Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2014., 12:24   #6061
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
e ovako, trebam savjet!
imam versace crystal noir edt i obožavam ga! za ljeto mi je savršen, a ljeti mi malo koji parfem paše... jer je svjež, lagan, lepršav, da kažem (ugodno) bockav.. a jako dugotrajan i intenzivan
za zimu mi je čak možda malo manje, iako ga znam stavit...

eeeeee sad
.. stoga razmišljam o edp, kojeg sam probala prije sto godina... koja je po vama razlika između njih? ima li uopće smisla da uzimam edp da bi ga koristila sad, po hladnim temperaturama? nisam pametna, helpajte, opisujte..

(uznemirila sam se jer je snižen jedan od 30ml u mileru, samo ne znam je l' edp ili edt)
Po meni, nema potrebe da uzimas i edp. Isti su. Bolje uzeti neki drugi, ako ti se vec nesto uzima
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 14:18   #6062
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
.. stoga razmišljam o edp, kojeg sam probala prije sto godina... koja je po vama razlika između njih? ima li uopće smisla da uzimam edp da bi ga koristila sad, po hladnim temperaturama? nisam pametna, helpajte, opisujte..

(uznemirila sam se jer je snižen jedan od 30ml u mileru, samo ne znam je l' edp ili edt)
Jesi ti sigurna da uopće još postoji edp za kupiti?
Nisam baš u toku što se tog parfema tiče, ali znam da sam prije par godina pitala u našim parfumerijama za edp, pa su mi rekli da edp više ni ne drže, da već godinama imaju isključivo edt u prodaji.


Edit: vidim da ga na biraj.hr imaju.

http://www.biraj.hr/main.aspx?id=9&pid=4636

A stvarno mi se čini da ga po parfumerijama godinama ne viđam, nego samo edt.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 16:27   #6063
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
e ovako, trebam savjet!
imam versace crystal noir edt i obožavam ga! za ljeto mi je savršen, a ljeti mi malo koji parfem paše... jer je svjež, lagan, lepršav, da kažem (ugodno) bockav.. a jako dugotrajan i intenzivan
za zimu mi je čak možda malo manje, iako ga znam stavit...

eeeeee sad
.. stoga razmišljam o edp, kojeg sam probala prije sto godina... koja je po vama razlika između njih? ima li uopće smisla da uzimam edp da bi ga koristila sad, po hladnim temperaturama? nisam pametna, helpajte, opisujte..

(uznemirila sam se jer je snižen jedan od 30ml u mileru, samo ne znam je l' edp ili edt)
Isti su, samo EDP duze traje od EDT.

EDT - eau de toilette ( 4 - 10% perfume oil ).
EDP - eau de parfum ( 8 - 15% perfume oil ).

EDIT:

Ima li smisla, pa ako je EDP i ako mu je cijena ok onda kupi. U protivnom ne jer vi cure mozete nositi parfem u torbici i naspricat se u wc-u.

Zadnje uređivanje EastwoodClint : 23.10.2014. at 16:39.
EastwoodClint is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 10:49   #6064
U dm-u su na snizenju od 40% svi Mexxovi parfemi pa razmisljam o kupovini Ice Touch W, ali imam isti problem dakle odabrati edp ili edt.
Ako je neko imao/ima spomenuti parfem, koliko je postojan, isplati li se uopce kupiti edt? Ako nestane za par minuta nema svrhe kupovati ga.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 10:57   #6065
Venezia Pastello

Nisam mogla a da se ne upišem na WL od FragranceX.com, o čemu ću ja nego o mojoj dugogodišnjoj čežnji, Venezia Pastello
pa ako nekome treba code, neka si slobodno iskoristi za svoju narudžbu:
10% OFF Coupon, just enter code FX1234 during checkout ...

Ne mogu ubaciti sliku ...

Inače, kako ide s njima, vidim da bi mi naplatili shipping oko 90 kn? Dođu li parfemi dobro zapakirani, glupo mi je dati 300 - 400 kn pa reklamirati ... u koliko vremena stignu nakon narudžbe ???

Ako ovaj uopće ikad stigne negdje, izgorit ću ... :-D
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.


Zadnje uređivanje wendy01 : 24.10.2014. at 11:05. Reason: ...
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 11:31   #6066
da, ima na biraj hr, a nešto mi u glavi da sam vidjela i u mileru, al vrlo lako moguće da sam si to umislila.

što reći, ništa ljudi, hvala.. ništa zasad... imate pravo - radije kupim neki drugi (jer, nije mi dosta mojih 30)
modra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 12:23   #6067
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
sigurno je mislila na novi, black, sto je orak nedavno spominjala da je kupila


Sent from my iPhone using Tapatalk

Da, da naravno Opium Black... prebrzo sam napisala


Hvala djevojke!!!
AnastazijaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 14:44   #6068
gledam sad nešto baš na ekupi i oni drže neke parfeme u rinfuzi od 250 ml za male pare, koja je fora sa tim, jel netko kupio, jesu li barem približno dobri kao originali? btw o ovome govorim
vfvc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 15:42   #6069
Quote:
vfvc kaže: Pogledaj post
gledam sad nešto baš na ekupi i oni drže neke parfeme u rinfuzi od 250 ml za male pare, koja je fora sa tim, jel netko kupio, jesu li barem približno dobri kao originali? btw o ovome govorim
Ne prodaje te parfeme ekupi nego nicole cosmetics. Preko njih se samo oglasavaju.

Link:

http://www.nicole-cosmetics.com/hr/trgovina_nicole.html

Evo vidim da imaju i trgovinu u ZG, pa se moze svratit i pogledat.

EUROKOTRA, Horvaćanska 29, Zagreb
lokal Nicole
Radno vrijeme:
ponedjeljak - petak: 10:00 - 15:30
subota, nedjelja i praznici: ne posluje
tel: 01/3666 522
EastwoodClint is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 16:07   #6070
Quote:
EastwoodClint kaže: Pogledaj post
Ne prodaje te parfeme ekupi nego nicole cosmetics. Preko njih se samo oglasavaju.
dobro moja greška onda, da sam u zagrebu zaletio bih se kod njih, nažalost nisam
sad ide zima pa kontam da uzmem givenchy play intense i ono ponuda nerealno dobra
vfvc is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 16:16   #6071
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Nisam mogla a da se ne upišem na WL od FragranceX.com, o čemu ću ja nego o mojoj dugogodišnjoj čežnji, Venezia Pastello

pa ako nekome treba code, neka si slobodno iskoristi za svoju narudžbu:

10% OFF Coupon, just enter code FX1234 during checkout ...



Ne mogu ubaciti sliku ...



Inače, kako ide s njima, vidim da bi mi naplatili shipping oko 90 kn? Dođu li parfemi dobro zapakirani, glupo mi je dati 300 - 400 kn pa reklamirati ... u koliko vremena stignu nakon narudžbe ???



Ako ovaj uopće ikad stigne negdje, izgorit ću ... :-D

dodu zapakirani u kutiju, preko dhl sluzbe, dosta brzo, 6/8 dana, cista petica preko njih kupovina, imas i tracking number pa pratis posiljku.
momci iz dhl prvo zovnu na mob. pa se dogovorite kad ces biti kuci


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:19   #6072
Quote:
modra kaže: Pogledaj post
e ovako, trebam savjet!
imam versace crystal noir edt i obožavam ga! za ljeto mi je savršen, a ljeti mi malo koji parfem paše... jer je svjež, lagan, lepršav, da kažem (ugodno) bockav.. a jako dugotrajan i intenzivan
za zimu mi je čak možda malo manje, iako ga znam stavit...

eeeeee sad
.. stoga razmišljam o edp, kojeg sam probala prije sto godina... koja je po vama razlika između njih? ima li uopće smisla da uzimam edp da bi ga koristila sad, po hladnim temperaturama? nisam pametna, helpajte, opisujte..

(uznemirila sam se jer je snižen jedan od 30ml u mileru, samo ne znam je l' edp ili edt)
najbolje ti je probati na svojoj koži i procijeniti je li edp jači od edt.
po meni edt i edp nisu nužno u odnosu da je edp verzija samo jača od edt varijante. ja npr obožavam elie saab le parfum edp, ali edt verzija mi uopće nema tu punoću i toplinu kao edp
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:25   #6073
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
ja npr obožavam elie saab le parfum edp, ali edt verzija mi uopće nema tu punoću i toplinu kao edp
da, Elie EDT je puno puno laganiji i citrusniji. imam ga ja i super mi je za ljeto jer je lagan i ne guši me, dok mi je EDP više za jesen/zimu i note su malo drukčije. EDP mi je na wl-u
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:50   #6074
Post ...

Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
dodu zapakirani u kutiju, preko dhl sluzbe, dosta brzo, 6/8 dana, cista petica preko njih kupovina, imas i tracking number pa pratis posiljku.
momci iz dhl prvo zovnu na mob. pa se dogovorite kad ces biti kuci


Sent from my iPhone using Tapatalk
Draga moja,hvala ti na obrazovanju - ne nam što bih bez tebe - hvala i za pp
Danas sam se zaletila u DM - tamo imaju Womanity - našpricala se i uživala, perverzan, lijep, podsjeća me na Igre gladi - ma super, bit će moj - uskoro !!!

Quote:
vfvc kaže: Pogledaj post
gledam sad nešto baš na ekupi i oni drže neke parfeme u rinfuzi od 250 ml za male pare, koja je fora sa tim, jel netko kupio, jesu li barem približno dobri kao originali? btw o ovome govorim
Bolje baci novce, naći će ih netko kome su potrebni! Prijateljica mi je dobila bon od njih za udžbenike, mislim, pa ne zna što bi naručila, pa neke gluposti i meni Nicole 098/ Siciliy - živi smrad, uopće ne miriši na Sicily ... negdje sam ih popljuvala, nađi moj raniji post ...
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 20:01   #6075
wendy ako imaš Muller ili neku drugu parfumeriju u blizini odi i našpricaj Womanity opet. Meni taj iz DM-a smrducka i kao da uopće to nije taj parfem (možda sam samo naišla na loš tester) dok mi je ovaj iz Mullera bio prekrasan.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 20:06   #6076
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Danas sam se zaletila u DM - tamo imaju Womanity - našpricala se i uživala, perverzan, lijep, podsjeća me na Igre gladi - ma super, bit će moj - uskoro !!!
i meni je on super! mom dečku se jako sviđa mada po forumima generalno dobiva negativne komentare
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 20:45   #6077
Womanity

jbg, u gradu imam samo Bipu i DM, onaj u DM ima 50 ml i košta cca 500 kn bez popusta i ima veliku bočicu testera onaj u Bipi mislim da je manji, u svakom slučaju manje košta a i imam 30 % iz Bile, jedan jedini primjerak a nemaju tester ... a u Mueller mogu samo kad idemo u OS/AM tamo uvijek "privjesci" hoće nešto po svom a ja moram svima udovoljavati ...

Meni Womanity miriši tako čudno, svježe, malo na svježe ulovljenu ribu i more i smokve, voće, malo mediteranskog cvijeća, baš mi je DOBAR !!! nimalo zagušujuć ... isprobala još Angel, eee ... taj me malo guši, nimalo anđeoski ...

Sad ću se izudarati po prstima jer sam naručila http://www.biraj.hr/main.aspx?id=9&pid=6523 i još neke nebuloze na YR/NG ...

... a još moram potrošiti Bipa bon ...
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.


Zadnje uređivanje wendy01 : 24.10.2014. at 20:45. Reason: n ...
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:03   #6078
Thumbs up napokon ...

potrošila kupon 30% u Bipi na Womanity - oduševljena !!!



... napravila fotku, i neće, i neće se učitati ...
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.


Zadnje uređivanje wendy01 : 27.10.2014. at 13:12. Reason: možda ...
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:39   #6079
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
i meni je on super! mom dečku se jako sviđa mada po forumima generalno dobiva negativne komentare
Evo i od mene jedan negativan komentar. Špricnula ga danas u DM-u na papirić i grozan mi je bio.

Onda sam špricnula armani she i prelijep je kako ga i pamtim i imat ću ga ponovno, sigurna sam u to.

E onda, kako me "krenulo", na drugu ruku špricnem crveni rush. Dakle, užas od smrada. Imala sam pauzu i išla sam s frendicom na kavu; najprije sam se ja sva unervozila pa mi je onda i ona rekla da imam smrdljivi parfem i da ne može podnijeti to. Odem na wc, pokušavam ga isprati vodom- ništa, đubre je postojano. Na kraju sam se sjetila kako kava neutralizira mirise i vjerojatno izgledala kao žešći idiot kada sam žličicom skupljala pjenu sa svoje kave, stavljala je na vlažnu maramicu i utrljavala na kobno mjesto. Upalilo je! Je da sam mirisala na kavabon, ali barem više nisam bila smradec.
violett is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:59   #6080
da, to su parfemi koje ili mrziš ili voliš
a kakav ti je La Vie?
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.