Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2014., 09:38   #7421
otišla sam naći velvet finish korektor ovaj vikend u dm i nema uopće njihove police, malo sam bila šokirana, čak sam pomislila da nisam nešto zabrijala, možda njih nikad nije ni bilo u dm-u što se događa, jel zna netko?
Raštika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 10:11   #7422
Samo neke dm poslovnice imaju Catrice stalak, a čak i te koje ga imaju sumnjam da će imati Velvet finish.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 14:38   #7423
Ako se ne varam, Velvet finish je dostupan samo u mulleru, kao i još neki proizvodi.
ColdWhiteLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 15:09   #7424
hoce li ikada taj velvet stici do splita
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 18:33   #7425
o fak... moj život nema smisla...
nije mi suđen velvet nikako, u mom selu ne da dm nema catrice stalak (i ako ja nekako brijem kao da je bio prije), nego nema ni mullera....

Kozmo ne drži catrice?
Raštika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 18:38   #7426
Kozmo drži Catrice, ali uvijek jako kasne s asortimanom.
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 18:47   #7427
Quote:
deich kaže: Pogledaj post
Kozmo drži Catrice, ali uvijek jako kasne s asortimanom.
istina, danas bila (u mom selu), nema nista novoga, a kamoli velvet
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 21:59   #7428
Znači u zagrebačkim Muellerima ima za kupiti Catrice Velvet Foundation puder? Zna li netko kolika mu je cijena?

Edit: Sad vidim da se priča po temi da je 65 kn. Pardon.
__________________
La Plus Heureuse - http://themosthappy.weebly.com/

Zadnje uređivanje Anne-Boleyn : 22.10.2014. at 22:08.
Anne-Boleyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 22:18   #7429
Cure, ako neku zanima javite mi se u pm za Catrice Celvet puder, meni moj ne odgovara, a novi je
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 09:47   #7430
Julie, ja bih ga rado uzela, ali pretamna mi je nijansa...meni treba Ivory, odnosno ona najsvjetlija (ne znam kako se tocno zove), pa ako tko ima javite, gledam ja i na temi prodaje.
__________________
La Plus Heureuse - http://themosthappy.weebly.com/
Anne-Boleyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 11:44   #7431
naravno da sam čitajući ovu temu i zaluđenost ovim puderom morala ga kupiti iako mi nije trebao novi puder.. e sad, meni je bočica preslatka, onako mala baš lijepo sjedne u ruku i stane u bilo koju torbicu,, prekrivanje je srednje, traje na licu, sasvim solidan, ALI... meni se već nakon jednog nanošenja pojavilo nekoliko crvenih potkožnih (, naravno kad sam prestala koristit, prošlo je u roku 5 dana.. a baš sam htjela da mi bude novi favorit
imagine only is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:07   #7432
uh, znaci komedogen je? ja sam jos u potrazi za njim ali ako izaziva gadosti odustat cu
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:10   #7433
Ja reagiram na doslovno sve, ali sve sto je imalo komedogeno, meni nije nista izazvao za razliku od npr. Catrice kamuflaze koja me unistila doslovno od 2x sto sam je nanijela.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:17   #7434
kamuflazu koristim lokalno i nije mi napravila nered, reagiram i ja na sve, nisam pametna riskirati ili ne...
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:28   #7435
I ja lokalno i nanosila sam je samo na bradu na neke flekice i imam bolne potkozne pristeve tocno na mjestima gdje sam je nanosila. Sto mi je stvarno zao, jer joj je to kod mene jedini minus, prekrivanje i sve ostalo
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:35   #7436
ja sam i dalje preeezadoivoljna njime....Jules, malo korigiraj cijenu i čujemo se***************

i da, cure da ne pametujem previše, svaka svoju kožu najbolje zna....no uopće ne mora značiti da vam je puder,krema,rumenilo ili bilo što od dekorativno/preparativnog asortimana bilo kojeg brenda-to i izazvalo...
može bit da je kombinacija proizvoda, biologija tijela, osjetljivost kože,pretjerana masnoća/suhoća u sezonskim mjenama, loša hrana,menstruacija...ne razumijem kako znate da vam je baš taj određeni proizvod izazvao nered na licu?
meni bi najvjerodostojnije bilo imati 1 puder, isprobavati ga oko 2 tjedna, ne koristeći ništa osim neke podloge tj.kreme za koju pouzdano znate da vam odgovara,pa onda zaključiti kako vam nešto odgovara....ovako,nažalost, možda otpisujete ok proizvod, samo eto, taj dan vam nije bio dan))
i nikako ne ''branim ''ovaj jer meni,eto,paše...ovo ide sve kozmetike jer četo vidim da se žalite,a nisam sigurna da možete 100% utvrditi uzrok....)
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:46   #7437
Ma volila bi da mi pase, jer sam citala dosta dobrih recenzija. Na kraju u dosta recenzija ispada da je komedogen, gledala sam i sastav sinoc na cosdna, istva stvar. Unazad zadnja 2-3 tjedna nisam uvela nista novo, nisu mi oni dani u mjesecu, a to sve mi je nastalo tocno lokalno na mjestima gdje sam ga nanijela. Tako da ipak prestajem s koristenjem.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 16:59   #7438
Ok, evo me opet. Znači danas sam išla u Avenue Mall po Catrice Velvet puder, no tamo ga ne drže! Još sam pitala neku ženskicu koja tamo radi pa me samo blijedo gledala... Još sve po ovoj kiši! Gdje u Zagrebu mogu naći taj puder?
__________________
La Plus Heureuse - http://themosthappy.weebly.com/
Anne-Boleyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 17:28   #7439
Müller trg, tamo sam ga ja kupila.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 17:38   #7440
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Müller trg, tamo sam ga ja kupila.
Hvala! Opet mi slijedi hodočašćenje po kiši! Bolje mu je da se ispostavi kao dobar.
__________________
La Plus Heureuse - http://themosthappy.weebly.com/
Anne-Boleyn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.