Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2012., 01:17   #261
I ja volim oboje. Najvise kad dodem mu bez gacica, prodem ispred njega, zguzim se da pokupim mrvu s poda pa ga on useceri
U moje carstvo sav sretan i protom pljesne prvo
Po jednom
Pa drugom guzu.
Breaking locks is offline  
Old 10.04.2012., 10:18   #262
Da, da
.......fora je i s vrelom karom prolaziti uzduž ženskih nogica u sexy čarapicama, poslušajte samo onaj tihi svileni zvuk )
Dreamero is offline  
Old 10.04.2012., 10:26   #263
Quote:
Dreamero kaže: Pogledaj post
Da, da
.......fora je i s vrelom karom prolaziti uzduž ženskih nogica u sexy čarapicama, poslušajte samo onaj tihi svileni zvuk )
mah...... previše škaklje
abby normal is offline  
Old 10.04.2012., 10:52   #264
Quote:
Breaking locks kaže: Pogledaj post
I ja volim oboje. Najvise kad dodem mu bez gacica, prodem ispred njega, zguzim se da pokupim mrvu s poda pa ga on useceri
U moje carstvo sav sretan i protom pljesne prvo
Po jednom
Pa drugom guzu.
ja nekoliko puta za redom pročitala da prdneš ispred njega

nego, meni te čarape ni vrit ni mimo...
prije svojih 10-ak godina su mi bile strašno napete, a sad mi se ne da ni razmišljati o njima..., a pogotovo da bi išla raditi rupu u pravim najlonkama, pa to je grehota
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Old 10.04.2012., 11:00   #265
Quote:
UVschutz kaže: Pogledaj post
ja nekoliko puta za redom pročitala da prdneš ispred njega

nego, meni te čarape ni vrit ni mimo...
prije svojih 10-ak godina su mi bile strašno napete, a sad mi se ne da ni razmišljati o njima..., a pogotovo da bi išla raditi rupu u pravim najlonkama, pa to je grehota
Treba razlikovati muški i ženski pogled na samostojeće. Jasno mi je da ženama one više i nisu nešto, ali što ćeš kad je naš muški način razmišljanja jednostavan i pravocrtan - uvijek se hvatamo na istu foru. Stvar funkcionira.
A prorez; nem moraš ga praviti. Imaš gaćice i/li najlonke s već napravljenim. Još jedna stvar koja funkcionira
mencetic is offline  
Old 10.04.2012., 11:09   #266
Quote:
Breaking locks kaže: Pogledaj post
I ja volim oboje. Najvise kad dodem mu bez gacica, prodem ispred njega, zguzim se da pokupim mrvu s poda pa ga on useceri
U moje carstvo sav sretan i protom pljesne prvo
Po jednom
Pa drugom guzu.

neprocjenjivo
Sje Ban is offline  
Old 10.04.2012., 11:20   #267
Wink eee

- uvijek se hvatamo na istu foru. Stvar funkcionira.


eto to ti je prava istina,znaci,kad se palis na najlonke ili cak bilo koji fetish da je...uvek kad vidis to uvek ti se digne;-) ja recimo i ulicom kad idem pa mi cesto pogled sklizne na neku nogu u najlonkama;-) sinoc mi bas gazdarica od stana dosla u suknji,u crnim hulahopkama;-) a ja sve pricam sa njom oci i misli beze,jbg kad sam slab;-))
wind83 is offline  
Old 10.04.2012., 11:21   #268
Wink too

Quote:
mencetic kaže: Pogledaj post
Treba razlikovati muški i ženski pogled na samostojeće. Jasno mi je da ženama one više i nisu nešto, ali što ćeš kad je naš muški način razmišljanja jednostavan i pravocrtan - uvijek se hvatamo na istu foru. Stvar funkcionira.
A prorez; nem moraš ga praviti. Imaš gaćice i/li najlonke s već napravljenim. Još jedna stvar koja funkcionira
Quote:
Breaking locks kaže: Pogledaj post
I ja volim oboje. Najvise kad dodem mu bez gacica, prodem ispred njega, zguzim se da pokupim mrvu s poda pa ga on useceri
U moje carstvo sav sretan i protom pljesne prvo
Po jednom
Pa drugom guzu.
volim ko je bedantan cistunac tj cistunica,samo kupi mrve sto vise
wind83 is offline  
Old 10.04.2012., 11:26   #269
Quote:
UVschutz kaže: Pogledaj post
ja nekoliko puta za redom pročitala da prdneš ispred njega

nego, meni te čarape ni vrit ni mimo...
prije svojih 10-ak godina su mi bile strašno napete, a sad mi se ne da ni razmišljati o njima..., a pogotovo da bi išla raditi rupu u pravim najlonkama, pa to je grehota
meni nije palo na pamet da radim rupu haha, pa nek si ju sam napravi, to mu i bude zadatak, poderi ak mores najnanaja.
i za to kupis neke jeftine jebemu! ne one od 100cuna
Breaking locks is offline  
Old 10.04.2012., 12:05   #270
Wink ee

Quote:
Breaking locks kaže: Pogledaj post
meni nije palo na pamet da radim rupu haha, pa nek si ju sam napravi, to mu i bude zadatak, poderi ak mores najnanaja.
i za to kupis neke jeftine jebemu! ne one od 100cuna
to je jos bolje;-) cepas bude zestoko a nekosta te nista ...svima dobro;-)
wind83 is offline  
Old 10.04.2012., 12:06   #271
sva si vražija
al to i jest cilj, što ne
Sje Ban is offline  
Old 11.06.2012., 09:38   #272
......ludilo,dodatak koji sex cini jos boljim i ludjim i svasta nesto.
on-off is offline  
Old 23.08.2012., 12:59   #273
Thumbs up

Quote:
horny kaže: Pogledaj post
da li volite da se ševite u hulahopkama ( ako vam partner napravi rupu) ili radije ševite u samostoječima... ja osobno volim oboje... vaše mišljenje...
hulahopke na golo su zakon!!!
kad se vidi onaj vlazni flek od mackice,
pa joj ih zubima pokidas,
mmmmmmmmmmmmmmmm
cordi is offline  
Old 23.08.2012., 17:20   #274
Da pravim rupe na hulahopkama koje dođu 80kn?
Jedino ako će mi ih on kupovat.
Ali samostojeće su super
__________________
Difficile est longum subito deponere amorem. Ideo fide, sed cui, vide.
totallyconfused is offline  
Old 23.08.2012., 21:04   #275
Seks bez samostojecih nije seks, i čipkane tangicee ahhhmmmm^^^ja svom dragom dam da ih pokida, mene to pali
anaanchy is offline  
Old 24.08.2012., 08:04   #276
Quote:
anaanchy kaže: Pogledaj post
Seks bez samostojecih nije seks, i čipkane tangicee ahhhmmmm^^^ja svom dragom dam da ih pokida, mene to pali
neostvareni san
naci zensku osobu koja se isto pali na hulahopke/najlonke a ne da ih tijekom sexa ima samo da meni udovolji...
cordi is offline  
Old 24.08.2012., 11:14   #277
Za dečka sve !
__________________
"Dobro guram, kroz život buran i mada živim dosta sretno, ja nemam nikoga konkretno...Uz kog bi bio i sretan i lud i tako miran i siguran svud, ja nemam nikog da mašta i priča mi svašta svu noć..."Đ.B.
Jelen1986 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger