:55   #1413
PV je zakon...prodajte sad dionice po 5 centi i kupite za 2 centa,zarada 3 centa po dionici
Onda opet prodajte po više pa kupujte po manje i tako u krug...
Staviš cijenu i samo čekaš...
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 13:34   #1414
Postoji šansa da ne padnu toliko, pogotovo ako nitko ne stavi milijunski roadblock.

Govorim to zato što sada cijena RASTE, umjesto da pada. Nije ovo kao prošli BAP swap kad nas je većina bilo neiskusno. Pripazite
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 16:11   #1415
Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
PV je zakon...prodajte sad dionice po 5 centi i kupite za 2 centa,zarada 3 centa po dionici
Onda opet prodajte po više pa kupujte po manje i tako u krug...
Staviš cijenu i samo čekaš...
Ne,PV odavno u rupi A MTV se koprca i dozivotno cekanje i samo cekanje i neke najave silnih ureda po svetu itd.itd. pa me sve podseca na onaj tekst od onog reporterazg i njegovog mentora za pennymatrix - Tracy Davison/Lopuza/-Tracy je upravo postigao dogovor s mrežom od 10 000 kršćanskih crkava u Americi, s preko 279 milijuna članova, da se također uključe u ovaj business projekt i na taj način prikupiti novac za svoje crkvene aktivnosti, te ta veliku globalu kampanju ''End hunger'' u svijetu.
Idućih nedjelja svaka pojedinačna crkva će obavijest o ovome staviti na svoju oglasnu ploču, tako da se njihovi članovi mogu uključiti i od novca kojeg zarade, mogu donirati crkvi po izboru i podržati njihov rad.
- Jasno, organizirati 279 milijuna ljudi je ogroman proces i trajat će kroz cijelu 2014. godinu no priprema je krenula i iduće godine milijuni i milijuni ljudi će se uključiti u ovaj business projekt- Hahahahhahahahahahahahahah Znaci ide opet ista matrica- prica brda, doline, milijuni (ma milijarde, lol, ali ozbac) vjernika, tisuce crkava - skoro da ce cijeli svijet u PV/MTV tu bit zaposlen. Horde agenata koje se marljivo bore sa silnim rijekama novca koje pak zaradjuju vjerni i marljivi clanovi itd. itd
TIMPM is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 17:00   #1416
Pa čuj ovo sve što Jo priča će se stvarno dogodit, 2 ureda, novi programeri, dizajneri i sl.

E sad pitanje jel ti svi silni ljudi mogu zapravo napraviti nešto konkretno?

Ako ste primjetili voli onu frazu 'Start pumping out products' a koje to products molim te lijepo? (Da donose konkretnu lovu, ne igrice, to je sića).
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 00:41   #1417
Ja imam 25000 bapova odnosno treca sam grupa,dal da skupljam pare na balansu d imam posle swapa ili da probam da dodjem do cetvrte sa dionicama?
rasko900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 01:53   #1418
Mogo bi čak svu lovu koju dobiješ svaki dan čuvat u balance, 0 reinvest, a možeš i 35% u balance 65% reinvest kroz dionice > BAP.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 14:18   #1419
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Mogo bi čak svu lovu koju dobiješ svaki dan čuvat u balance, 0 reinvest, a možeš i 35% u balance 65% reinvest kroz dionice > BAP.
Hvala ,praticu stanje sa bapovima pa cu vidit
rasko900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 18:00   #1420
Jel zna netko kako funkcionira "Two Factor Authentication" što trebam raditi da to aktiviram? I kako to funkcionira?
Čitao sam na forumu sad na MTVu da su jednom liku provalili na acc, IP iz Alžira i prokockali sav BAP i novce, pa kakve sam ja sreće moglo bi se to i meni desit pa mi ode ovo klikanje po 150 reklama dnevno sve u vjetar.
znamkuhat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:41.