Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2015., 13:06   #61
Evo, jučer ukupno 76 centi, mene još manje vole nego ostale.
U 4 dana 5.76$, a danas sam trenutno na 6.16.
Ide mišjim koracima.

Ma kako bude, svima je jasno da će imati vijek trajanja, ali bar se ništa ne radi.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 13:07   #62
Ako niste znali: Nakon zaradenih 80 $ s JEDNIM paketom vase paket ce biti zamrznut na 30dana tako da od tog paketa necete zaprimati nikakav prihod ,nakon sto prode 30dana vas zamrznuti paket ce biti ponovo aktivan....pise pod FAQ.
beciii is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 14:06   #63
A to je i realno, tj. ok... tako "prisiljavaju" da se kupuje konstantno pakete a ne da se samo povlaci van...

Zanimljiva taktika...

A jeste li primjetili da se iznosi pridodaju u iznosima 15, 20 ili 30 centi... hmmm...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 18:48   #64
I treći dan za redom 70-ak centi...
Zarada mi se smanjila, vjerojatno je to zato jer se nisam baš puno trudio.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 19:52   #65
Danas točno 4 dana od kupnje paketa:

Iznos: $3.74
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 23:16   #66
Quote:
beciii kaže: Pogledaj post
Ako niste znali: Nakon zaradenih 80 $ s JEDNIM paketom vase paket ce biti zamrznut na 30dana tako da od tog paketa necete zaprimati nikakav prihod ,nakon sto prode 30dana vas zamrznuti paket ce biti ponovo aktivan....pise pod FAQ.
Da, baš me zanima kad netko nakon uplate tih 25$ i zaradi 55$ može li nakon mjesec dana zamrznutih sredstava podići sve novce i izaći iz igre.

Moš si mislit
__________________
Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
Uširo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2015., 23:51   #67
Quote:
Uširo kaže: Pogledaj post
Da, baš me zanima kad netko nakon uplate tih 25$ i zaradi 55$ može li nakon mjesec dana zamrznutih sredstava podići sve novce i izaći iz igre.

Moš si mislit
ti si to krivo skontao.
Novce možes podići kada želis, minimalni limit je 10 dolara.

znaci, kada kupis paket koji kota 25 dolara. znači dnevno zaradujes dolar, ili više tu negdje. I kada zaradis 10 dolara vadis van, i tako nastavis.
A sto se tiće onog kada dostigne 80 dolara, znači da ce biti zarada zamrznuta, znači taj paket bude pauzirao mjesec dana i onda počinje opet zarađivati. Ništa tu nije zarobljeno, jedino ce ostati oni novci koji su ispod tih 10 dolara.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 00:45   #68
Ja bi dao svojih 6 paketa za 115 dolara Ovo je skroz usporilo, navodno ce se povecati zarada ali ko ce ga znat sto je istina sto ne, pa ako se neko oce zahebat pa ulozit u ovo nek kupi od mene manje ce izgubit xD
maher93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 13:24   #69
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
ti si to krivo skontao.
Novce možes podići kada želis, minimalni limit je 10 dolara.

znaci, kada kupis paket koji kota 25 dolara. znači dnevno zaradujes dolar, ili više tu negdje. I kada zaradis 10 dolara vadis van, i tako nastavis.
A sto se tiće onog kada dostigne 80 dolara, znači da ce biti zarada zamrznuta, znači taj paket bude pauzirao mjesec dana i onda počinje opet zarađivati. Ništa tu nije zarobljeno, jedino ce ostati oni novci koji su ispod tih 10 dolara.
Ništa nisam krivo skontao.
Aj neka netko tko je u plusu 55 dolara podigne svoj ulog i zaradu.

Recimo, ne zanima te više učestvovanje i ostavi na računu tih 10 dolara, zaradi si 45 dolara i digneš svojih 15+45.

E, to me zanima je li kome uspjelo
__________________
Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna !
Uširo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 14:20   #70
Quote:
Uširo kaže: Pogledaj post
Ništa nisam krivo skontao.
Aj neka netko tko je u plusu 55 dolara podigne svoj ulog i zaradu.

Recimo, ne zanima te više učestvovanje i ostavi na računu tih 10 dolara, zaradi si 45 dolara i digneš svojih 15+45.

E, to me zanima je li kome uspjelo
Pa ja bi rekao eventualno nekom ko je poceo s tim od samog pocetka, neko ko je poceo zadnja dva tjedna sigurno nije toliko zaradio, kako je krenulo trebat ce skoro 3 mj da bi s jednim paketom dostigao tih 80 dolara, sto i nebi bio problem kada bi bili sigurni da ce stranica toliko izdrzat.
Vecina ljudi koja su u nekom plusu je profitirala na osnovu referala, znaci vjerovatno su oni ti koji ce popusiti
Ja sam od 15.2 s 4 paketa zaradio 30 dolara, tak da sam tek jedan paket otplatio
maher93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 14:31   #71
Quote:
maher93 kaže: Pogledaj post
Pa ja bi rekao eventualno nekom ko je poceo s tim od samog pocetka, neko ko je poceo zadnja dva tjedna sigurno nije toliko zaradio, kako je krenulo trebat ce skoro 3 mj da bi s jednim paketom dostigao tih 80 dolara, sto i nebi bio problem kada bi bili sigurni da ce stranica toliko izdrzat.
Vecina ljudi koja su u nekom plusu je profitirala na osnovu referala, znaci vjerovatno su oni ti koji ce popusiti
Ja sam od 15.2 s 4 paketa zaradio 30 dolara, tak da sam tek jedan paket otplatio
Ja sam na skoro 5$ za 4.5 dana... ide polako ali vidjet ćemo...

Uspjet ćemo onoliko koliko ova stranica izdrži i bude isplaćivala...

A podiže se već od 10$ tako da mi nije jasno što Uširo uopće govori. Očito je da ne razumije koncept uopće
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 15:44   #72
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Ja sam na skoro 5$ za 4.5 dana... ide polako ali vidjet ćemo...

Uspjet ćemo onoliko koliko ova stranica izdrži i bude isplaćivala...

A podiže se već od 10$ tako da mi nije jasno što Uširo uopće govori. Očito je da ne razumije koncept uopće
Pretpostavljam da hoce reci da nema bas nesto ljudi koji su trenutno nesto posebno zaradili na ovom. I slazem se s njim, jer vidim tu ljudi po fejsu se hvale kako beru neku lovu a ispod njih par stotina referala, pa cek onda beres lovu od drugih ljudi a ne bas od amc(mislim i od amc al ne toliko puno).

Il neznam vidim objave na fejsu tipa kao zato sto je vise clanova smanjio se profit po paketu jer se lova rasporedjuje na sve. Po toj logici onda sto manje clanova i vise ulaganja je bolje za nas.

Danas mi se zarada nes popravila, 1,6 dolara po paketu

Zadnje uređivanje maher93 : 22.02.2015. at 16:16.
maher93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 20:33   #73
I ja danas imam više po paketu, zasad oko 1.40$ (imam samo 1 paket.
Uspio sam preći danas prag za isplatu, imam 12.10$, jedan od referrala je uplatio paket pa me to malo podiglo. Vjerujem da će lova do sutra sjesti.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 21:12   #74
Čestitam . Inače novci sjednu u roku od 4sata, ja samo čekam mail od payze da su novci sjeli
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 22:01   #75
Meni 0 bodova. Niti 1$ po danu... oko 0.6-0.7$
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 09:27   #76
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
I ja danas imam više po paketu, zasad oko 1.40$ (imam samo 1 paket.
Uspio sam preći danas prag za isplatu, imam 12.10$, jedan od referrala je uplatio paket pa me to malo podiglo. Vjerujem da će lova do sutra sjesti.
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Čestitam . Inače novci sjednu u roku od 4sata, ja samo čekam mail od payze da su novci sjeli
Ajd ekipa ako sjedne javite ovdje da se jos uvijek veselim...

Imam 5.72$ od kupnje paketa. Veceras oko 8h bit ce tocno 7 dana od kupnje...

Kako vama ide? Koja su predvidjanja? Planiram jos dalje ulagati dok nekih 4-5 paketa..

Pa samo vaditi laganini do kud ide..
(Jos moram i kredit vratiti sponzoru)
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 18:33   #77
Evo, isplata sjela.
Ovdje se vidi na AMC accountu
...a ovdje je mail od Payze.

Dakle, stvar funkcionira. Inače, danas samo 29 centi, bar zasad...ali dan još traje.
Volim kruh bez motike.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 19:36   #78
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Imam 5.72$ od kupnje paketa. Veceras oko 8h bit ce tocno 7 dana od kupnje...

Kako vama ide? Koja su predvidjanja? Planiram jos dalje ulagati dok nekih 4-5 paketa..
Ja sam kupio jos 7 paketa i imam ih 17 ukupno i zarada je sve lošija, sad više nije dolar nego manje. Jučer sam izvukao 18.88 dolara(unutar 24sata) danas je to 14 dolara.
Da vratim sve uloženo, trebat ce mi barem tjedan i pol i onda ide zarada dalje.

Iskreno ne preporucujem ti kupovanje novih paketa, jer očekujem jos padova zarade po paketu. Radje traži nove referale i vadi što se da vaditi. Bit će jos takvih stranica, ali treba kod takvih stranica odma reagirati jer zarada pada polako kada se priklučuje sve više korisnika. Ja se planiram okušati na jednoj novoj, ali još uvjek sam fazi upoznavanja. Ako sve ispadne dobro, otvorim novu temu i podjelim sa vama
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 20:52   #79
Ja vjerujem da će AMC trajati još neko vrijeme, ali definitivno u takve sisteme treba upasti odmah u startu ili nikad.
Zato ako saznaš za neki slični koji je tek počeo, samo reci.
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 22:57   #80
Juce kupio paket koji je za 26 sati zaradio 2,98
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	7.PNG‎
Views:	24
Size:	2.7 KB
ID:	14657  
maher93 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:09.