Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2008., 15:55   #21
kad dodem doma sa sljake umoran, razdrazljiv i gladan ocekujem sisu u usta, stiklu u supak i lakat u rebra
Vrag_u_snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 15:55   #22
Imam 29 godina, a meni su zrasle prije 3 mjeseca, kad sam počela piti Yasmin...
I to tolko da me već par ljudi pitalo za taj fenomen....
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 15:56   #23
ovak... ko god ima male sisulje (bilo ženski ili muški) može ih dobit na ovaj način: zdebljajte se do 150 kg
ili drugi način... zatrudnite!
hm.. da to su prirodni načini
oni neprirodni je da si kuhinjskim nožem ošinete taj mali grašak kaj vas nervira, strpate puding od čokolade na mjesto graška... odrežete komad guzice i sve fino zašijete iglom... :zbljuv:
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 16:05   #24
Quote:
PilotInstruktor kaže: Pogledaj post
ma ko bi se smijao, najzgodnija mala s kojom sam imao privilegiju hodati je imala sicoline...al joj je jebacki stajalo, visokim i vitkim picicima najbolje stoje male sise...
al tko bi im objasnio...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 16:05   #25
Quote:
chrissy kaže: Pogledaj post
Imam 29 godina, a meni su zrasle prije 3 mjeseca, kad sam počela piti Yasmin...
I to tolko da me već par ljudi pitalo za taj fenomen....
i ja sam pila, pa mi niš nije naraslo...



(osim one treće ruke i dodatne glave...)
__________________
''Samo ljudožder se iskreno raduje svakom čovjeku...''
mia123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 16:07   #26
zbog malih sisa moja curka nije dobila posao u jednom striptiz baru.....

a ona je to tak htjela . onak odmalena.....srusili su joj se snovi. imala je doma godinama postere u sobi od najpoznatijih striptizeta, cak i neke autograme. pratila je njihove karijere i razvoj kao osoba...


ona je htjela


pa sam njoj za ljubav instalirao stangu u jednom prolazu na ulici......sve za nju.sve za moj mali cvjetic-pozic zahodcic......
Vrag_u_snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 16:37   #27
daj se nemoj i ti operečivati time....barem da je guza dobra . Ako ti to stvarno teško prihvatiti i toliko ti utječe na psihu i nedobro te definira kao osobu, bilo bi dobro da počneš štediti, a kad se zaposliš, možeš dignuti kredu....za manje 10-20kkn ti povečaju cice. Jedna izjava jedne djevojke koja je to napravila "od tada su stvari krenule na bolje".....bila je sigurnije u sebe...pa eto....zašto se zbog nekih predrasuda o "plastičnim operacijama" ograničavat i ne pomoći si u životu.
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 16:45   #28
žena bez sise ko mercedes bez znaka....
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 16:52   #29
Kao sto rekoh frendici jednom (onoj cudnoj iz posta na US), nije sve u sisama, nesto je i u novcu !!!
P. S. Njezini imaju para pa ju nekad tako zajebavam, isto ima male(mislim da nije ni dvojka).
dr.mrgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 17:01   #30
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
žena bez sise ko mercedes bez znaka....
mercedes je mercedes, sve ostalo su automobili.....žene su ko sol, možeš bez njih, al je bljutavo...vidiš, nigdje se cice ne spominju, dakle....
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 17:05   #31
Quote:
tepr kaže: Pogledaj post
Drage forumasice, jedno pitanje za vas.
Imam skoro 19 god i male sise, pa me zanima-sa koliko ste godina primjetile da su vam sise najvise narasle..?

(oni koji ce se smijat ovoj temi netrebaju ni pisat.)

Iskusniji, (oni koji vole komplicirati - jer gole sise su gole sise) će uvijek reći da su male , oblikovane čvrste sise uvijek ispred onih većih , opuštenih mehkih..
Neiživljeni, koji se nisu dovoljno isisali kod matere, i koji su gole ženske viđali samo u svojoj mašti će uvijek biti za nešto veeeeeeeeeeeliko da stisnu i tako zadovolje svu svoju dugogodišnju nakupljenu glad..

Zaključak; gole sise su gole sise.
libzibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 17:09   #32
Mene su u osnovnoj zvali daska.. bila sam najmršavija u razredu i.. ravna onda je došao pubertet, počela sam se debljat i malo pomalo dobila fine sise sad sam počela s yasminom i još su narasle i sad sam fino mršava, a s jako dobrim sisama
Al zato nemam dupe
Patuljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 17:33   #33
Ja imam 24. Počele su mi rasti s 12 godina i završile rast s 12

Tko zna, možda se i probude jednog dana i narastu do pune jedinice
miss_marple is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 17:40   #34
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
žena bez sise ko mercedes bez znaka....
hehe bas glupa usporedba, bolje mercedes bez znaka nego fico sa znakom od mercedesa

ot. meni su sa 12 narasle do pola jedinice i od onda mi nista ne raste
(mozda pola milimetra godisnje )

a ne bi vece fakat ne znam di bi s njima i strah me sta bi tek bilo onda da jos se i na sise svoje napaljujem pa di bi mi kraj bio
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 17:41   #35
Quote:
miss_marple kaže: Pogledaj post
Ja imam 24. Počele su mi rasti s 12 godina i završile rast s 12

Tko zna, možda se i probude jednog dana i narastu do pune jedinice



rast sise u zenki moze probudit samo muskarac ako je dovoljno snazan za takvo nesto.......
Vrag_u_snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 17:51   #36
Quote:
Vrag_u_snjegu kaže: Pogledaj post
rast sise u zenki moze probudit samo muskarac ako je dovoljno snazan za takvo nesto.......
ja se slazem s ovom izjavom
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 18:39   #37
Krenuo sam pisati i slučajno zatvorio prozor.

Ne bi mi smetalo da mi cura ima male. Jest, ako su malo veće, to je bonus, ali ako ih nema, neću žaliti i neće mi biti nedostatak/manjak. Stanje je takvo da ako "u društvu" kažeš da ti velike ne trebaju, svi krenu "buuuuuuuuu!" a zapravo ima dosta ljudi kojima to ne smeta.

Dalje. Zašto svi govorite sise? Ima li na ovom forumu itko tko kaže grudi, prsa ili lijepo dalmatinski cice?
Kad čujem riječ sise, sjetim se onih vrećica na ženama središnje Afrike i Južne Amerike koje zapravo imaju vrećice. Rodile 30-40 puta, još se poneko dijete drži zubima i ne pušta. Mogu ih smotati i uhvatiti štipaljkom. Estetska i privlačna esencija grudi je izgubljena. It is ruined. Beyond repair.
I sjetim se organa za laktaciju kuja. Sise, sisanje, sisavci.

Kad naprotiv, čujem "cice", kao što pravi Dalmatinci kažu, sjetim se grudi talijanskih čednih djevojki u bijelim haljinama, u filmovima o životu civila u jeku Drugog svjetskog rata. Seks u šupi gdje se suši roba. Netko je nabija odozada, ona stenje, a cice joj vibriraju u ritmu.
"Fotti me! Santo cazzo! Madonna mia!"
-"Fammi un bocchino, te lo tronco nel culo, battona, ah!"
"Si! Leccami la mia figa, bastardo!"
-"Ti metto il cazzo in culo e te lo faccio uscire dalla bocca!"


U pozadini se čuje lupetanje lonaca za ručak i susjede koje se deru s prozora. Neko nesretno dijete uvijek viri kroz rupu ili prozor...



One word. Cice.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 18:42   #38
hm.. mogla bih i ja probat taj yasmin
nego ovaj... sad si pipam desnu cicu i boli me
glupa mala stvar kak mi ide na živce
prva je počela rast a na kraju završila manja od lijeve
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 18:43   #39
Quote:
mirka kaže: Pogledaj post
ja se slazem s ovom izjavom
je, sise rastu kad muški u njih gledaju
raw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 18:45   #40
ima male sise i jos se hvali s time, ja bi to skrivo ko zmija noge......
Vrag_u_snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.