Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2011., 09:59   #21
očigledno se nikome nije svidjelo jer samo ti komentiraš

ja sam bacio slučajno koji pogled i nije mi loša emisija ali se nisam previše zadržao na njoj.
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 10:17   #22
Meni je emisija odlična...triba joj dati samo malo vrimena da se razradi..ali voditelj je banana...cili je neki spor i trom...za ovo vodit triba malo živosti i neke dinamike...
allayna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 10:55   #23
Da li se Galileo ukida !!!

Quote:
allayna kaže: Pogledaj post
Meni je emisija odlična...triba joj dati samo malo vrimena da se razradi..ali voditelj je banana...cili je neki spor i trom...za ovo vodit triba malo živosti i neke dinamike...
Slažem se u potpunosti.No emisija se izgleda ukida nakon samo dvije epizode.Na rasporedu za iduću nedjelju u tom istom terminu stoji: Jezikova juha,epizoda 8. sezona 3. !!! Sve što je iole dobro,kratko traje...
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 11:15   #24
Ne mogu vjerovati
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2011., 09:53   #25
Ne ukida se, novi nastavci kreću na jesen
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 08:33   #26
I jel ide njemačka verzija ili neka naša produkcija? Šteta što će ići samo nedjeljom, na pro7 čini mi se ide svaki radni dan.
Saleurbano is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2011., 16:05   #27
Quote:
Saleurbano kaže: Pogledaj post
I jel ide njemačka verzija ili neka naša produkcija? Šteta što će ići samo nedjeljom, na pro7 čini mi se ide svaki radni dan.
Domaća produkcja,ide samo nedjeljom,tj. išlo je.Upravu si da na Pro7 ide svaki radni dan !
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 15:11   #28


Krajem rujna nastavlja se prikazivanje zabavno-obrazovne emisije "Galileo" koja će nam ponuditi gomilu informacija i potaknuti nas na razmišljanje o tome koliko zapravo malo znamo o svijetu koji nas okružuje. Emisiju će voditi Nino Štambuk. Doznat ćemo kako izgleda jedan dan iza kulisa restorana brze prehrane, je li moguće surfati na valu koji je proizvela eksplozija, kako izgleda kuća budućnosti, kako preživjeti požar u tunelu, kako živjeti s rijetkom bolešću: slučaj žene koja pada u nesvijest 40 puta dnevno, zašto nema mačje hrane s okusom miša, kako izgleda izgradnja postaje podzemne željeznice, kako funkcionira Wikipedia i drugim temama koje su nam oduvijek golicale maštu, a nismo znali odgovore.

Izvor: TV Petkom, Novi List.

Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 21:22   #29
Iduće nedjelje Galileo ponovno počinje sa emitiranjem.

NED, 02.10. '11 u 19:05h!
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 23:42   #30
Super. Obožavam ovo gledati. Emisija je odlična i jako zanimljiva...
Ben Marshall is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 19:43   #31
imaju negdje na netu sve epizode?tek neki dan otkrila,a vidim na rtl stranici ima samo 9. i 10.
cupava.mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2011., 23:41   #32
Predobra mi je emisija, i zanimljive su im teme
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 13:57   #33
bezveze kad preuzimaju reportaže,nemaju ništa svoje. i onda to maskiraju pod domaću produkciju kao i one zvjezde extra šta vodi sopekica,žutu minutu i sl.
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 14:45   #34
Odlična emisija!
Više gledam na Prvoj TV, ali i na RTL-u ponekad uhvatim! Juče super prilog o restoranima brze hrane.
Svašta se može naučiti.Mešavina obrazovanog i zabavnog.
Ned Flanders is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2011., 22:51   #35
pa dobro ljudi jeste ikad čuli za Mythbusters?

Ovaj galileo je samo loša, okljaštrena i površno napravljena KOPIJA istog.
Da kopija, jer kopiraju iste mitove, ali na mnogo neprofesionalniji i površniji način, ne rade to na pažljivo osmišljen način u kojem se limitiraju raznorazni štetni utjecaji na pokuse.

danas je bilo o utjecaju energetskih napitaka na sposobnosti da budemo jači ili reagiramo brže u iznenadnoj situaciji.
zaključili su da i kava i neka kemija i energetski napici podižu razinu reagiranja, a nisu omogućili novi pokus, nego su ljude vozili po istoj traci s umjetnim preprekama, a oni su samim time što su već nekoliko puta prošli test stazu mogli upoznati na koji način funkcionira i samim time se uvježbati reagirati na vrijeme bez ikakvog utjecaja ovih napitaka.

isto je bilo površno odrađeno sa mitom da se slonovi boje miševa.

pogledajte verziju mythbustersa i vidjet ćete da je mit istinit a ne neistinit.

bilo je još stvari, ali sad se ne mogu sjetiti.

uglavnom, mnogo lošija i površnija kopija MB.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 12:19   #36
Quote:
NMT kaže: Pogledaj post
danas je bilo o utjecaju energetskih napitaka na sposobnosti da budemo jači ili reagiramo brže u iznenadnoj situaciji.
zaključili su da i kava i neka kemija i energetski napici podižu razinu reagiranja, a nisu omogućili novi pokus, nego su ljude vozili po istoj traci s umjetnim preprekama, a oni su samim time što su već nekoliko puta prošli test stazu mogli upoznati na koji način funkcionira i samim time se uvježbati reagirati na vrijeme bez ikakvog utjecaja ovih napitaka.
Ma gore od toga je da su ignorirali efekt placeba. Pa trebali su im oba puta dati neki napitak da ne znaju jel je energetski ili nešto drugo. Odmah kad je tip popio energetski napitak, rekao je da odmah se osjeća življe i da će sigurno više pretrčat. Glupo.
svejednokajgod is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2011., 21:37   #37
Quote:
svejednokajgod kaže: Pogledaj post
Ma gore od toga je da su ignorirali efekt placeba. Pa trebali su im oba puta dati neki napitak da ne znaju jel je energetski ili nešto drugo. Odmah kad je tip popio energetski napitak, rekao je da odmah se osjeća življe i da će sigurno više pretrčat. Glupo.
e da i to sam pomislio ali sam zaboravio napisati!!
bravo
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 08:50   #38
Quote:
Ned Flanders kaže: Pogledaj post
Odlična emisija!
Više gledam na Prvoj TV, ali i na RTL-u ponekad uhvatim! Juče super prilog o restoranima brze hrane.
Svašta se može naučiti.Mešavina obrazovanog i zabavnog.
pogledam i ja, bilo mi je zanimljivo o tome možemo li se razboliti ako bosim nogama, po zimi, trčimo po vani
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 18:40   #39
Meni je Galileo super, i voditelj i sinkronizacija. (iako sam protivnik sinkronizacije i vjerujem da većina stanovnika zna čitati). Saznam nešto novo, zabavno... Sve pet za RTL.

Netko je rekao kako bi želio domaću produkciju. Čovječe zar ti ne znaš kako bi to onda izgledalo? Tipa Globalno sijelo, gdje se od glupih priloga pokuša podvaliti muda pod bubrege.

A u vezi Mythbustersa, Galileo je puno bolji. Zapravo je uopće drugi stil tj. koncept emisije.
Mythbustersi pod punom zaštitom rade nešto i onda se od uzbuđenja kako je to super i kul deru i skakuću - a ja osobno radio i gore stvari bez ikakve zaštite.

RTL s Galileom ima moju podršku.

<nadam se da sad neće prekinut bez objašnjenja i reprizirat Dadilju il' Rozen, nedajbog
adidasfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 20:48   #40
o čemu ti ako ti je do ludiranja, gledaj jackass, ovo treba biti znanstveno-zabavna emisija, ali ako je znanstvena onda je temeljeno na znanstvenim metodama a ne površnim laičkim testiranjima kod kojih se zaključuje na prvu.

mythbusters je naspram galilea ko premiership naspram hnl-a.

nije bitno jesu li pod punom zaštitom i viču li, nego je bitan sadržaj tj kvaliteta testiranja mitova.

i btw mythbusters su bili prvi, tako da je galileo samo kopirao njihovu formulu, ali na krivi i loš način
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.