Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2014., 20:52   #1081
wow, pa kak to. ja sam uzela preko PP vintage romance i pigmentirana je, lijepo se blenda i ne trusi.
eastasian is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2014., 23:47   #1082
V R

Došla mi Vimtage Romance paleta s PP, oduševljena sam s Barcelona nijansom, vuče na tamno ljubičasto, prekrasna svilena nijansa bez glitera iako se sjaji ....
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 09:22   #1083
Cure, koji su must have sleek proizvodi ? Ako je moguće točne nazive...
Imam trio blusher i jako sam zadovoljna, pa bih dalje nešto isprobala
__________________
* Supercalifragilisticexpialidocious *
missmishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 09:31   #1084
Quote:
missmishko kaže: Pogledaj post
Cure, koji su must have sleek proizvodi ? Ako je moguće točne nazive...
Imam trio blusher i jako sam zadovoljna, pa bih dalje nešto isprobala
meni su top 5 (ne po redosljedu , sve volim)

1. ruž heartbreaker
2. matte me ruž fandango purple
3. matte me ruž brink pink
4. rumenilo rose gold
5. paleta vintage romance
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 09:50   #1085
Meni su najdraži Contour Kit, rumenilo Rose Gold i isto Vintage Romance
Tomkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 09:58   #1086
Meni je paleta Garden of Eden super, mislim da je savršena za zelene i smeđe oči.
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 10:36   #1087
Marcipanka, jel te isušuju Matte me ruževi? Mislim da je Acid pisala da nisu najugodniji na usnama.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 10:54   #1088
25 % off na Sleeku!

Ako netko još nije vidio! Evo prilike da i ja napokon nešto njihovo probam.
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:27   #1089
Ok, sad padam s Marsa , ali nisam odavno naručivala sa Sleek stranice, ubacila sam par stvari u košaricu, ukucala kod, skinulo mi 25%, a za shipping piše da je free, a onaj Tracked shipping 10$. Otkad je kod njih free shipping?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:43   #1090
Cure, još jedno pitanje kako nisam odavno naručivala Sleek. Dali za plaćanje Visa karticom treba imat onaj secure payment (token ili čitač kartice)?
U zadnje vrijeme što god sam krenula naručiti (Mango pa čak i FeelUnique) to me traži sa Visom
Baš me mami ovaj popust, i dajte prijedlog za neki nude/svakodnevni ruž, jel imao tko Liquer'
Lorca Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 12:46   #1091
Evo si ja razmišljam što da uzmem.

Mislim da ću contour kit, da se malo probam sa tim poigrati. Mislila sam medium jer sam tamnije puti. Onda budem i jedan ruž uzela da probam i htjela bih nekakvo rumenilo ali ne znam koje.

Ako netko ima neko smećkasto da preporučuje? Tamnija put.

Mami me i ovo suede, čitam ovdje da je dosta popularno.
Samo ne kužim baš sa slike, jel to neka smećkasta boja ili peachy/pink?
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:14   #1092
Quote:
Lorca Blue kaže: Pogledaj post
Cure, još jedno pitanje kako nisam odavno naručivala Sleek. Dali za plaćanje Visa karticom treba imat onaj secure payment (token ili čitač kartice)?
U zadnje vrijeme što god sam krenula naručiti (Mango pa čak i FeelUnique) to me traži sa Visom
Baš me mami ovaj popust, i dajte prijedlog za neki nude/svakodnevni ruž, jel imao tko Liquer'
Da, nažalost, ne prihvaća plaćanje bez dodatne autorizacije kupnje tokenom (Verify by Visa) Bez toga nikako ne prolazi što je dobro za sigurnost plaćanja, a za nas malo manje
__________________
* Supercalifragilisticexpialidocious *
missmishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:21   #1093
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Ok, sad padam s Marsa , ali nisam odavno naručivala sa Sleek stranice, ubacila sam par stvari u košaricu, ukucala kod, skinulo mi 25%, a za shipping piše da je free, a onaj Tracked shipping 10$. Otkad je kod njih free shipping?
nije
ja sinoć uzela puder, 3$ shipping ispao.
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:25   #1094
Quote:
Lorca Blue kaže: Pogledaj post
Cure, još jedno pitanje kako nisam odavno naručivala Sleek. Dali za plaćanje Visa karticom treba imat onaj secure payment (token ili čitač kartice)?
U zadnje vrijeme što god sam krenula naručiti (Mango pa čak i FeelUnique) to me traži sa Visom
Baš me mami ovaj popust, i dajte prijedlog za neki nude/svakodnevni ruž, jel imao tko Liquer'
Ja sam ga imala, ugodan je za nošenje, solidno traje, kremast je. Nažalost nijansa me isprala jako pa sam ga prodala prije nekog vremena. Meni je užasno teško naći nude ruž.
deich is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:34   #1095
Quote:
missmishko kaže: Pogledaj post
Da, nažalost, ne prihvaća plaćanje bez dodatne autorizacije kupnje tokenom (Verify by Visa) Bez toga nikako ne prolazi što je dobro za sigurnost plaćanja, a za nas malo manje
uh što mi idu na živce, ok sigurnost al mic po mic stalno neki novi nameti
Lorca Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 13:40   #1096
Quote:
deich kaže: Pogledaj post
Ja sam ga imala, ugodan je za nošenje, solidno traje, kremast je. Nažalost nijansa me isprala jako pa sam ga prodala prije nekog vremena. Meni je užasno teško naći nude ruž.
tnx deich.
Sad sam vidjela na swatchevima dosta se vidi ovaj sheen, što mi i nije nešto napeto, ma ni boja mi ovako na prvu nije bila napeta ali sam skontala da dosta baca na MAC Brave (lako je moguće da se varam to ću vidjeti uživo) koji meni dobro stoji kao nude/everyday.
Lorca Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 17:10   #1097
Wink :-)

Quote:
missmishko kaže: Pogledaj post
Cure, koji su must have sleek proizvodi ? Ako je moguće točne nazive...
Imam trio blusher i jako sam zadovoljna, pa bih dalje nešto isprobala
s foruma kozmetičke akcije, post 9614

Quote:
Urbana kaže: Pogledaj post
Sleek 25% popust uz kod SLEEK25.
ja sam naručivala s Pink Pande, meni je predugo čekati izvana ...
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 21:35   #1098
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Ok, sad padam s Marsa , ali nisam odavno naručivala sa Sleek stranice, ubacila sam par stvari u košaricu, ukucala kod, skinulo mi 25%, a za shipping piše da je free, a onaj Tracked shipping 10$. Otkad je kod njih free shipping?
Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
nije
ja sinoć uzela puder, 3$ shipping ispao.
i meni je šiping ispao besplatan , cifra mi je preko 29 dolara... za manje cifre mi je računao šiping 3 dolara
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:30   #1099
Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
i meni je šiping ispao besplatan , cifra mi je preko 29 dolara... za manje cifre mi je računao šiping 3 dolara

E pa ovo sto sam ja ubacila u kosaricu je oko 30$ i isto mi je izbacio free shipping.

Kakva vam je Garden of Eden paleta? Ako je netko ima.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 22:42   #1100
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
E pa ovo sto sam ja ubacila u kosaricu je oko 30$ i isto mi je izbacio free shipping.

Kakva vam je Garden of Eden paleta? Ako je netko ima.
Meni je divna, jako vibrantne i pigmentirane boje. Rekla bi da su tri sjenila bezveze, ali sva ostala su super. Ima zeleni dio, te zlatno-rozo-ljubičasti, s par standardnih smeđim nijansa.



Ne sviđaju mi se ove zadnje dvije gore, i prva dolje. Druge su fantastične. Ova "Eve's Kiss" je super, u stvarnosti više baca na neko rose-gold ljubičasto, na slici ne izgleda tako ali osobno najposebnija nijansa u paleti. A i zelene su
Rhaenyss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:21.