Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2014., 18:24   #61
koje navlacenje pa ja jos nisam ni registrirana, sta bi ja imala od toga. prvo sam iznijela jednu ideju i kad sam dobila odgovor, iskomentirala sam i to je sve..

stvarno neki ljudi previse sebi dopustaju..

evo moja preporuka je da preskaces moje postove ako te strah da ces se navuci..
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 20:29   #62
Quote:
ona1 kaže: Pogledaj post
koje navlacenje pa ja jos nisam ni registrirana, sta bi ja imala od toga. prvo sam iznijela jednu ideju i kad sam dobila odgovor, iskomentirala sam i to je sve..

stvarno neki ljudi previse sebi dopustaju..

evo moja preporuka je da preskaces moje postove ako te strah da ces se navuci..
jooj

ne govorim o sebi

nego o tvojim roditeljima,prijateljima

jer citiram

Quote:
bez problema onda bi mogla ukljuciti i druge (npr. roditelje i brata...)
ne bih htio da pozoveš ljude u scam sajt, oni se ponadaju i onda tebe okrive jer nisu isplaćeni
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 20:33   #63
krivo smo se razumjeli onda. oprosti ako sam ispalila
nisam mislila uvuci ljude u smislu multilevela ili povlacenja za rukav nego ovako:
ako je to 10 s posla, meni ce moji dati brojeve svojih racuna da ja radim na njihovo ime i isplacujem lovu na njihove racune, a oni ce je dat meni nisam mislila gnjavit ljude nego ulozit dodatnih 40 sekunda za dodatnih 60 kn dnevno... mozda...
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 20:34   #64
pod uvjetom da sve funkcionira i da ja prvo vidim movce na svom racunu..
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 21:06   #65
@ona1 naravno da mozes klikati na tudji racun, nece nikome smetati ako im punis novcanike

Pravo pitanje je bilo da li je moguce da jedna osoba ima vise racuna na svoje ime, a odgovor je vjerojatno ne, jer ne bi imalo smisla da vec nisu mislili da ce netko tako nesto pokusati. Pogotovo firma koja dijeli pare sakom i kapom kao gumene bombone

Sto se tice "skamovitosti", prijavio sam adresu na PTC investigations pa neka se pozabave i istraze da li ima nezadovoljnih korisnika.

Ja cu klikati do Nove godine, nije mi tesko, stvarno je minimalno gubljenje vremena, onda cu pokusati isplatiti na racun.
Brkchey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 21:44   #66
@Kiki114 Poštujem tvoje mišljenje, ali to ne mora značit da je isto činjenica i zato nemoj govoriti da su šanse za isplaćivanje 99% ako nisi ništa provjerio.

Evo jedan post prenesen sa fb grupe:
"2 puta mesjecno mozemo da podizemo novac. nakon 90 dana imamo na primjer 30 eura dnevna zarada. svaki dan na stranu stavljamo 20% t.j 6 eura. i sve tako 15 dana
i onda prebacujemo novac na skrill racun"

Razlog zašto je 20%, a ne 100% je taj da ako bi stavili 100% onda ne bi dobili nikakve milje tog dana, pa bi se oen smanjivale. I zato je najbolje staviti 20% jer tako imate i dobru dnevnu zaradu i milje.

Ja ću ovo odraditi do kraja jer nakon tih 90 dana ne možemo ništa izgubit, samo dobit. Naravno osim vremena kojeg i tako puno netreba.
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 14:50   #67
Ozbiljno treba uplodati sliku osobne iskaznice.. mmmm....
ona1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 16:37   #68
Quote:
ona1 kaže: Pogledaj post
Ozbiljno treba uplodati sliku osobne iskaznice.. mmmm....
To treba i na dosta drugih stranica. Naprimjer LibertaGia. Središte im je u Lisbonu u Portugalu i vlasnik je dobro poznat. Ako pokušaju muljat, dobro se zna ko stoji iza toga. Tako da to služi samo da potvrdite podatke koje ste unijeli u Personal Data 1 i 2 i da biste dokazali da ste stvarna osoba.
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 20:04   #69
ja se već par dana ne mogu registrirati na navedenu stranicu. probao sam na razne načine ali ubijek izbaci na njemačkom jeziku da je stranica trenutno zauzeta ili opterećena, tako nešto. ima li još netko takvih problema
vladek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 20:08   #70
Quote:
vladek007 kaže: Pogledaj post
ja se već par dana ne mogu registrirati na navedenu stranicu. probao sam na razne načine ali ubijek izbaci na njemačkom jeziku da je stranica trenutno zauzeta ili opterećena, tako nešto. ima li još netko takvih problema
Hmm meni radi normalno, ne znam do čega bi ti moglo bit. Stvarno ne znam kako da ti pomognem. Možeš poslat SS?
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 21:07   #71
Izbaci mi ovo:
Click image for larger version

Name:	aa.jpg
Views:	174
Size:	8.5 KB
ID:	13855
vladek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 21:17   #72
Quote:
vladek007 kaže: Pogledaj post
Izbaci mi ovo:
Prilog 13855
Hm ne znam meni radi normalno, možda je do tebe? Ali poruka govori da je preopterećenost u pitanju.
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 22:04   #73
I ja sam u prvi mah pomislio da je tako ali to traje već treći dan. Kod vas nije problem jer ste već regani ali problem je izgleda pri registraciji. ne znam da li se netko zadnja dva dana uspješno registrirao
vladek007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 16:46   #74
kako je lik nasrao da izgleda kao pravi oglas
oglas
BijedniVitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 19:17   #75
Quote:
ona1 kaže: Pogledaj post
krivo smo se razumjeli onda. oprosti ako sam ispalila
nisam mislila uvuci ljude u smislu multilevela ili povlacenja za rukav nego ovako:
ako je to 10 s posla, meni ce moji dati brojeve svojih racuna da ja radim na njihovo ime i isplacujem lovu na njihove racune, a oni ce je dat meni nisam mislila gnjavit ljude nego ulozit dodatnih 40 sekunda za dodatnih 60 kn dnevno... mozda...
Evo ja sam regao svoje ukucane i svima sam otvorio odvojen Skrill racun da ne bude sumnjivo.
Istog momenta sam dobio poruku na njihovu postu da su sumnjivi i da moraju poslati skenirane dokumente da im se odblokira racun, tj. da bi mogli primati novac. Inace, svi nalozi rade sto se tice klikanja na slicice, tako da mogu da klikam ali dok ne posaljem dokumente, nema nista od para. Vjerojatno jer smo svi na istoj IP adresi

Evo prenosim u cjelosti tu poruku:

Quote:

Please verify your identity

we regularly review account activities for safety reasons. Thereby we have found some irregularities with regards to your WhitePins+ account.

Because of that, your account is temporarily limited and payouts can not be made. As soon as we received and verified your records, we will remove your limitation.

To verify your identity, we need the two following records:

A colour copy of a valid, official identity card like a passport or an ID Card (front and back).

The evidence of an official address by an electricity / gas bill or a statement of bank account, which is not older than three months. Your bill or the statement of account should contain your name and the address of your WhitePins+ account.

To make it easy for you, you can scan your required records and send them to us via email to [email protected]. Please don't forget to mention your username!

Please send us your records within 30 days, in order to obviate further restrictions of your account access.

The verification will enhance the trust and will offer security to our trend-research partners. Please note, the process of verification can take a few days.

If you can not realise the following steps or if you seek additional information, please contact our support via [email protected].

We would like to say thank you for your trust, patience and your support!



Best wishes,

Your WhitePins+ Service Team
Brkchey is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 11:26   #76
Pozdrav,

Zanima me da li je netko uspio isplatit nešto s dotične stranice? I gdje mi možemo vidjet koliko novaca ukupno imamo?
USnavySEALs is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 12:56   #77
Quote:
Piccy997 kaže: Pogledaj post
@Kiki114 Poštujem tvoje mišljenje, ali to ne mora značit da je isto činjenica i zato nemoj govoriti da su šanse za isplaćivanje 99% ako nisi ništa provjerio.
vidit ćemo za 90 dana
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 17:40   #78
Pozdrav, svima. Evo da objasnim kako funkcionira ovaj sistem, pošto vidim da mnogi sumnjaju u sigurnost stranice.

Ovako, u prvih 90 dana vi ne zaradite ni lipe, već skupljate milje. O miljama vam ovisi dnevna zarada. Nakon 90 dana imate mogućnost biranja postotka dnevno koji želite ostaviti za isplatu. Koliko sam pročitao, najbolje je 20% dnevnice ostavit za isplatu, a ostalo na računu da zarada ne bi padala (jer vam se nakon 90 dana počnu odbijati sve milje koje ste zaradili u prvih 90 dana).

Primjer:
Ako na 91. danu imate 10€ (i 10 milja) po danu, tada možete odabrati postotak koji želite ostaviti za isplatu. Ako stavite 20%, onda će vam 2€ ići sa strane za isplatu, a 8€ i 8 milja ostaje na računu da vam raste zarada.

Isplata je moguća 5. i 20. u mjescu (nakon tih 90 dana, naravno).

Znači, prvih 90 dana vi ne zarađujete ništa. Nemojte se zavaravat, ipak nitko nije u stanju da vam tek tako isplati 2€ ili čak 10€ po danu. I zato, čak i ako bi imali dnevnicu od 10€ i 20% ostavljali sa strane, imali bi oko 60€ mjesečno.

To svakako nisu bombastčne cifre, ali to bi naravno s vremenom raslo, jer ostavljate 80% na nalogu.

Nadam se da vam je ovo pomoglo da shvatite kako sistem funkcionira. Iako, moram priznati da nisam 100% siguran da je ovako, ali tako govore najiskusniji korisnici.

Kad bi netko od admina mogao ubaciti ovo u prvi post, bilo bi super
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 19:33   #79
Donekle skužih kako radi.
Dal' ima neki broj slika koji moram odabrati dnevno?
Koliki je prosjek?
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 19:41   #80
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Donekle skužih kako radi.
Dal' ima neki broj slika koji moram odabrati dnevno?
Koliki je prosjek?
Da, piše ti koliko treba slika odraditi. I kada odradiš toliko, stavi ti se viđenica da si gotov za taj dan.
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.