Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2014., 01:03   #241
napisala bih par rezencija o proizvodima (:
dugo sam se dvoumila da li da uzmem swedish spa višenamjensko ulje, s obzirom na cijenu. stalno sam odugovlačila dok se nisam raspizdila i kupila ga. nisam požalila
fino nježno miriši, odlično je za kosu, a tek za kožuuuu... s obzirom da sam uvijek imala iritacije po nogama od depilacije, sad samo namažem ulje i nema iritacija, ni uraslih dlačica, a koža je savršeno nježna i mekana. isto vrijedi i za bikini zonu. definitivno vrijedi tih para

feet up krema od lavande i limuna; malo jači miris, ali meni ne smeta s obzirom da volim tu kombinaciju. kroz par noći ta krema napravi čudo. kak imam problema sa kožom na petama (ne pretjeranog, ali mi opet smeta),od kreme je postala mekša i nježnija.

milk & honey krema za ruke; prefino miriši kao i sve iz te kolekcije, ruke su mekane i mirišljave

od svih parfema koje sam isprobala, izdvojit ću njihov giordani incontro parfem, onaj u rozoj bočici. veoma je blag, osjeća se lagani miris ruže, nije prejak kao npr.giordani gold.
čak me malo podsjeća na parfem od kate moss; kate.

kaj mi se kod njih ne sviđa su oni (relativno svi) 'voćni' šamponi za kosu. jednostavno mi ne odgovaraju, dobivam perut od njih, tako da sam ipak ostala vjerna johnnsons baby šamponu

popljucala bi još kajal za kapke, bilokoja boja. ne može se toliko precizno staviti a da se onaj špic ne zatupi. ili polomi ili nešta. moja mama si uzimala neko vrijeme, imala sve boje i sve su otišle k vragu. čak se jedna izčupala iz 'drške'. jednostavno ko da se osušila i korjenje je popustilo

evo ako nekoga još nešto zanima, slobodno pita. mogu ga i učlaniti i objasniti koje su sve pogodnosti, članarina je besplatna

Zadnje uređivanje Croftica : 14.09.2014. at 01:09.
 
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 13:33   #242
Zna li netko da li je kremasto sredstvo za čišćenje od kamilice za umivanje ili se stavlja na vaticu?
I htjela bih pohvaliti kreme za lice od ruže i grožđa, nisu jakog mirisa a lijepo se upiju i hidratantne su.
Lak manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 16:32   #243
Dostava opet kasni
A čekam da vidim kakvi su im oni ručnici za 39,90kn...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 23:14   #244
da li je netko isprobao The One Long Wear lakove za nokte? zanima me postojanost, da li se brzo suše itd..što više detalja to bolje nadam se da će netko ovo vidjeti jer vidim da dugo nikog nije bilo na ovoj temi
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 02:05   #245
Quote:
kafendžija kaže: Pogledaj post
da li je netko isprobao The One Long Wear lakove za nokte? zanima me postojanost, da li se brzo suše itd..što više detalja to bolje nadam se da će netko ovo vidjeti jer vidim da dugo nikog nije bilo na ovoj temi
boje su krasne, al za neke nijanse bar po mom ukusu ti treba bar 2 premaza, i nisu postojani, meni cak ni s bazom i top coatom iako neki kazu da je njima s top coatom malo duze trajao. jedino kaj je dobro je kaj je cetkica super *uz fakat lijepe nijanse, brzo i lako se nanose, brzo se suse, ali postojanost je slabija karika. probano kod frendice, a iduci dan mi se pocelo gulit pa nisam ni uzimala.

ono kaj moram pohvalit a isprobano u zadnjih tjedan dana je the one colour impact sjenilo, iako je kremasto super postojano je, drzalo mi se cijeli dan i nije blijedio nit sakupljao na pregibu. moja nijansa je deep indigo. dugo sam slinila za njim al mi bilo too much dat 70-80 kn za nes kaj ne znam oce bit dobro, recenzije na netu su bile na kapaljku, i sad je bila prilika oko 20 kn s maskarom da se uzme, i bas sam si prehappy. nijansa je prekrasna, ful se lako nanosi i sama namjestam intenzitet. maskara je klasik, s wonderlash nemrem fulat pa mi super ispalo.

isto tak sam ugrabila the one eyeliner stylo, ljudi moji, to malo cudo je superpigmentirano, jedan od najintenzivnijih eyelinera uopce ne samo flomica. postojano do jutra i sutra! totalni sam tenkre kaj sam bacala pare na prethodne eyelinere, ova pouzdana krasota me dosla oko 30kn. sad u aktualnom je 60, pa cekajte akciju. btw ne iritira, ne blijedi, a ful se lako nanosi.
eastasian is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 09:23   #246
ja imam nijansu diamond rose i predivna je sa 2 sloja, sa top coatom drži par dana bez ikakvog problema.Predivnna,predivna nijansa, a ova cura ima i sve swatcheve pa pogledajte i ostale.Četkica je odlična i mislim da su im lakovi stvarno ok.http://www.pinterest.com/pin/45528646208243741/
Također sam prezadovoljna sa tekućim puderom perfect fusion nijansa beige rose.Puder je odlične teksture, dobro prekriva a ne radi žbuku od lica, hidratantan je a i nijansa mi savršeno odgovara kao i cijena!
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 11:40   #247
Ako je netko naručivao već iz kataloga 14 - ako nije problem, nek stavi što su kurir i kvisko u katalogu 15 (kad mu dođe narudžba)

Hvala unaprijed.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 14:07   #248
U katalogu 15 kurir proizvod je Oriflame Beauty Wonder balzam za usne (25kn) a kvisko je Athena Sensual Breeze toaletna voda (37kn).

Zanima me da li je netko nedavno naručivao Giordani Gold Jewel ruževe?
Naime imala sam tester nijanse Eternal Red još od prije i sad sam naručila baš ruž i stigla mi je skroz drugačija tamnija nijansa. Da li su nešto mijenjali ili je možda došlo do pogreške u deklariranju pa su mi krivu nijansu poslali?
leptirica13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 19:42   #249
Quote:
leptirica13 kaže: Pogledaj post
U katalogu 15 kurir proizvod je Oriflame Beauty Wonder balzam za usne (25kn) a kvisko je Athena Sensual Breeze toaletna voda (37kn).
Hvala... naručit ću ipak sad, da dobijem ovu CC kremu kao kvisko, a sljedeći katalog definitivno preskačem
Iako moram priznati da sam isprobala uzorak ove kreme, ali me nije oduševila...
Srećom pa dolaze neki rođendani pa će biti za poklon
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 12:44   #250
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Hvala... naručit ću ipak sad, da dobijem ovu CC kremu kao kvisko, a sljedeći katalog definitivno preskačem
Iako moram priznati da sam isprobala uzorak ove kreme, ali me nije oduševila...
Srećom pa dolaze neki rođendani pa će biti za poklon
Točno tako i ja razmišljam... ja sam baš čula sve pozitivno za ovu GG CC kremu... kažu da jako lijepo miriši (dobro to je možda manje važno), lice jako lijepo osvježi, lijepo se razmazuje i lice se ne sjaji... i pakiranje je sa sasvim solidno što se tiče količine 40ml.. mene jedino brine nijansa, jer se kao Kvisko proizvod nudi Light nijansa, a bojim se da će mi biti presvijetla iako sam i sama dosta svijetle puti... javi svoje dojmove što se tiče nijanse, dobro bi mi došla bilo kakva info...mislim ako će mi krema odgovarati sa nijansom, ostavit ću ju sebi, a ako ne, bit će dobra za poklon kao što kažeš
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 15:48   #251
meni ti lakovi the one long wear nisu nesto. uzela sam tamno ljubicasti (sljiva) i drugi dan se vec gulio... cetkica mi je jedino odlicna, lakovi su prerijetki da bi imitirali gel lakove, brzo se osusi i sloj je vrlo tanak al zato ni nije postojan bas. ne znam, ima boljih, npr deborah gel-like je bas odlican - barem meni.
melone97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 21:54   #252
Pozdrav, htjela bih Vas upoznati s akcijom koju Oriflame ima ovaj katalog, mislim da je vrijedno podijeliti ovu informaciju s drugima
- besplatno članstvo na godinu dana!
Postati Oriflame članom znači:
- sebi kupovati proizvode 23% jeftinije nego što im je cijena u katalogu
- po želji pokazivati katalog drugima pa zaraditi tu razliku od 23%
- dobivati katalog na kućnu adresu
- dobivati dostavu na kućnu adresu
- imati odgodu plaćanja od 14 dana
- nema minimalnih narudžbi niti bilo kakvih obaveza, kozmetika je prirodna i nije testirana na životinjama
Zašto ne probati ako je besplatno? Ako niste zainteresirani za tu akciju, možete slobodno pratiti moju stranicu i dalje, stojim na raspolaganju za narudžbe i bilo kakva pitanja
Hvala na pažnji i ugodan dan

aktualni katalog:
http://hr.oriflame.com/products/cata...tml?per=201414

i ako nekoga zanima, postoji set od 9 proizvoda za 99 kn (od giordani gold pudera,love nature seta za njega kože, swedish seta, feet up kreme i još toga...), vrijednost seta u kataloškoj prodaji je preko 500 kn
andjelak12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 03:28   #253
moram rec da sam jako razocarana novom true perfection linijom, da vec. dobro da su dosli testeri prije kupovine jer bi fakat bila ljuta.

dakle, ideja je odlicna, linija za nas mladje (25+ , iako je to manje bitno, no radi igre zakona trzista) koja bi pruzala prijeko potreban glow, poboljsan tonus i nahranjenu kozu pa samim time i neku preventivu za linije, bore i svasta slicno. dnevna krema bi trebala pruzati hidrataciju, nocna bi trebala hraniti kozu, a serum predstavlja dodatnu njegu. sto se dogodilo?

ja imam mjesovitu kozu, ali je manje bitno sad, ovo sta su oni smuckali je lose

nocna krema mi se nije upila, pre kakti hranjiva je, sjajila sam se nekih 3 sata i zaspala, ujutro ko da se nis nije desilo. okej, nisam nesto sretna ali ne odustajem. dnevna krema isto nikako da se upije. mislim u redu. nije za mene. naposljetku shvatim da se i trusi. apsolutna saka u oko mi bila serum, cemu sam se najvise veselila, samo sto sam otvorila smrducka po alkoholu. mislim si ne moze biti istina. serum koji bi trebao hraniti kozu da ima alkohol koji apsolutno nepovratno razara barijeru koze. mislim si da umisljam, al naravno nema popisa sastojaka, okrenula sam citav internet da nadjem i eto

http://bysinkj.blogspot.com/2014/10/...erfecting.html

ni manje ni vise, u samom vrhu i to onaj s cim babe lijece rane.

necu dalje, nit s njima nit o njima

mogu napisat popis dobrih stvari od citavog brenda i to je to.
eastasian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 13:41   #254
Quote:
eastasian kaže: Pogledaj post
moram rec da sam jako razocarana novom true perfection linijom, da vec. dobro da su dosli testeri prije kupovine jer bi fakat bila ljuta.

... apsolutna saka u oko mi bila serum, cemu sam se najvise veselila, samo sto sam otvorila smrducka po alkoholu. mislim si ne moze biti istina. serum koji bi trebao hraniti kozu da ima alkohol koji apsolutno nepovratno razara barijeru koze. mislim si da umisljam, al naravno nema popisa sastojaka, okrenula sam citav internet da nadjem i eto

http://bysinkj.blogspot.com/2014/10/...erfecting.html

ni manje ni vise, u samom vrhu i to onaj s cim babe lijece rane.

.
I ja sam uzela 2 uzorka tog seruma, bili su mi zgodni onako u tubici, 5ml za 5kn čini mi se, htjela sam ih koristiti ispod BB kreme, a sad ne znam...
Za kreme nisam ni naručivala uzorke, jer sam dosta starija od 25
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2014., 19:45   #255
Da li je itko ikada vraćao proizvod? na koji način se to radi? sve informacije me zanimaju jer nisam to nikada radila pa nemam pojma kak to ide...Hvala.
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 13:58   #256
Ima li netko šifre od Ecobeauty tekućeg pudera?

I ja sam razočarana sa novim serumom, nadala sam se da će mi nahraniti kožu a on mi je dodatno isušuje.
Lak manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 16:23   #257
Planiram preskočiti katalog 15, pa ako mi netko može javiti što su KURIR i KVISKO u katalogu 16, bila bih zahvalna...

Ecobeauty tekući puder
24327 - porcelan
24328 - light ivory
24329 - natural beige
24330 - golden beige
24331 - dark beige

89kn
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 12:55   #258
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Planiram preskočiti katalog 15, pa ako mi netko može javiti što su KURIR i KVISKO u katalogu 16, bila bih zahvalna...

Ecobeauty tekući puder
24327 - porcelan
24328 - light ivory
24329 - natural beige
24330 - golden beige
24331 - dark beige

89kn
Hvala na šiframa.

KURIR-Maxi Lash maskara black 23,00
KVISKO-Mirage Daydream toaletna voda 47,00
Lak manijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2014., 15:03   #259
Quote:
Lak manijak kaže: Pogledaj post
Hvala na šiframa.

KURIR-Maxi Lash maskara black 23,00
KVISKO-Mirage Daydream toaletna voda 47,00
Hvala i tebi.
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 14:19   #260
Što najviše naručujete od Oriflame? Ja koristim kremu za ruke i nokte, šampon od kokosa i pšenice i isti takav regenerator, lakove za nokte.
macorka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:04.