Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2004., 01:03   #41
tak me boli kuljac kaj ta mazga veli..
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2004., 11:56   #42
Do nje mi je stalo kao do lanjskog snijega...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2004., 23:52   #43
Quote:
ruda mraz kaže:
tak me boli kuljac kaj ta mazga veli..
uze mi čovjek , osim ovog kaj , riječ iz usta jebala vas vlatka pokos više i rasprave o vlatki pokos. da je žena glupa se znalo odavno a ne od nedavno
-STAnCE- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2004., 01:18   #44
...emisija u kojo gostuju ministar - lopov, sponzoruša i glumac koji ne zna glumiti mora biti vrhunac trasha...
__________________
"All these worlds are yours except Europa. Attempt no landing there."
mirrorball is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2004., 11:23   #45
...ako bude sreće, i Glatku Kokoš će Dikan sredit jeepom
pa me neće više iritirat...
elwuss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2004., 19:45   #46
Upravo sam odgledala i ovu polufinalnu "Piramidu" gdje je opet gostovala Vlatka Pokos.

Nisam otpočetka pratila tu emisiju tako da ne znam pravila, ali sam naivno pomislila da gosti ne znaju unaprijed teme o kojima će raspravljati. U skladu s time, gledajući prošlotjednu emisiju u kojoj je gostovala ista ta gospodična s Cartierovim prstenom na jednoj ruci a tužbom protiv bivšeg dečka-sponzora u drugoj, pomislila sam kako dosta dobro vlada riječima, mislima a pogotovo statistikama. Ugodnog li iznenadjenja!

Medjutim, gledajući današnju emisiju, vidim da je drugi gost, Radimir Čačić, sa sobom donio svoj "prirodni dezodorans" jerbo se raspravljalo o prijedlogu da se zabrani nošenje parfema na javnim mjestima (ako sam dobro shvatila). Tada mi je palo na pamet da su gosti vjerojatno prije emisije upoznati s temama o kojima će raspravljati, jer nekako sumnjam da bi Čačić sa sobom u studio donio dezodorans....

Možda se varam...

I još nešto o gospodični Pokos: jako se zalaže za to da na tv-u prije 22 sata ne budu prikazivane scene štetne po djecu i mlade. A ona se u 18.15 na nacionalnoj televiziji pokaže u dekoltiranoj haljini bez grudnjaka... Licemjerno
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2004., 20:23   #47
Thumbs up

Dobra zanimljiva koncepcija, ali kvaliteta pojednine emisije ovisi o izboru tema i gostiju.
Mefisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2004., 22:36   #48
a da prostiš, što će njoj grudnjak?

pa samo su se rebra vidjela...

anoreksija.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2004., 22:47   #49
Dobro jutro.
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2004., 09:12   #50
Vlatka se bar zna borit za svoj stil života i nije mutava. Baš suprotno, ima 'velika usta' i ne boji se reć kaj misli, i po cijenu toga da ju se uhvati u gluposti ili poluistini. Treba imat muda za to a ne kao brdo drugih sponzoruša se krebelje sa onih rubrika 'Zvjezdana prašina' iza ćelavih sponzora i zapitaš se da li znaju govorit ili im usta služe samo za... jelte... zanat. Je sponzoruša i skupa kurva, ali jebote, svaki kruh je krvav. Treba i to odradit. Respect. Ziher nije baš lako odabrat takvu 'karijeru'.

A PETA... uf, o tome bi mogo razvezat. Ne volim tak 'maltretatorski' raspoložene skupine koje rade scene i pizdarije. Mislim da puno običnih 'malih ljudi', veterinara, baba koje hrane mačke na cesti po mom kvartu, mladih studenata koji i sami žive u strahu kod kojeg gazde bu sutra koji uzmu napuštenog štenca s ceste i odvajaju od jadnog džeparca za tu malo životinjicu, rade puno više za poboljšavanje životnih uvjeta životinja nego ta PETA. IMHO to je pomodarstvo, trend 'antiprotivnosti' i ono, 'buntovništvo' podmladka urbane elite, ono znaš kao, 'osvještenih' klinaca etabliranih pripadnika inteligentsije, onih kaj furaju arafatovke i briju na 'alternativu' i 'razumijevanje' a najgori su licemjeri i uhljuzi od svih.

BTW, imam psa, imao sam i mačku. Jedem meso i smatram da nema ništa kontroverzno ni čudno u tome. Obožavam životinje, od zmija, paukova, meduza, pa do lavova, bradavičastih svinja, žirafa. Trenutno nemam dovoljno para ni vremena u životu da sudjelujem aktivno u nekim inicijativama za pomoć životinjama ali i da sutra imam i odlučim se, mislim da se ne bi pridružio PETAi.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2004., 14:01   #51
Exclamation

Quote:
GnothiSeauton kaže:
IMHO to je pomodarstvo,
a njeno nošenje krzna od leoparda (ugrožene vrste) nije pomodarstvo?
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2004., 14:02   #52
nego jel itko cuo sponzoruzu kad prica da se ona zalaze za vracanje konzervativnom odgoju i da ona zivi u skladu stim???
mislim koga ona j...u mozak?
koji joj je ovo sponzor i dobro se zna koliko ih je promjenila???
__________________
Kissa
kissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 07:28   #53
cijela emisija me podsjeca na polaganje maturalnog ispita, pitanja unaprijed dana, (pa onda udri po googleu), nauci i biflaj kad te prozove....

malo toga tamo mi se cini njihov stav i misljenje, samo prikaz pronađenih podataka...

i ona nam bivsa ministrica Marina - Isuse, ko da brani nesto zivotom
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 11:53   #54
1. Željka Ogresta bezvezna kao i uvijek, s tim da ovaj puta nema toliku tremu kao inače, što me iskreno iznenadilo. Prije je i uz čitanja banalnih pitanja s unaprijed pripremljenih šalabahtere intervjuirala ljude koje i privatno poznaje.. ono.. tremu bi imala valjda i da razgovara sa svojim vlastitim mužem. Glas bi joj drhtao, zamuckivala bi, a glumila je neku kao facu.
2. Studio je katastrofa, kao neka bauštela, sve puno opasnosti za goste, djeluje porazbacano i nedovršeno, gosti se spotiču o razno-razne predmete, ne znaju gdje treba ići, sve neorganizirano, treba doći do tog nekog staklenog dijela i onda se još uspjeti popeti.. U biti uopće ne kužiš poantu "scenografije", jesu li ovo neke probe ili što..
3. To s glasovanjem telefonom je kompletno bezveze, ne znam ni koja je poanta toga, a posebno me zanima tko zove (ako uopće).
4. A koncept da se gost može pripremiti prije emisije i onda nam elaborirat neku temu vrhunac je gluposti. Baš što je netko rekao ko neuvjerljivi štreberčići! Daj ti njima pitanja na licu mjesta pa ćeš vidjeti koliko je tko elokvantan i pametan. Ovako je čak i Vlatka ispala informirana. Joj, a šta se ona tek nalupetala "ja sam konzervativna", ljudi se u publici na to odvale posprdno smijati, a ona "vi mislite da se ja šalim, jesam, jesam". Onda je otvoreno rekla da je desničarka, hvalila je Sanadera, prozvala Račana što je išao u Beograd na Đinđićev sprovod, a nije bio nekom ne sjećam se kome, mislim da je i Mesiću nešto prigovorila.. ma, ono.. podilaženje određenim krugovima hrvatskog društva ala Severina. A mislim, kog briga? I prođe emisija..

Sve u stilu HTV-a, nemam šta drugo za reći, ustvari.
 
Odgovori s citatom
Old 23.11.2004., 16:19   #55
Quote:
elwuss kaže:
...ako bude sreće, i Glatku Kokoš će Dikan sredit jeepom
pa me neće više iritirat...
u.t.p.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2004., 12:27   #56
pretpostavljam da su ovdje rijetki pasionirani čitači žute, bijele, zelene i ine štampe..poput mene..ja si to uzela kao neki hobi, kaj ja znam..

naime, zašto to pišem?

zato što se sve, ali SVE što ste o toj lopati gledali na TV-u niti u najluđem ludilu ne može mjeriti sa njezinim intervjuima po kojekakvim novinama..ne znam jeste li od one sorte (a ja jesam) da vas samo čitanje može tako raspizditi da hitite u zid časopis, nešto sa stola, neko kuče, mače..susjedovo dijete..ako jeste - NE ČITAJTE!



preskupo je..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2004., 14:27   #57
Quote:
shree_kali kaže:
pretpostavljam da su ovdje rijetki pasionirani čitači žute, bijele, zelene i ine štampe..poput mene..ja si to uzela kao neki hobi, kaj ja znam..

naime, zašto to pišem?

zato što se sve, ali SVE što ste o toj lopati gledali na TV-u niti u najluđem ludilu ne može mjeriti sa njezinim intervjuima po kojekakvim novinama..ne znam jeste li od one sorte (a ja jesam) da vas samo čitanje može tako raspizditi da hitite u zid časopis, nešto sa stola, neko kuče, mače..susjedovo dijete..ako jeste - NE ČITAJTE!



preskupo je..
Ovaaaaj.... Ja sam...... Errrrrr....

OK! Priznajem! Čitao sam novu Gloriju! I tamo je Vlatka Marabu lijepo objasnila da nije sponzoruša i da su muškarci NJU iskorištavali! A Vlatki i Gloriji se vjeruje!
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2004., 14:40   #58
Quote:
glupinickname kaže:
Onak, to je Vlatka Pokos. Mislim da je ona sama sebi najgori najgori protuargument. Zakaj se uopce uzrujavat oko bilo cega kaj ona kaze?
slažem se. no, proširio bih vašu konstataciju, štovani kolega GNN, ovime:

zašto se uopće uzrujavat oko toga kaj brije PETA i slične udruge? čak i da nemam pametnijeg posla od slušanja njihovog bitchanja, ne bih slušao njihovo bitchanje.

naravno, ako se slažete.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2004., 09:52   #59
Quote:
oskar kruška kaže:
Ovaaaaj.... Ja sam...... Errrrrr....

OK! Priznajem! Čitao sam novu Gloriju! I tamo je Vlatka Marabu lijepo objasnila da nije sponzoruša i da su muškarci NJU iskorištavali! A Vlatki i Gloriji se vjeruje!
I da, bila je 95 najpopularnija djevojka u državi!!!!
u.t.p.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2004., 09:56   #60
Quote:
oskar kruška kaže:
Ovaaaaj.... Ja sam...... Errrrrr....

OK! Priznajem! Čitao sam novu Gloriju! I tamo je Vlatka Marabu lijepo objasnila da nije sponzoruša i da su muškarci NJU iskorištavali! A Vlatki i Gloriji se vjeruje!
je..na Gloriju sam mislila (iako sam vidjela i puno boljih..da ne velim gorih..)

ljudi, to je strašno.

to se od početka do kraja nabacuje rečenicama tipa: "Meni je mama rekla - Vlatka, pa nećeš ti valjda sa svojom ljepotom i talentom biti neka kućanica ili konobarica?"

to se ne da riječima opisati kako se naživciram dok to čitam..a uvijek me neki qrac natjera da idem čitati..valjda me zanima može li krava nadmašiti samu sebe..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:31.