Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2004., 17:39   #41
Re: Čega to ima u onoj Sisley kozmetici?

Quote:
Tinchi kaže:
Zlata i srebra?

Mislim, cijene su im da se ubiješ, ruž recimo dođe parsto kuna, čak i oko petsto.

Jel ko to probao?
To je istina, ja sam jednom kupila tek. puder, mislim, nije da je bog zna sto za takvu cijenu. A parfem mi je njihov smrdljiv.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 10:53   #42
A gdje ima za kupiti ta annayake kozmetika. Vidjela sam da često reklamiraju njihovu kremu za ruke. Nemam namjeru da je kupim ali me baš zanimaju cijene.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 11:15   #43
U zagrebu je ma ona velika parfumerija na trgu.Miler
Cijene su prestrasne ali iz mog iskustva opravdana kvalitetom.Pa tko moze,neka ne razmislja puno.

Meni su oni dalekooo izvan dohvata.Eh
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 12:09   #44
Quote:
Mislim, cijene su im da se ubiješ, ruž recimo dođe parsto kuna, čak i oko petsto.
Ruzevi su im jako dobri,ali u rangu sa npr.meni najboljim Clarinsovim ruzevima koji su oko 20 eura.
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2004., 23:57   #45
kakav je shiseido?točnije pureness plava linija?
melange is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 14:11   #46
Super su Foaming Cleansing Fluid i Deep Cleasing Foam
Meni ništa drugo ne valja, svašta sam probala i skupo i jeftino... Koža mi je koma masna i s proširenim porama i ak' nemam tih sredstava za pranje ten mi je užasan
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 15:21   #47
Quote:
melange kaže:
kakav je shiseido?točnije pureness plava linija?
meni je shiseido pureness hidratantna krema bila NAJNAJNAJBOLJA krema koju sma ikad koristila...koža mi je inače masna za popizdit

ali nisam ju kupila ponovno je rmi je bilo previše toliko redovito davat za kremu

(oko 260 kn)
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2004., 16:48   #48
Quote:
melange kaže:
kakav je shiseido?točnije pureness plava linija?
Meni je to jedna od loshijih linija. Nikako mi nije pasala...A kozmeticarka se klela u Shiseido dok nije vidjela mene nakon mjesec dana korishtenja.

Ja mislim da cu se u 2005 prebaciti na Annayake.

Koristim gel na bazi peroksida koja ima blagi peeling ucinak i koza mi se perutala i isushila, pogotovo na vratu. Zenska mi je dala tester od maske Annayake (Ultratime mass-mask anti-temps). Anti-agening je, ali..... Nakon tri korishtenja (3 dana za redom) koza je doshla sebi. Ma, to nije normalno....Bash kao shto Noemi kaze: sva sreca da sam naletila na to. Ne mozesh vjerovati da takvi proizvodi postoje!

Trenutno koristim preko dana Estee L. masku Triple Creme. Nije loshe, koza je meka, ali nije niti priblizno kao s Annayake.....
iggix is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2004., 18:45   #49
Od Shiseido Pureness linije isprobala sam hydro gel i tonik. Taj mi gel pogotovo odgovara po ljeti nakon tuširanja kad fino namažem lice (kreme me ubijaju po tim vrućinama). Inače, kaže da je s nekim planktonom, štajaznam...
No, moje mišljenje je da sva ta "dizajnerska" kozmetika ne čini preveliku razliku od nekih drugih krema i sl. Mislim da je bitno da krema (u ovom slučaju) pruža ono što koži treba.
Inače, često koristim Vichy, iako ni ja nisam prezadovoljna s ovom oligo25, preteška je. Ali zato Thermal s Mat
club delicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2005., 11:41   #50
Quote:
melange kaže:
kakav je shiseido?točnije pureness plava linija?
fluid za pranje lica je ugodan, narocito ljeti kad je koza manje suha.
tonik je OK, ali nista spektakularno. nema alkohola.
hidratantni fluid je OK, ali ima puno jeftinijih koji imaju isti ucinak. vodenast je i zgodan za ljeto.

sve u svemu, nikakvi narociti efekti nisu vidljivi. ugodno je za koristiti (meni za ljeto) ali za tu "uslugu" se moze pronaci i jeftinije. nekad sam redovno kupovala fluid za umivanje za ljetno vrijeme, ali u medjuvremenu sam nasla bolje. tonik i hidratanu stvar sam vec ranije prestala kupovati. trazila sam nesto bolje.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2005., 16:54   #51
Što je to bolje što si našla? Ja sam u komi s lovom i super bi mi došao odmor od skupog Shiseida na koji sam se, htjela-ne-htjela, navukla
Murron is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:25   #52
Sisley

dali netko koristi bilo sisley ili lapraire kozmetiku da podijeli iskustva.učinkovitost,cijene proizvoda itd...
nina2006 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 00:31   #53
i meene, i mene....!!!
dajte,žene, komentari, iskustva...
meni to izgleda tako fino i luksuzno....
a bit će i cijene takve....
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 04:03   #54
Jasmin Stavros koristi Sisley kremu,dnevnu i noćnu.To ja znam,hahaha..
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 09:38   #55
jednom dobila testere za masku os sisley-a, neznam točno kako se zove.
uglavnom maska mi je bila super i htjela ju kupit, kad ono maska dođe oko 500 kuna
kvragu!
lara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:08   #56
koristila sisley kreme,maske i jos neke stvarcice i jako sam zadovoljna,te obavezno njihove pudere
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 11:30   #57
Quote:
vivienne kaže:
koristila sisley kreme,maske i jos neke stvarcice i jako sam zadovoljna,te obavezno njihove pudere

meni je sisley puder jedan od najboljih koje sam koristila,ali vec neko vrijeme ih bas ne mogu pronaci nigdje.Pogotovo ne ovdje u spanjolskoj.mozda znas di ih ima,u zgarebu ?thanx
mierda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 19:10   #58
Imam Sisley ecological compound kremu.Dobra mi je,ali iskreno,ništa bolja od Shiseida koji mi je a i jeftiniji je.
Od la praire koristila sam 3 testera od 5ml onog njihovog seruma cellular,taj mi je bio super.
Također mi je super od sisley-a okoloočna krema-balzam,za područje oko očiju i usta.
Dosta sam testirala Sisley kozmetiku,ali nije me puno toga privuklo da investiram,osim ove ecological compound kreme.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 12:02   #59
Quote:
mierda kaže:
meni je sisley puder jedan od najboljih koje sam koristila,ali vec neko vrijeme ih bas ne mogu pronaci nigdje.Pogotovo ne ovdje u spanjolskoj.mozda znas di ih ima,u zgarebu ?thanx
u zagrebu ima u gotovo svim parfumerijama
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 15:05   #60
Imam ovo čudo:

http://www.sisley-cosmetics.com/imag...o_180501_l.jpg

i iskreno, bolji mi je Max Factor.
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:07.