Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2006., 18:33   #21
cesto prilazim pored myko sana i uvijek se pitam kaj to sljaka il ne.
a kaj neki kinezi - japanci to dilaju? za koje sve tegobe?
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2006., 21:38   #22
Za rak, imunološke bolesti valjda,leukemija i slično. Ne znam jel kod lupusa djeluje? Bar da ne pogorša stanje se brinem. Evo pa vidite:www.zdravljeizgljiva.hr
vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 20:33   #23
kapsule reishi gljive

molim ako netko zna gdje nabaviti
kapsule reishi gljive
graciozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 19:07   #24
imaš ih kao sastojak kompleksa vitamina za krvnu grupu B
trebaš nabavit preko nekog tko zastupa/prodaje Calivita proizvode(to ti je tip a la oriflame)

www.calivita.com

dakle radi se o proizvodu VITAL B
Bugy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 19:43   #25
Hvala Ti na brzom i zadovoljavajućem odgovoru,
šaljem Ti puno puno pozdrava!!!
graciozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 20:18   #26
Inače možeš ih naručiti i na jednom sajtu iz Srbije s poštarinom u Hrvatsku ti dođe oko 28$ .

http://www.herbateka.com
sarkom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 17:28   #27
Svakako ću pokušati sa narudžbom
jer već duže vrijeme se borim sa bolešću,
a tebi zahvaljujem i želim ti da ostaneš
borac i dalje.
graciozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:14   #28
?

Quote:
graciozna kaže: Pogledaj post
molim ako netko zna gdje nabaviti
kapsule reishi gljive
sorry na pitanju: a za sto trebas Reishi?
Cresco is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 19:55   #29
Quote:
Cresco kaže: Pogledaj post
sorry na pitanju: a za sto trebas Reishi?

U svrhu liječenja po preporuci makrobiotičkog savjetnika.
graciozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 21:08   #30
koliko je vase znanje o Reishi gljivama?
prema brojnim radovima djelovanje je povezano s proteinima vezanim za polisaharidnu komponentu gljive. koristenje je prema tome moguce na 2 nacina, kao cijela gljiva odnosno izdvojena komponenta.
opcenito su polisaharidi gljive topivi u vodi (nakon kuhanja) pa je naravno i najjednostavniji nacin pripreme cijele glive kuhanjem (to je ujedno i dio izolacijskog procesa kod drugih proizvoda koji se mogu nabaviti u obliku kapsula).
sorry na znatizelji, ali o kakvom poremecaju je rijec?
Cresco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 19:07   #31
O reishi gljivama znam samo ono sto
sam saznala sa stranica http://www.zdravljeizgljiva.hr/.
Radi se o nizu bolesti koje su izazvane ubodom krpelja.
graciozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 05:55   #32
pogledaj pod Ganoderma lucidum
Cresco is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 18:36   #33
Tražeći pod nazivom Ganoderma Lucidum
pronašla sam kapsule na http://www.zooscape.com/
Zahvaljujem na informaciji.
graciozna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 08:34   #34
Oživljavanje teme!

Zanima me u međuvremenu, da li tko ima kakva pozitivna iskustva?
Koliko dugo uzimate preparate i da li imate kakva napretka?

Pitam zato što iz iskustva meni bliske osobe nakon mjesec dana uzimanja nema nikakvih (vidljivih) promjena niti poboljšanja u liječenju karcinoma.

Kakva su vaša iskustva!
Lega2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 17:21   #35
ja osobno nemam nikakava iskustva al smatram da kad bi se tako lako moglo kupiti u ljekarni bilo kakav preparat koji će ljude izliječit od raka il side ne bi svi ti silni znanstvenici trošili vrijeme i milijarde na traženje likjeka protiv neizlječivih bolesti.ja apsolutno vjerujem da postoji pomoć alternativne medicine u jaaaaako puno slučajeva čak i kod neizlječivih bolesti al smatram da je ne možeš samo tako kupiti u nekoj ljekarni....eto
drnda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 11:52   #36
Slažem se sa tobom, ali gledajući njihova istraživanja na Ruđeru, učestvovanje na nekim konferencijama na Istoku, te nove TV reklame, nekako mislim da možda i ima nešto u tome, jer sumnjam da bi netko bio toliko nemoralan, jadan, pokvaren i lopov da se bogati i koristi muku bolesnih i nemočnih.

Takve bi trebalo nabiti na kolac na Jelačić placu!
Lega2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 12:01   #37
Quote:
Lega2 kaže: Pogledaj post
Slažem se sa tobom, ali gledajući njihova istraživanja na Ruđeru, učestvovanje na nekim konferencijama na Istoku, te nove TV reklame, nekako mislim da možda i ima nešto u tome, jer sumnjam da bi netko bio toliko nemoralan, jadan, pokvaren i lopov da se bogati i koristi muku bolesnih i nemočnih.

Takve bi trebalo nabiti na kolac na Jelačić placu!
Da, trebalo bi, ali na žalost ima takvih.
Estee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 16:36   #38
Rekao mi je rođak da je neki njegov poznanik išao tamo prije nekih godinu i pol. Imao je leukemiju. Klasično medicinsko liječenje nije pomagalo. Nosio je medicinske nalaze i rekli su mu da je kasno došao, da mu oni najvjerojatnije ne mogu pomoći jer se bolest jako proširila. Umro je kroz 2 mjeseca.
Tomek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 11:39   #39
Quote:
vanili kaže: Pogledaj post
Za rak, imunološke bolesti valjda,leukemija i slično. Ne znam jel kod lupusa djeluje? Bar da ne pogorša stanje se brinem. Evo pa vidite:www.zdravljeizgljiva.hr
mojem ocu, kojem je život visio o koncu prije 3 godine, upravo je ta internet stranica spasila život.
imao je karcinom i kompletno odstranjenje debelog crijeva.

a ovim putem svaka pohvala svim doktorima u zagrebu koji se detaljno bave svojim pacijentima, tj. onima kojih se može naći upravo na tom broju.
__________________
advertising space
Fei is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2008., 23:27   #40
Question Gljive

Postovani Forumasi imam curicu 13 god. staru ima asmu,krvari iz nosa vec dva mjeseca,jake upale ispod osiju i u sinusima,drasticne glavobolje,bolove u nogama,alergija koja se menja,pocele su ucestale depresije i agresivnost,gubi volju za skolom i tesko joj je pratiti nastavu jer da spava 15 sati ona se vec nakon kratkog vremena umara i nije sposobna pratiti program u skoli ,zaboravlja,nema koje Dr nismo prosli nema vise aparata koji nismo prosli ali sve je svodi na isto " to je kod djece normalno jos ak su asmaticari i alergicari,ktome jos i upale sinusa cela i ispod lica mi vise neznamo sta nam je raditi i kome ici,cula sam za te gljive neznam kako znati da su ti preparati upravo ti koji su ispravni a ne ko zna sta za smece i bacanje novca a nizasta,zna li neko za original preparate od gliva ili nekog ko direktno se bavi proizvodnjom pa da mi da kontakt gdje da se obratim mozda ipak to pomogne,unaprijed Vam svima zahvaljujem i lijep pozdrav
sigihr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.