Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2015., 00:59   #21
ajme, ajme najveca narukvica prijateljstva u obliku alb.zastave
ja bih se pokupila nakon pola dana. smjestaj je zapravo ispao najmanji problem.

nadam se da je ono s psecim usima neka ruzna sala ?!
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:23   #22
ja sam vidila da pasu stvarno fali pola uha
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 11:06   #23
Ovaj tip iz Tirane je zbilja bio sav u nekom svom filmu, mislim primati kauč surfere pored brata i sestre koji nisu suglasni s tim...
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 11:15   #24
Ja bi došla i otišla
Nije mi ispala razmažena, alergična je na prašinu, dobila je osip, atmosfera je bila preneugodna, brat i ona sestra Arta je nisu ni šljivili, ali su uspjeli napraviti neugodnjak sa svađom. I lik je koma Zastava
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 11:32   #25
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Ja bi došla i otišla
Nije mi ispala razmažena, alergična je na prašinu, dobila je osip, atmosfera je bila preneugodna, brat i ona sestra Arta je nisu ni šljivili, ali su uspjeli napraviti neugodnjak sa svađom. I lik je koma Zastava
Da, čini se kao da su Albanci posebno ludi za svojom zastavom...

Sad ozbiljno, meni ga baš nekako bilo žao kad je pričao o svom projektu sa zastavom...
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 12:30   #26
Ma i meni ga je bilo milo, djelovao mi je k'o neka dobrica
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 12:44   #27
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Ovaj tip iz Tirane je zbilja bio sav u nekom svom filmu, mislim primati kauč surfere pored brata i sestre koji nisu suglasni s tim...
Nisam gledao, jedino sam zabilježio mali videouradak s fejsa. Njezin izraz lica je sve Čak sam pomislio da bi je mogli zadržati kao njegovu ženku.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 15:04   #28
tip je rekao da je imao 100 surfera u godinu dana, a đina je poslije spominjala da ih je bilo 4 u sobi (ako nisam krivo cula), tako da me ni najmanje ne cudi da su ostali poludili jos su bili i pristojni

jos uz to sve njemu na jedno uho unutra, na drugo van i nastavlja sve po svom


hocu ovu majicu
https://www.facebook.com/kaucsurferi...type=1&theater
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 15:08   #29
Gledala sam ju i ja sinoć (ili se to računa kao jutros? )
Au, pa svaka njoj čast, ne mislim da je ispala razmažena . Baš se trudila da se on ne osjeća loše i dosta je i izdržala.
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 17:51   #30
i ja!!!! :klap::klap::klap:
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 19:31   #31
I ja
I u na kraju mi je Crnogorac bio najbolji
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2015., 11:29   #32
pogledala sam sve epizode. Ovaj Albanac je nekakav jebivjetar. U potpunosti razumijem Đinu, sve je bilo prečudno, od smještaja, njega i njegovog odnosa sa obitelji. Bas im se sve poklopilo.


Emisija je super
Free M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 10:11   #33
Nadam se da ce snimati jos epizoda.
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 12:46   #34
I ja
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 23:52   #35
Super mi je to što Hajretu brine što će zajednica patit jer popije čašu vina, ali ako skupi nekoga autom ili joj suvozač izleti kroz šoferšajbu, nema beda, to je mali prekršaj koji može napravit...

Inače, fora emisija!
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 00:22   #36
A Dardan zaslužuje vlastiti reality show, lik je opičen skroz naskroz. Kad je kazao ono za zastavu, vidjelo se da Đina suzdržava smijeh u nekom trenu.
violent_violet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 20:13   #37
Ona Hajreta je pravi primer zatucane i zaslepljene rigidne male sredine, koja selektivno i licemerno ularski gleda na stvari i život. Majko mila što ti religija i okruženje mogu kastrirati čovekov razum i svetonadzor.
Jedna potpuno izobličena svest i tumačenje SVEGA, krepkošću i razmišlanjem sterilna devojka/žena, u velikoj meri inhibitorna u moru besmislenih suludih moranja. Bilo mi ju je čak i pomalio žao, i ne mislim da se išta može opravdati prostim razlikama u kulturi i drugačijim civilizacijskim tekovinama, jer su neke stvari same po sebi atak na mozak, zdravu pamet...i tačno se između redova, ako ne na očigled, mogu videti te reperksuije začaurenosti na njoj. Mislim, devojka se čini milom i dragom, ali taj provincijalizam i oskudna percepcija stvari oko tebe, te samo ono što filtrirano prođe tvoje autoritete se uspe u tebe kao biće, to mi je donekle i jezivo na momente.

Inače, ove moje sugrađanke su bile ok, ali Be-ge je jedan mozaik od grada, svašta nešto može da se doživi, ali je valjda takva koncepcija samog putovanja i iskustva. Što i ima posebnu draž pretpostavljam.

Đina je zanimljiva devojka, na momente simpatično indiskretna, a nekada zna biti i tupkasta u rezonu.
Sve u svemu, dobra ideja, ali mi se čini da je cela avantura završena, i da neće dobiti kakav nastavak.
Evribadi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:12.