Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2009., 01:05   #21
Quote:
ivicaBEZgranica kaže: Pogledaj post
ti i takvi zečići su jednostavno takvi. mislimda su nesigurni u sebe, tresu se same pojave zene pored sebe (iako se to izvana ne cini) kasnije to zavrsi erektilnom disfunkcijom, jer ga zene izjebu u mozak (s razlogom).

i za kraj... ne treba mu taj faking sprej... rjesenje vec odavno postoji. ok, mozda i nije toliko legalno - ali postoji :-D
koje?
mustang_925 is offline  
Old 10.04.2009., 01:08   #22
Seks od sat vremena je dosadan do zla boga. To je cisto nabijanje.
Sta fali seksu od 20 min sa finom predigrom pa pauza pa onda opet?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 10.04.2009., 06:43   #23
Quote:
Arwen1 kaže: Pogledaj post
Jučer je objavljen članak (http://www.javno.com/hr-zivot/izumlj...st-puta_249413) da je izumljen sprej koji produljuje seksualni odnos i do šest puta. Naravno, postoji trik. Sprej produljuje seksualni odnos s jedne na šest minuta. U članku se ne spominje može li ga produljiti s deset minuta na sat vremena.
Zanima me vaše mišljenje o muškarcima koji imaju takav problem, a i o samom problemu. Naime, jednom sam naletjela na nešto takvo. Čak i kada je imao redovite spolne odnose (svakodnevno ili dva puta dnevno), to nikada ne bi trajalo dulje od dvije minute (da, napominjem da je imao 30 godina). Može li se taj problem nekako riješiti i koliko imamo strpljenja s takvim muškarcima?
P.S. U pitanju je trajanje samog spolnog odnosa, ne i dvosatna predigra.
imala sam takvog tipa....do duše nisam mu štopala vrijeme ali je svršavao redovito malte ne odmah.ali meni to nije bio problem
kao prvo: jer nisam čekala 15-30 min da može ponovno nego ga nisam puštala i poslije je sve bilo ok
a kao drugo: zbog toga sam se osjećala željeno, i strašno, strašno sexi, i bilo mi je fantastično
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Old 10.04.2009., 06:45   #24
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Seks od sat vremena je dosadan do zla boga. To je cisto nabijanje.
Sta fali seksu od 20 min sa finom predigrom pa pauza pa onda opet?
slažem se
sve preko pola sata je meni gnjavaža
jbg, svi mi u sexu želimo doći do vrhunca jer je to najbolji osjećaj na svijetu
koji klinac ću se taslačiti dva sata
bolje dva 3 puta po 20 min
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Old 10.04.2009., 06:48   #25
Quote:
Arwen1 kaže: Pogledaj post
Je li ovo muško mišljenje? Mislim da se pola minute i 20 minuta ne može usporediti ma koliko to bilo "fiziološki normalno". A što se tiče drugih načina, to je kao kada si gladan pa umjesto finog ručka pojedeš sendvič (koji, istina, može biti sjajan, ali ti se ne jede sendvič svaki dan).
Gdje su te cure? Zanima me i žensko mišljenje!
ni ja ne volim druge načine.....nekako mislim sve ima svoje mjesto za upotrebu
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Old 10.04.2009., 09:23   #26
Quote:
Mark kaže: Pogledaj post
Vrijeme je novac!

Max. 0,5 minuta...

Možda mu se žurilo nekud?
Tko zna, ima na svijetu problema svakojačkih...
Pitam se ako jedan sat kod kurve dođe oko 350-500 kn (one normalne), kolko bi naplatila minutu?
__________________
Dobrovoljno bannan for good.
Aryan is offline  
Old 10.04.2009., 09:27   #27
Quote:
Arwen1 kaže: Pogledaj post
Jučer je objavljen članak (http://www.javno.com/hr-zivot/izumlj...st-puta_249413) da je izumljen sprej koji produljuje seksualni odnos i do šest puta. Naravno, postoji trik. Sprej produljuje seksualni odnos s jedne na šest minuta. U članku se ne spominje može li ga produljiti s deset minuta na sat vremena.
Zanima me vaše mišljenje o muškarcima koji imaju takav problem, a i o samom problemu. Naime, jednom sam naletjela na nešto takvo. Čak i kada je imao redovite spolne odnose (svakodnevno ili dva puta dnevno), to nikada ne bi trajalo dulje od dvije minute (da, napominjem da je imao 30 godina). Može li se taj problem nekako riješiti i koliko imamo strpljenja s takvim muškarcima?
P.S. U pitanju je trajanje samog spolnog odnosa, ne i dvosatna predigra.
i di je tu problem? jel dečko svršio? je...
__________________
don't let me drown in you
1-2-3-KID is offline  
Old 10.04.2009., 09:32   #28
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Ne slažem se...
Recimo, napaljujuća situacija cijeli dan, ali nikako sami. I naveče u 11 je trebam baciti doma. Mora biti doma za max pola sata da ne bude sumnjivo. U autu zrak puca od silnica. Šutimo. Sve smo tokom dana utvrdili pogledom. Pogledom smo dogovorili i daljnji tijek događanja. Zato i šutimo.
Skrećem na parking firme. Ulazimo u zgradu, otključavam vrata, ona ulazi. Još nije ni ušla, već sam se omotao kao hobotnica oko nje. Podizanje suknje, micanje tangica, par njenih uzdaha prije nego smo dogovorili pozu. Bez riječi naravno.
Trajalo je manje od 3 minute. Ali mislim da je svršila 3 puta.
I mislim da taj doživjaj ne bi mjenjala za "mrcvarenje" u krevetu od 2 sata.
Znam da ja sigurno ne bi.

I ajmo vadite ruke, nije ovo erotska priča...
kud me đava natanta čitat ovo sad na poslu!
a nije erotska priča,kažeš!onda su to moje šporke misli ili mi proliće udrilo u glavu!
salonitanka is offline  
Old 10.04.2009., 09:38   #29
Quote:
Tactum kaže: Pogledaj post
Ne slažem se...
Recimo, napaljujuća situacija cijeli dan, ali nikako sami. I naveče u 11 je trebam baciti doma. Mora biti doma za max pola sata da ne bude sumnjivo. U autu zrak puca od silnica. Šutimo. Sve smo tokom dana utvrdili pogledom. Pogledom smo dogovorili i daljnji tijek događanja. Zato i šutimo.
Skrećem na parking firme. Ulazimo u zgradu, otključavam vrata, ona ulazi. Još nije ni ušla, već sam se omotao kao hobotnica oko nje. Podizanje suknje, micanje tangica, par njenih uzdaha prije nego smo dogovorili pozu. Bez riječi naravno.
Trajalo je manje od 3 minute. Ali mislim da je svršila 3 puta.
I mislim da taj doživjaj ne bi mjenjala za "mrcvarenje" u krevetu od 2 sata.
Znam da ja sigurno ne bi.


I ajmo vadite ruke, nije ovo erotska priča...

eto! točno sam znao da cure samo izmišljaju toplu vodu sa tim glupostima kak sex treba trajati duže od pola sata.. pa predigra ovo ono... kom lažete???
__________________
don't let me drown in you
1-2-3-KID is offline  
Old 10.04.2009., 10:10   #30
Quote:
mustang_925 kaže: Pogledaj post
koje?
bilo koja supstanca od koje imas osjecaj "anestezije" .

a ako ti ni sad nije jasno, drzi se svoje minute i misli na servis auta dok jebes, produzit ces na dvije minute.
ivicaBEZgranica is offline  
Old 10.04.2009., 10:14   #31
Protiv bilo kakve kemije sam.
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 10.04.2009., 10:16   #32
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Protiv bilo kakve kemije sam.
a zašto?
__________________
don't let me drown in you
1-2-3-KID is offline  
Old 10.04.2009., 10:17   #33
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Protiv bilo kakve kemije sam.
doduse nisam tebi odgovorio, ali ako si protiv bilo kakve kemije... dali kad si bolesna popijes antibiotike? ili se kljukas limunima, jedes crveno meso i cekas danima da ozdravis?
ivicaBEZgranica is offline  
Old 10.04.2009., 10:20   #34
Quote:
Arwen1 kaže: Pogledaj post
Jučer je objavljen članak (http://www.javno.com/hr-zivot/izumlj...st-puta_249413) da je izumljen sprej koji produljuje seksualni odnos i do šest puta. Naravno, postoji trik. Sprej produljuje seksualni odnos s jedne na šest minuta. U članku se ne spominje može li ga produljiti s deset minuta na sat vremena.
Zanima me vaše mišljenje o muškarcima koji imaju takav problem, a i o samom problemu. Naime, jednom sam naletjela na nešto takvo. Čak i kada je imao redovite spolne odnose (svakodnevno ili dva puta dnevno), to nikada ne bi trajalo dulje od dvije minute (da, napominjem da je imao 30 godina). Može li se taj problem nekako riješiti i koliko imamo strpljenja s takvim muškarcima?
P.S. U pitanju je trajanje samog spolnog odnosa, ne i dvosatna predigra.
U pitanju sam ja. Imam 43 godine. Imao sam curu s kojom sam prekinuo prije 4 godine. Koja je navodno bila jako iskusna. Pa sam se veselio da ču napokon uživati u sexu. Naime njoj je bilo normalno da sex traje 3 i pol do 4 minute. Alo!? Tako da kad sam pokušavao biti stvarno brz (25 minuta) njoj je to bilo mučenje. Predpostavljaš zašto smo prekinuli???
Razni ljudi su različiti, zato dobar sex može značiti svašta. Moja bivša je mislila da je doobra u sexu. A meni je spočitavala da sam manijak, monstrum... Molim??? Pa kad ja guštam traje to koji sat.

Nisam protivnik ljekova, nee. Ali, meni još uvijek ništa od toga nije potrebno. :kuca o drvo:
__________________
Ghost of the Navigator
navigator1 is offline  
Old 10.04.2009., 11:06   #35
zvuci gadno..
to tako samo funkcionira u reklami ako otupi znaci da ga niti ne osjecas a kad prestane djelovanje onda mozes svrsiti odmah,yeah right jako dobar osjecaj za zenu a i za muskarca, apstinentirati je tu pozeljno da bi se uz zatupljeni penis moglo uzivati i zadrzati tvrdocu i velicinu
space_xd is offline  
Old 10.04.2009., 12:21   #36
Ma trajanje je, po meni, potpuno ne bitno. Kako kada, uvijek se može i pomalo prilogoditi ako oboje znaju što žele, vole, rade...ako jednostavno uživaju.

Ja sam negdje prije naletila na tipa koji je svršio, a ne da nije glasa ispustio, nego se nije pomaknuo. Leži na leđima, ruke uz tijelo - apsloutno nepomično.

Ono wtf??

S tim se nisam susrela do sada...i još kaže kako mu je lijepo i super sa mnom..heh mislim si blago tebi
__________________
Vjeruj u sutra ako danas loše ide, budi dobre volje, nasmijan da svi te vide, viči kad te boli, grizi kad te tuku smij se i raduj, svakom uvijek pruži ruku...
zumzička is offline  
Old 10.04.2009., 12:25   #37
Quote:
salonitanka kaže: Pogledaj post
kud me đava natanta čitat ovo sad na poslu!
a nije erotska priča,kažeš!onda su to moje šporke misli ili mi proliće udrilo u glavu!
Teško žabi u vodu skočit...
__________________
Neki "Haagovi" će objašnjavat majci (domovini) što joj je sin (domoljub) bio?? Nosite i njegujte istinu o domovini u sebi koja je tako čista i jasna, recite djeci svojoj i učite ih koja je i što je ona... by:Wild_East I pazite kad budete glasali.
Tactum is offline  
Old 13.04.2009., 15:03   #38
Quote:
ivicaBEZgranica kaže: Pogledaj post
ti i takvi zečići su jednostavno takvi. mislimda su nesigurni u sebe, tresu se same pojave zene pored sebe (iako se to izvana ne cini) kasnije to zavrsi erektilnom disfunkcijom, jer ga zene izjebu u mozak (s razlogom).

i za kraj... ne treba mu taj faking sprej... rjesenje vec odavno postoji. ok, mozda i nije toliko legalno - ali postoji :-D
Kome je žena previše nek je se okane i nek pređe na muške. Taj ga neće moći izluditi kao što žensko može (p.s. niko ne može izluditi kao što žensko može) pa će mu samim tim i odnos trajati duže
espoo is offline  
Old 13.04.2009., 19:43   #39
ja mislim da se u deset-dvadeset minuta moze obaviti sve i da svi budu zadovoljeni naravno, uz povremene kvikije i pokoji duzi maratonchic.

redovito jebanje po sat vremena (da mi toliko treba da budem zadovoljan) bi shvatio kao ozbiljan hendikep. ili sto netko gore kaze, da kad se pozurim da mi traje minimalno 25 minuta... ono jebate... zvuci mi to kao da ima problema svrsiti. :nezna:
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 13.04.2009., 20:01   #40
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ja mislim da se u deset-dvadeset minuta moze obaviti sve i da svi budu zadovoljeni naravno, uz povremene kvikije i pokoji duzi maratonchic.

redovito jebanje po sat vremena (da mi toliko treba da budem zadovoljan) bi shvatio kao ozbiljan hendikep. ili sto netko gore kaze, da kad se pozurim da mi traje minimalno 25 minuta... ono jebate... zvuci mi to kao da ima problema svrsiti. :nezna:
da jebem svaki put po sat vremena imao bi 50 kg a ne 90
grdobina031 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger