Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2008., 07:35   #81
Najbolje ti je uzeti tester,dokopaj ga se kako god znaš.
On te možda ohladi pošto je ipak krema preskupa.To je 50 ml,trajat će ti par mjeseci,ne znam,ne isplati se...
A znam kako je to kad sebi fiksiraš nešto u glavu da je to "ono nešto" što ti treba.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 09:17   #82
Quote:
rubylife kaže: Pogledaj post
ah,znate kako je to kad zapnete za nesto i kad vam se cini da sve ostalo nije niti sjena toga.

joj, tako je meni u vezi ove kreme....
Pa dobro ocu i ja jednu torbu pa ne budem dala 3.500kn za nju, koliko kosta

Ma ustvari, kaj ja serem... ak si je mozes priustiti bez da dizes kredit ili odreknes se hrane za slijedeca 3 mjeseca - kupi si ju. Svatko ima svoju perspektivu.
__________________
Its amazing what goes into making something efortless
Naya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2008., 14:31   #83
E, da je lako nabaviti tester vec bi ja to napravila.
Nego sam ja poslala mail direktno Sisleyu, da bla,bla,bla,bla obozavam njihovu kozmetiku i da sam zapela za tu kremicu, medutim prije te investicije bi je voljela testirati, a kako nemogu doci do testera kod njihovih zastupnika u parfumerijama u Hrvatskoj, molim njih da mi ih posalju...MOZDA UPALI!!!!
Jednom mi je upalilo sa Afroditom...zenska mi poslala "tonu" testerića na kucnu adresu.
__________________
Sad Angel
rubylife is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 15:28   #84
Dakle , poslali su mi mail iz Sisleya da oni ne šalju testere poštom, ali da imaju svoje zastupnike u Hrvatskoj pa da se njima javim i da ce me oni uputiti u koju prodavaonicu odem po testere. Imam osjećaj da cu naruciti sa ebaya kremicu od 15ml za nekih 200 kn, što se opet isplati obzirom da je u nas 50ml 1800,00 kn.
__________________
Sad Angel
rubylife is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 10:58   #85
Napokon!!!!

Jedna jako ljubazna teta u Iris parfumeriji mi je iscijedila iz velikog testera u malu kutijicu (koju sam išla kupiti u ljekarnu), moju toliko željenu all day all year kremicu. Mislila sam da ce mi kolicina biti dovoljna za dva nanosenja...ali sam se prevarila, kreme za cijelo lice treba zrno, ne ono od leće kao za okoloočne kreme već malo više. Krema nema nikakav nazovimo parfemski miris, nego neki biljni, blagi. I sada je li ja umišljam, jer sam toliko zabrijala na kremu, ali sinoć sam je stavila jer nisam mogla čekati jutro, i jutos mi je lice tako svježe, ovih par "čirića" po licu se 30 % manje vidi, koža izgleda tako zdravija, i naravno mekana, baršunasta. Sada sam je stavila opet, pa ćemo vidit, jeli ta krema stvarno takvo čudo!
__________________
Sad Angel
rubylife is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 12:48   #86
iso miki ee...... koja cijena..........
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 12:53   #87
Ajde,super da si nabavila tester,potroši ga do kraja pa nam onda opet napiši kakva ti je-je li baš vrijedi tolike novce.
Soleiol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 10:09   #88
Ja koristm sisley phyto teint eclat (oil free) tekući puder već dvije godine. Puder je savršenstvo, a nakon tekućeg stavljam Sisley poudre transparente (puder u prahu). Nemam savršeno lice. Ali nakon nanošenja tih dviju stvarčica stvarno izgleda izvrsno. Kad dođem prvi puta u neki kozmetički salon, sve i jedna kozmetičarka se iznenadi kako je neprimjetan, a kad mi počne skidati puder na licu, tek onda shvati da sam ga dosta količinski stavila. Stvarno je idealan. Jedan od najboljih pudera kojeg sam isprobala, a isprobala sam sve i svašta.Ne zacementira lice. Idealno prekriva moje mrljice i ožiljke od akni. Super je! Dali je tko isprobao možda njihovu kremicu All day all year? Ja sam imala tester i čini mi se super. Imam mješovitu kožu (obrazi suhi, T-zona masna, godinica 30!), ako netko ima prijedlog za kremicu od Sisleya molim da mi predloži u koju kremicu da uložim novčiće? Hvala!
Jassmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 17:27   #89
Quote:
Jassmine kaže: Pogledaj post
Ja koristm sisley phyto teint eclat (oil free) tekući puder već dvije godine. Puder je savršenstvo, a nakon tekućeg stavljam Sisley poudre transparente (puder u prahu). Nemam savršeno lice. Ali nakon nanošenja tih dviju stvarčica stvarno izgleda izvrsno. Kad dođem prvi puta u neki kozmetički salon, sve i jedna kozmetičarka se iznenadi kako je neprimjetan, a kad mi počne skidati puder na licu, tek onda shvati da sam ga dosta količinski stavila. Stvarno je idealan. Jedan od najboljih pudera kojeg sam isprobala, a isprobala sam sve i svašta.Ne zacementira lice. Idealno prekriva moje mrljice i ožiljke od akni. Super je! Dali je tko isprobao možda njihovu kremicu All day all year? Ja sam imala tester i čini mi se super. Imam mješovitu kožu (obrazi suhi, T-zona masna, godinica 30!), ako netko ima prijedlog za kremicu od Sisleya molim da mi predloži u koju kremicu da uložim novčiće? Hvala!
Ja sam kupila creme reparatrice, krema je za svaki tip kože...oduševljena sam...jako dobro paše mojoj koži (imam mješovitu kožu, masna T zona, 30 godina). Kažu da je to sisley-eva lijek krema koju uvijek treba imati.Nije mi baš jasno zašto, al kažu da je treba koristiti cca 2 mj, da izliječi kožu,a nakon toga koristiti drugu (prema tipu kože)
Meni nakon što je koristim, koža se ne peruta i ublazila mi je mrljice.
Sad planiram nabaviti Hydraflash kremicu--ona je ful hidratantna.Reparatice cu koristiti za noc.
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 17:30   #90
Jassmine:Ja koristm sisley phyto teint eclat (oil free) tekući puder već dvije godine. Puder je savršenstvo, a nakon tekućeg stavljam Sisley poudre transparente (puder u prahu).


Pitanjce glede pudera:
Jednom, al jako davno sam dobila tester kreme u boji od sisleya i nijansa (čini mi se br. 3) je ful vukla na crveno.
Kaže mi poznanica da sve nijanse vuku na crveno. Jel tako i sa puderima?

Zadnje uređivanje duchessa : 28.02.2008. at 18:42.
duchessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 04:00   #91
Dobila sam ruz L28
Predivan!
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 13:12   #92
Quote:
Jassmine kaže: Pogledaj post
Ja koristm sisley phyto teint eclat (oil free) tekući puder već dvije godine. Puder je savršenstvo, a nakon tekućeg stavljam Sisley poudre transparente (puder u prahu). Nemam savršeno lice. Ali nakon nanošenja tih dviju stvarčica stvarno izgleda izvrsno. Kad dođem prvi puta u neki kozmetički salon, sve i jedna kozmetičarka se iznenadi kako je neprimjetan, a kad mi počne skidati puder na licu, tek onda shvati da sam ga dosta količinski stavila. Stvarno je idealan. Jedan od najboljih pudera kojeg sam isprobala, a isprobala sam sve i svašta.Ne zacementira lice. Idealno prekriva moje mrljice i ožiljke od akni. Super je! Dali je tko isprobao možda njihovu kremicu All day all year? Ja sam imala tester i čini mi se super. Imam mješovitu kožu (obrazi suhi, T-zona masna, godinica 30!), ako netko ima prijedlog za kremicu od Sisleya molim da mi predloži u koju kremicu da uložim novčiće? Hvala!

Dobila sam za Božić All day all year... SUPER JE, ne bi ju mjenjala ni za koju drugu... Skupppa je al mislim da se isplati ....
I moja koža je kombinirana T-zona i suhi obrazi al kremica sve to regulira...
plavo nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 08:36   #93
Question Chanel

Otvaram novu temu....

Da li mi možete preporučiti koju kremu od Chanela ... koža mi je kombinitana, suhi obrazi i T-zona, god. 26
plavo nebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 12:38   #94
njihov puder phyto teint eclat je zaista savresen i ja sam dobila u vrecicama tester i zaista traje ta vrecica tjedan dana,tako da mislim da original traje duze od godine dana, meni inace svaki tekuci puder traje po godinu dana, pa brijem da se isplati investirati 500 kn, makar je fakat preskup, a sta preko strawberrya nije jeftiniji? sva sreca da imam vezu pa ga mogu dobiti 50% jeftinije
crystalmaiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 18:23   #95
Pitanjce glede pudera:
Jednom, al jako davno sam dobila tester kreme u boji od sisleya i nijansa (čini mi se br. 3) je ful vukla na crveno.
Kaže mi poznanica da sve nijanse vuku na crveno. Jel tako i sa puderima?[/QUOTE]

Njihovi puderi uopće ne vuku na crveno niti na roskasto. Moje lice je blijedo bez make-up-a i puder mi savršeno pristaje.Stopi se s kožom. Ja sam se navukla na njega i vjeruj mi vrijedi svake kune.
Jassmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 18:28   #96
Quote:
plavo nebo kaže: Pogledaj post
Dobila sam za Božić All day all year... SUPER JE, ne bi ju mjenjala ni za koju drugu... Skupppa je al mislim da se isplati ....
I moja koža je kombinirana T-zona i suhi obrazi al kremica sve to regulira...
Budem tražila od teta u IRIS-u još jedan testerić da se skroz uvjerim, ipak košta nekih 1700,00 kn. Tako sam čula?! Ako griješim, ispravi me. Ako bude OK, javim se sa novim dojmovima o kremici. Pusa.
Jassmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 15:59   #97
Quote:
Jassmine kaže: Pogledaj post
Budem tražila od teta u IRIS-u još jedan testerić da se skroz uvjerim, ipak košta nekih 1700,00 kn. Tako sam čula?! Ako griješim, ispravi me. Ako bude OK, javim se sa novim dojmovima o kremici. Pusa.
Ma krema je mrak! Nesto najbolje sto se nudi na trzistu, moju mjesovitu kozu je dovela u balans za dva dana, nemam vise pristica, sjaja a oziljci od starih su se sada vec skoro skroz povukli (koristim je oko mjesec dana). Cijena je nevjerovatna , ali..sam ja u trenutnom nedostatkusredstava za nju, dosjetila da manja pakovanja narucim preko ebaya. To su pakovanja od 15 ml koja su inace testeri koji se dijele u parfumerijama vani (naravno ne i u nasim) platila sam je 120 kn. Sto znaci da bi kolicina koju ima originalno pakovanje za prodaju (50 ml) kostalo oko 400 kn. Za sada cu nastaviti narucivati te manje kolicine jer se puuuno vise isplati, tj. neusporedivo je 1800 kn sa 400 kn. A kremice treba samo zrno za cijelo lice.
__________________
Sad Angel
rubylife is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 21:41   #98
Quote:
rubylife kaže: Pogledaj post
Ma krema je mrak! Nesto najbolje sto se nudi na trzistu, moju mjesovitu kozu je dovela u balans za dva dana, nemam vise pristica, sjaja a oziljci od starih su se sada vec skoro skroz povukli (koristim je oko mjesec dana). Cijena je nevjerovatna , ali..sam ja u trenutnom nedostatkusredstava za nju, dosjetila da manja pakovanja narucim preko ebaya. To su pakovanja od 15 ml koja su inace testeri koji se dijele u parfumerijama vani (naravno ne i u nasim) platila sam je 120 kn. Sto znaci da bi kolicina koju ima originalno pakovanje za prodaju (50 ml) kostalo oko 400 kn. Za sada cu nastaviti narucivati te manje kolicine jer se puuuno vise isplati, tj. neusporedivo je 1800 kn sa 400 kn. A kremice treba samo zrno za cijelo lice.
ajd mi molim te reci preko koji stranica narucujes ta manja pakiranja jer ja nisam uspjela naci ni na jagodi ni na amazoni ni e-bayu.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 10:44   #99
Ukucaj u "search" - all day all year sisley. Evo ja sam ti sad pogledala i u ponudi su dvije male (5 ml) i jedna velika(50 ml), od ove dvije male se samo jedna isporucuje širom svijeta, tako da se možeš natjesacti za nju, evo ti link:

http://cgi.ebay.com/Sisley-All-day-A...QQcmdZViewItem

sorry dala sam ti link od ove što se ispručuje u US, za worldwide je:

http://cgi.ebay.com/SISLEY-ALL-DAY-A...QQcmdZViewItem
__________________
Sad Angel
rubylife is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2008., 10:51   #100
Ali vidim da ti je ova tri puta manja po količini od onih koje sam ja naručivala od 0.5 OZ ili 15 ml., pa nisam sigurna da ti se ova isplati. Možda da pričekaš malo dok se ne pojavi koja veća...
__________________
Sad Angel
rubylife is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.