Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2011., 04:38   #1
Pregrada u garaži - preporuke

Ovako, imam garažu koja je podijeljena na dva dijela, no zid koji ide sredinom garaže ne dijeli garažu u potpunosti, već je napravljen samo do polovice. U jednoj dijelu je parkiran auto, a drugi služi kao skladište.

E sad bih u nastavku tog zida instalirao neku pregradu koja bi pregradila prostor do kraja, po mogućnosti smeđe boje kao i vrata koja bi klizila na kotačićima lijevo-desno (ugradio bi na pod i strop neke nosače, a na pregradu kotačiće). Visina je cca. tri metra, kao i duljina.

Ima li tko kakvu ideju što ugraditi, gdje kupiti, a da je investicija najmanja moguća u smislu cijene.

Hvala.
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 13:43   #2
Ja trazim slicnu ideju, trebam odvojiti dvojnu garazu...

Razmisljao sam o nekoj resetki od ograde ali bi bilo bolje da nije prozirno. Ima neko ideju sta je povoljno za pregraditi veliku povrsinu?
cca 10m2 mi treba.
nitko666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 02:02   #3
Došao sam na ideju da stavim kanalice i mutni plexi...

Ima toga negdje, a da režu po narudžbi?
Catalyst Group is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2011., 07:27   #4
Quote:
Catalyst Group kaže: Pogledaj post
Ovako, imam garažu koja je podijeljena na dva dijela, no zid koji ide sredinom garaže ne dijeli garažu u potpunosti, već je napravljen samo do polovice. U jednoj dijelu je parkiran auto, a drugi služi kao skladište.

E sad bih u nastavku tog zida instalirao neku pregradu koja bi pregradila prostor do kraja, po mogućnosti smeđe boje kao i vrata koja bi klizila na kotačićima lijevo-desno (ugradio bi na pod i strop neke nosače, a na pregradu kotačiće). Visina je cca. tri metra, kao i duljina.

Ima li tko kakvu ideju što ugraditi, gdje kupiti, a da je investicija najmanja moguća u smislu cijene.

Hvala.
sazidas pregradu od siporeksa ili cigle(i obradis fino to i pofarbas) i napravis si otvor koliki hoces i kupis klizna vrata i rijesio si stvar
ivankeramicar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:10.