Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2007., 16:24   #541
Quote:
black1888 kaže: Pogledaj post
sad sumnjam da če si ona kupovat hi-tech opremu i davat vam besplatno tu vodu...
Pa ako je voda zakaj je ne bi davala besplatno???

Eto, ja pod punom moralnom i pravnom odgovornošću potpisujem da nisam platila KS. Čak ga nisam ni tražila nego sam ga dobila kao neočekivani poklon. I hvala joj puuuuno na tome.

A mogla bih nabrojati bar još 5-6 ljudi koje znam da su ga dobili.

Znam da je teško povjerovati, ali stvarno još ima dobrih ljudi. Obično oni koji to nisu ne vjeruju u postojanje takvih
marta2 is offline  
Old 25.08.2007., 16:28   #542
A zašto feniks ne želi reći kako ona to pravi?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 25.08.2007., 18:30   #543
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
A zašto feniks ne želi reći kako ona to pravi?
A zašto bi trebala??! Da sam ja na njenom mjestu, sigurno ne bih. Razlozi: pozivanje moderatora na ban, vrijeđanje, optužbe za laž, optužbe za reklamiranje, prijetnja policijom, i ostalo čega se trenutno ne mogu sjetiti...
sinkezg is offline  
Old 25.08.2007., 18:34   #544
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
A zašto bi trebala??! Da sam ja na njenom mjestu, sigurno ne bih. Razlozi: pozivanje moderatora na ban, vrijeđanje, optužbe za laž, optužbe za reklamiranje, prijetnja policijom, i ostalo čega se trenutno ne mogu sjetiti...
LOL, pa ne pitam je da mi otkrije identitet. Samo me zanima kako pravi tu "vodu".
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 25.08.2007., 20:51   #545
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
A zašto feniks ne želi reći kako ona to pravi?
A zašto misliš da bi ona TEBI trebala reći kako "TO" radi??? Ti si neka državna institucija za patente, državna ustanova za analizu dodataka prehrani....Kaj??? Mislim, kaj se tiče tvoje znatiželje-znam da pucaš po šavovima, ali mislim da će Feniks, barem što se tebe tiče, zadržati tajnu "vradžbine" za sebe .

I moram priznati da me to kaj ti " 'očeš" da ti otkrije tajnu, a ona to ne želi jaaaaaaaako veseli .
marta2 is offline  
Old 25.08.2007., 21:34   #546
Quote:
marta2 kaže: Pogledaj post
A zašto misliš da bi ona TEBI trebala reći kako "TO" radi??? Ti si neka državna institucija za patente, državna ustanova za analizu dodataka prehrani....Kaj??? Mislim, kaj se tiče tvoje znatiželje-znam da pucaš po šavovima, ali mislim da će Feniks, barem što se tebe tiče, zadržati tajnu "vradžbine" za sebe .

I moram priznati da me to kaj ti " 'očeš" da ti otkrije tajnu, a ona to ne želi jaaaaaaaako veseli .
Pa ono... nitko ju ne prisiljava da se izjasni o tome... međutim, ako pričaš o nečemu, pristojno je izjasniti se o čemu pričaš a ne vuči ljude za nos...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Old 25.08.2007., 22:16   #547
Svojim reklamiranjem (nije izravno, ali znamo mi) krši striktna pravila foruma, a time što ne govori što je to što prodaje pod "lijek" krši zakon ove države. Ajde da je raspačavanje CDova Tomislava Ivčića, ali ovo je ipak nešto što naivci piju.
Dakle, vrlo neodgovorno ponašanje.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 25.08.2007., 22:42   #548
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Svojim reklamiranjem (nije izravno, ali znamo mi) krši striktna pravila foruma, a time što ne govori što je to što prodaje pod "lijek" krši zakon ove države. Ajde da je raspačavanje CDova Tomislava Ivčića, ali ovo je ipak nešto što naivci piju.
Dakle, vrlo neodgovorno ponašanje.
Hajde citiraj mi, molim, te, u kojem svom postu Feniks reklamira KS.

Quote:
Pa ono... nitko ju ne prisiljava da se izjasni o tome... međutim, ako pričaš o nečemu, pristojno je izjasniti se o čemu pričaš a ne vuči ljude za nos...
Pa vrlo pristojno se izjasnila. Više puta. Kaj vam još treba??? I koga vuče za nos? Vas? Daj, molim te...

Stvorili ste stav o KS, ne želite ga promijeniti. Ok, nitko vas na to ni ne prisiljava. To je vaš problem, a ne Feniksin, moj ili bilo koga drugoga.

Btw, znam da nemate vremena jer ste zauzeti učenjem za jesenske rokove, ali još mi nitko nije dao citat, naslov ili bilo što iz medicinske literature bilo kojeg svjetskog medicinskog fakulteta vezano za argiriju uzrokovanu koloidnim srebrom. Ja sam strpljiva i čekam.
marta2 is offline  
Old 25.08.2007., 22:44   #549
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Pa ono... nitko ju ne prisiljava da se izjasni o tome... međutim, ako pričaš o nečemu, pristojno je izjasniti se o čemu pričaš a ne vuči ljude za nos...
Eh, pristojnost... Da je bar više toga na forumu.
Jasno je o čemu se priča, o tome ima već preko 20 stranica ovdje.
O načinu izrade - nema! I nadam se da neće ni biti.
I znači, ako se ne izjasni o čemu se radi (način proizvodnje) to ju čini nepriistojnom i ljude vuče za nos??
sinkezg is offline  
Old 25.08.2007., 22:51   #550
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Svojim reklamiranjem (nije izravno, ali znamo mi) krši striktna pravila foruma, a time što ne govori što je to što prodaje pod "lijek" krši zakon ove države. Ajde da je raspačavanje CDova Tomislava Ivčića, ali ovo je ipak nešto što naivci piju.
Dakle, vrlo neodgovorno ponašanje.
1. Navedi gdje je reklamirala.
2. Navedi gdje je govorila da prodaje išta.
3. Navedi gdje je govorila da prodaje lijek.
4. Navedi što točno naivci piju.
5. Navedi primjere vrlo neodgovornog ponašanja.
sinkezg is offline  
Old 25.08.2007., 23:56   #551
O načinu izrade mora biti! Pa za ime Boga, danas se mora javno znati od čega se sastoji i kako se spravlja svaki lijek i svaka hrana inače dođe državni inspektorat.

Osobno, ja neću jesti ni piti ništa za što ne znam od čega se sastoji (dobro, osim maminih kolača, ali to je druga stvar).
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Old 25.08.2007., 23:58   #552
vi koji stalno govorite da vam trebaju naki dokazi da to srebro ne izaziva argiriju, dokažite vi da to srebro nije štetno za ljude, šta mislite da tako svaki ljek dođe na tržište i oni koji su ga napravili kažu da dokažemo da uzrokuje neke bolesti, tako to neide, prvo vi morate dokazat da to srebo nije štetno za ljude, a kad dokažete (nikad) onda tek možete tražit dokaze o povezanosti sa argirijom :mislim ono...:
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Old 25.08.2007., 23:58   #553
admiralnorton baš tako ;svaka čast:
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Old 26.08.2007., 00:02   #554
__________________
admiral Norton Valiant
admiralnorton is offline  
Old 26.08.2007., 00:05   #555
Ne, ne spuštam se na razinu trollova. Želim postupak. Feniks šuti. Znači boji se, sram ju je, pojeo ju je krokodil, pregazio monster truck, itd.

Ako koga zanima gdje je sve feniks pružila pipke, ima lijepo google.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 26.08.2007., 00:11   #556
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Ne, ne spuštam se na razinu trollova. Želim postupak. Feniks šuti. Znači boji se, sram ju je, pojeo ju je krokodil, pregazio monster truck, itd.

Ako koga zanima gdje je sve feniks pružila pipke, ima lijepo google.
Osim što laže i krade naivce, u slobodno vrijeme Feniks se rado opušta uz paragliding.

Ime Zauzeto is offline  
Old 26.08.2007., 00:13   #557
Quote:
admiralnorton kaže: Pogledaj post
O načinu izrade mora biti! Pa za ime Boga, danas se mora javno znati od čega se sastoji i kako se spravlja svaki lijek i svaka hrana inače dođe državni inspektorat.
...
LOL, right
sinkezg is offline  
Old 26.08.2007., 00:15   #558
da treba nam postupak, kako možemo znati šta pijemo: vodu ili destiliranu vodu??
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Old 26.08.2007., 00:16   #559
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Ne, ne spuštam se na razinu trollova. Želim postupak. Feniks šuti. Znači boji se, sram ju je, pojeo ju je krokodil, pregazio monster truck, itd.
...
Da, da, kako da ne...
sinkezg is offline  
Old 26.08.2007., 00:16   #560
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
LOL, right
šta ti fakat misliš da se netraba, pa onda bi svi več bili potrovani
__________________
ON OTHER SKIN_
black1888 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.