Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2010., 15:25   #1
Rolete na motor

Pozdrav malo sam trazio ali nisam nigdje mogao naci stoga isprika ako je netko vec o tome pisao.
Naime interesira me ima li tko rolete na motor,,i to na daljinski,,jel zadovoljan s tim. Nasao sam dosta firmi u hrvatskoj koje se time bave ali su skupe pa me interesira zna li tko mozda negdje u Trstu kakvu trgovinu s motorima i elektronikom za te stvari. Hvala
jetflash is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 17:48   #2
Quote:
jetflash kaže: Pogledaj post
Pozdrav malo sam trazio ali nisam nigdje mogao naci stoga isprika ako je netko vec o tome pisao.
Naime interesira me ima li tko rolete na motor,,i to na daljinski,,jel zadovoljan s tim. Nasao sam dosta firmi u hrvatskoj koje se time bave ali su skupe pa me interesira zna li tko mozda negdje u Trstu kakvu trgovinu s motorima i elektronikom za te stvari. Hvala
probaj u topicu pametna kuća, tamo je bilo dosta o tome i sličnim stvarima
marion56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 07:29   #3
izoforma panale oni su ti iz Rijeke imaju sada akciju na EL motora probaj njih pitat
staklarstvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 22:13   #4
probat cu njih kontaktirati,,iako je vjerojatno u italiji to jeftinije bez obzira na akcije,,ipak smo mi hrvati
hvala
jetflash is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 19:40   #5
Na mojim roletama su neki njemački motori i SOMFY automatika. Rade na prekidač, daljinski, a imaju i vanjske osjetnike za sunce (za svaku sunčanu stranu posebno) pa se spuštaju i dižu same ovisno o snazi sunca. Interesntno je da je ta automatika jeftinija kod nas nego u Njemačkoj.
agt is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 16:35   #6
AGT

Ako nije problem daj mi reci okvirno za jednu roletu koliko si platio i gdje,,pretpostavljam u zagrebu,,ok ja znam cijene samo sa motorom i daljincem bez ovih raznih senzora koje ti imas,,za njemacku ne znam ali znam za italiju jer sam gledao neke cjenike i moram ti reci da su dosta jeftiniji ,,znam isto tako da ima stvari od elektronike koje su stvarno dosta jeftinije kod nas nego vani,,bilo bi dobro kad bi sve mogli kupovati kod nas,,ali malo cemo to jos pricekati
jetflash is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 23:05   #7
Ne sjećam se sad cijena, bilo je različitih motora jer imam roleta i preko 5 kvadrata, pa tu idu jači. Radio mi je Agro-dom iz Osjeka.
agt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 07:49   #8
Da malo uletim u temu

I, kako rade te preko 5 kvadrata?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 11:50   #9
Jedan motor max. diže do 32 kg, a alu rolete imaju 3 kg po kvadratu. Dakle diže bez problema. (somfy, nice ). Somfy u Zagrebu ima Dodić roletarstvo.
mehrpreiss is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 14:19   #10
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Da malo uletim u temu

I, kako rade te preko 5 kvadrata?
Nemam nikakvih problema,rolete su na staklenim stijenama 2.5x2.7 metara i ljeti se barem jednom u danu automatski spuste i dignu. Do sada nije bilo nikakvih kvarova.
agt is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2010., 17:35   #11
Thumbs up elektromotor

Rolete sa elektromotorom znaju zadati dosta problematike, najcesce od preslabih motora (fi 40) do toga da sa vremenom elektromotor (unutar 5 godina) ako roleta nije spojena plastikicama da se ne izmice, elektromotor trga alu lamele.
Treba izbjegavati postavu od prozorasa jer neznaju problematiku pa kasnije dolaze problemi pogotovo ako niste krajnji kupac, nego iznajmljujete ili prodajete stanove koji bi trebali ici pod luksuzne. Ukucajte roletar u google I posavjetujte se sa majstorom usput usporedite cijenu roleta sa kutijom. Izbjegavajte alu unutrasnje kutije I drvene kutije.
__________________
Puštanjem sebe ono što jesam, postajem ono što želim biti.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2012., 21:29   #12
preporuka za roletara u Rijeci

Poštovani forumaši,

dali bi mi neko iz iskustva mogao preporučiti dobrog roletara za izradu i postavljanje roleta PVC ili Aluminiskih u Rijeci.

LP
lcresic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.