Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2023., 17:11   #1
FNC 11 Zagreb

Veliki domaci event, a niko ne otvara temu i ne komentarise, ccc...
dasivon is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2023., 17:45   #2
Prilično one sided mečevi po meni, jebiga neki protivnici su se ozlijedili i nije tu kriva organizacija.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2023., 17:54   #3
Ipak je to prilika da se gledaju na domacem terenu, neki od boljih hrvatskih boraca i jedan srpski. Za te pare, tesko je naci jace protivnike.
dasivon is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2023., 23:44   #4
Tko gleda? Meni osobno nisu ta razina. Pisite..
Lako je zavarati nekoga tko ne prati visoku razinu, ali nasi mediji prave cuda od nasih boraca, ali nisu ipak taj level..
Bebano is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2023., 00:12   #5
Uspeo event, nekoliko nokauta, puna Arena, uglavnom zanimljive borbe, osim par.
dasivon is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2023., 00:22   #6
peijic fino odspavao. event tako tako. bojkovic je dobar fakat al ono koljeno je upitno i odredilo je smijer borbe, pitanje je jel bilo legalno...

erslana cu tek sad pogledati...
rampart is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2023., 00:28   #7
Nisam sve gledao jer mi je nedjelja dan za plivanje i saunu ali sam se vratio na pola meča Trušćek - Kisić i od tamo gledao sve koji je bio dosadan.

Bojković je realno jeben talent, ali ne smije si dozvoliti onakve izmjene na početku, neki dobar kontraš bi ono lako kaznio, kasnije ga je brutalno masakrirao na podu i ono koljeno je bilo jebeno. Nisam siguran ali par prljavih udaraca u potiljak, koljena dok je ovaj na podu i želi udariti protivnika nakon što je sudac razdvojio...

Barbir pomalo razočarao, dobio nekog šlampavog protivnika kojeg je imao 3-4 puta uzdrmanog i ne da ga ne može završiti nego još i upadne u probleme i dovede se da mu je ovaj u mount pozicji i malo falilo da mu proda kimuru. Al ajde, mlad je i svaka čast što se izvukao i završio protivnika.

Pejić pomalo dobiva nadimak Pejkele koliko puta je bio ugašen da mi ga je već žao i gledati, dečko je u zadnjih 7 mečeva bio valjda 4-5 puta teško ugašen, protiv Rutkowskog su mu davali kisik, onaj zadnji protivnik u KSW-u mu slomio orbitalnu kost, sada opet nokaut nakon kojeg se nije dizao 5 minuta, on se zaista treba povući na vrijeme jer ovim tempom on sa 45 godina neće znati funkcionirati.

Bažant, šta reći, dobio je protivnika koj je zaista na većem nivou od ostalih boraca i to da će izgubiti mi je nekako i očekivano, samo nisam mislio da će biti ovako brzo, od prve sekunde nije imao ideje što s ovim, a činio mi se i puno većim od Bažanta.

Erslan očekivano, no bojim se da Erslan nema šta tražiti UFC još barem godinu i pol dana, vidjelo se to u meču sa onim Ibragimom iz KSW-a da tu ima još dosta prostora za napredak i da mu se u teškim mečevima sav alat svodi na boks.

Čitam komentare i čujem da je Vrtačiću nešto najebao gležanj valjda?
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2023., 09:42   #8
Forgac bi trebao reci Pejicu da se pod hitno umirovi, ako mu je imalo stalo do njega.

Covjeka Ce netko ubiti ako tako nastavi, vec sada mu je mozak kaša.
__________________
“If we believe in nothing, if nothing has any meaning and if we can affirm no values whatsoever, then everything is possible and nothing has any importance.”
JesterRace is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2023., 13:56   #9
ma to je najgore sto svi ti borci jedni drugima glade ego i govore svi za sve kako su dobri borci, odlicni i kako samo eto da malo nesto promjene bit ce ovo ono
nikad nisam cuo da je netko od biraca rekao za nekoga da bi mu bilo bolje da se ostavi toga.

ne znam kakvi su to frendovi koji podupiru pejica ili trusceka da nastave i primaju takve stete.

ako si frend reci mu jbt gle stari nije za tebe. brunem se za tebe i nemoj vise to raditi. vidis da si skoro svaki mec teako nokautiran i polomljen.

malo mi je to glupo.

za pejica stalno govire kako ina kvalitetu, kako je dobar samo eto nesto... a lik spava svaki mec i doktori ga ozivljavaju.

truscek isto, dobar decko al onk, 70 keceva 40 poraza. pa dajte mu recite istinu i da nije za njega.

oejic je vec gadno ostecen, oko mu je spusteno vec, mozak u banani i ako nastavi gadno ce se ostetiti.

jbt ja da sam forgi bih mu zabranio. rekao bih mu jedbostavni gle pejke, kod mene se neces borit jer si mi drag i ne zelim vise da dobijas stetu kakvu dobijas a nemoj se ni drugdje boriti.

idi trenirat, radit malo sparinge ali u kavez bemoj jer te prebijaju ko vola u kupusu.

ali ne, oni samo jedan drugog hvale da si ego ne ostete, svi za svakog govore da je najbolji i onda masu njih to fakat i misli i idu dalje, a svaki poraz pripisuju pehu, lucky punchu itd.. kao ma imao sak ga, bolji sam al eto zakacio me na srecu. i tako 8 puta u 10 meceva lik ide pod noz nakon meca.
rampart is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2023., 11:46   #10
fnc ce propast u roku 2 godine nastave li dopustati domacim borcima onakve ilegalne udarce
zwmo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.