Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2014., 11:44   #5081
Quote:
iglica kaže: Pogledaj post
Meni se čini da su mu promjenili pakiranje, i da nema vise one manje doze.
Gledala sam pilinge proljetos. Isto mi je taj bio super, ali jer su u dm-u imali samo veće pakiranje uzela sam onaj s morskim algama. I taj je super. Veličina zrnaca je ista kao kod ovog s marelicom.
znaci, ima samo veca doza u izmijenjenom pakiranju ?

neki dan sam u importanneu valjda pola sata stajala pred policom gdje stoje alverde proizvodi i piljila i trazila, nisam primijetila nista

jel zna itko kako izgleda onda novo pakiranje ?

vidjela sam taj s morskim algama, zasad sam samo kupila gel za umivanje i super mi je, tako da ne sumnjam da je i piling dobar, ali kako mi rijetko koji piling i pase, voljela bi pronaci opet ovaj.
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 12:14   #5082
Ja sam ipak na kraju odustala od njihove maskare.
Ali sam kupila šampon za suhu kosu s bademovim i arganovim uljem. Jel može netko napisati utiske ako ga je koristio?
http://www.dm.de/de_homepage/alverde...del-argan.html

Pazarila sam i BB kremu s aronijom pa da vidimo.
http://www.dm.de/de_homepage/presse/...verde-q10.html
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 13:52   #5083
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post

jel zna itko kako izgleda onda novo pakiranje ?

.
Eh eh, sad ja to naravno nemrem nać na netu..
A i ko zna sto sam ja to točno vidjela prije 4 mjeseca..
Probaj alge, nećeš pogriješiti.
iglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 17:11   #5084
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
Melisa ima jako blag herbalan miris koji bi trebao biti umirujuć, al je meni osobno preslabašan. Doista se tek lagano osjeti. Lavanda je s druge strane dosta intenzivna i pomalo zagušljiva te ju zato nisam uzela.
ok, thanx! kupujem eukaliptus onda
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 10:48   #5085
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ja sam ipak na kraju odustala od njihove maskare.
Ali sam kupila šampon za suhu kosu s bademovim i arganovim uljem. Jel može netko napisati utiske ako ga je koristio?
http://www.dm.de/de_homepage/alverde...del-argan.html
po meni je to sampon za normalnu, a ne suhu kosu i nije mi bas sjeo.

super mi je nova LE alverde dekorative, koraljna u ružu i pastelno tamno crvena u sjajilu su ne vjerujem da ću kupiti jer mi takvi proizvodi traju predugo, ali za čuboljupke - check it out
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2014., 12:32   #5086
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ali sam kupila šampon za suhu kosu s bademovim i arganovim uljem. Jel može netko napisati utiske ako ga je koristio?
http://www.dm.de/de_homepage/alverde...del-argan.html
Ja imam masnu kosu pri tjemenu i normalan ostatak i, za razliku od svih ostalih alverde šampona koje sam isprobala, ovaj mi zaista odgovara. Koristim ga malo duže od mjesec dana i jako sam zadovoljna. Nema peruti, nema svrbeža i ne petlja kosu. Nadam se da će tako i ostati
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 16:27   #5087
Quote:
neheleniya kaže: Pogledaj post
jel jos u prodaji losion za samotamnjenje ?
Probao netko ?
ne znam jel jos u prodaji trenutno. probala ja, koristim ga cesto i meni je odlican losion
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 09:41   #5088
koja je razlika između dnevne i nocne kreme od ruže, da li netko zna?
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 12:19   #5089
Alverde Clear

Moram pohvaliti Alverde Clear fluid (onaj sa crvenim čepom) sa glinom.

Imam mješovitu kožu i dosta često mi izbijaju prištići, a povremeno i potkožne megaprišturine.

Uglavnom, koristila sam dosad Vichy Normaderm ili La Roche Posay Effaclair Duo. No prije par tjedana sam sam sasvim slucajno kupila taj Alverde fluid i ostala oduševljena. Lice mi je tako čisto, bez prištića, a opet hidratizirano i matirano.

Koliko sam sam love pobacala na Vichy i La Roche... a ovo dodje 30 kn.
__________________
Tonight most people will be welcomed home by jumping dogs and squealing kids. Their spouses will ask about their day, and tonight they'll sleep. The stars will wheel forth from their daytime hiding places. And one of those lights,slightly brighter than the rest, will be my wingtip passing over.
Melian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 12:43   #5090
meni je bio dobar i tonik iz te linije, ali za ledja, ima alkohola u sebi pa ga nisam stavljala na lice
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 23:25   #5091
jel mi moze netko preporuciti dobar alverde sampon? trenutno koristim sampon i regenerator od breze za osjetljivo vlasiste i odlican mi je ali bi htjela isprobati jos...
glina (za prhutavu i masnu kosu) mi je bila losa, kao da nije dobro oprala kosu. samo zelim da se sampon moze lako nanositi, kolko-tolko zapjeniti i da dobro opere kosu. trenutno mi je kosa suha, vlasiste osjetljivo, svaka preporuka je dobrodosla
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 06:30   #5092
Quote:
Melian kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti Alverde Clear fluid (onaj sa crvenim čepom) sa glinom.

Imam mješovitu kožu i dosta često mi izbijaju prištići, a povremeno i potkožne megaprišturine.

Uglavnom, koristila sam dosad Vichy Normaderm ili La Roche Posay Effaclair Duo. No prije par tjedana sam sam sasvim slucajno kupila taj Alverde fluid i ostala oduševljena. Lice mi je tako čisto, bez prištića, a opet hidratizirano i matirano.

Koliko sam sam love pobacala na Vichy i La Roche... a ovo dodje 30 kn.
bas bi probala taj fluid. ja sam imala iz te linije masku i bila mi je takoder dobra samo sto ona malo isusuje lice pa treba dobra hidratantna njega nakon koristenja..

jel fluid isto isusuje?

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 00:20   #5093
Quote:
lily_rose kaže: Pogledaj post
jel mi moze netko preporuciti dobar alverde sampon? trenutno koristim sampon i regenerator od breze za osjetljivo vlasiste i odlican mi je ali bi htjela isprobati jos...
glina (za prhutavu i masnu kosu) mi je bila losa, kao da nije dobro oprala kosu. samo zelim da se sampon moze lako nanositi, kolko-tolko zapjeniti i da dobro opere kosu. trenutno mi je kosa suha, vlasiste osjetljivo, svaka preporuka je dobrodosla
Imam identična iskustva sa svim što si navela - šampon za osjetljivo vlasište mi je jako dobar, ovaj s glinom užas, sestra mi ga je jednom prosljedila i požalila sam tu činjenicu nakon prvog korištenja. Probala sam još liniju za suhu kosu sa arganom i bademom, nije mi bila ok jer šampon previše masti moje vlasište, a regenerator ne radi čuda. Također, Repair linija mi je bila loša, to je ona s avokadom i sheom.
Ali svi hvale marelica (narančasti čep) liniju, posebice regenerator, pa probaj tu ako te zanima.

Enivej - pitanje: jel kod nas dolazi KOMPLETNA ponuda njihove dekorative? Danas sam šopingirala neke stvari, a nisam vidjela trećinu toga što imaju navedeno na dm stranici: http://www.dm.de/de_homepage/alverde...ik_teint/?cp=2

Konkretno me zanimaju ovi higlighteri u bočici ala Benefitovi (očita inspiracija). Ako je itko vidio iste na policama, neka javi pliz.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 13:16   #5094
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
Imam identična iskustva sa svim što si navela - šampon za osjetljivo vlasište mi je jako dobar, ovaj s glinom užas, sestra mi ga je jednom prosljedila i požalila sam tu činjenicu nakon prvog korištenja. Probala sam još liniju za suhu kosu sa arganom i bademom, nije mi bila ok jer šampon previše masti moje vlasište, a regenerator ne radi čuda. Također, Repair linija mi je bila loša, to je ona s avokadom i sheom.
Ali svi hvale marelica (narančasti čep) liniju, posebice regenerator, pa probaj tu ako te zanima.

Enivej - pitanje: jel kod nas dolazi KOMPLETNA ponuda njihove dekorative? Danas sam šopingirala neke stvari, a nisam vidjela trećinu toga što imaju navedeno na dm stranici: http://www.dm.de/de_homepage/alverde...ik_teint/?cp=2

Konkretno me zanimaju ovi higlighteri u bočici ala Benefitovi (očita inspiracija). Ako je itko vidio iste na policama, neka javi pliz.

nedavno sam kupila taj sa arganom i bademom za suhu kosu i katastrofa. fino mirisi i blag je za kosu, ali kosa mi je masna vec drugi dan! inace sa ostalim samponima izdrzi do 3 dana i ne izgleda toliko masno kao 2. dan nakon tog alverde-ovog.
hvala na preporuci. dat cu sanse jos i tom od marelice
__________________
love me or hate me, but spare me your indifference 🌙
lily_rose is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 13:18   #5095
Alverde BABY krema u kutijici - ODLIČNA
__________________
To bring the pieces back together rediscover communication.
Elisea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 08:04   #5096
Kupila sam piling/masku sa ljekovitim blatom koja mi je odlična,zanima me postoji li i tonik iz te linije,kakav je i ima li alkohola? Kad guglam često se spominju proizvodi sa glinom,da li je to ista linija ili?
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 09:47   #5097
Ako misliš na ovu liniju: http://www.dm.de/de_homepage/alverde...-heilerde.html postoji i ima alkohol.
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 12:10   #5098
Je li zna netko kakva bi bila alverde tonirana krema na mješovitoj koži? Masnije čelo suhi nos, obrazi normalni
yopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 15:48   #5099
Quote:
yopa kaže: Pogledaj post
Je li zna netko kakva bi bila alverde tonirana krema na mješovitoj koži? Masnije čelo suhi nos, obrazi normalni

Moja koža je mješovita i dugo sam koristila tu toniranu kremu, nedavno je otišla u otpis.
Meni nije izazivala nered i daje skroz laganu pokrivenost, daje malo života blijedoputima, onako zdravi sjaj i to je to.
Nakon nekog vremena počele su se odvajati faze u tubici.

Sve u svemu, ništa posebno, bolja mi je bila Essence CC krema.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 18:45   #5100
Quote:
dorcas kaže: Pogledaj post
Moja koža je mješovita i dugo sam koristila tu toniranu kremu, nedavno je otišla u otpis.
Meni nije izazivala nered i daje skroz laganu pokrivenost, daje malo života blijedoputima, onako zdravi sjaj i to je to.
Nakon nekog vremena počele su se odvajati faze u tubici.

Sve u svemu, ništa posebno, bolja mi je bila Essence CC krema.
Aha, hvala na odgovoru. mislin da bi joj za 20-ak kuna mogla dati priliku
yopa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:01.