Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2004., 11:53   #1
Počinju dueti hrvatskih i srpskih pjevača

Nakon što su naveliko surađivali s bosanskim glazbenicima, čini se da su naše zvijezde ozbiljno odlučile pojačati svoje pozicije na srpskom tržištu duetima s njihovim zvijezdama. Iako to niti jedna strana nije službeno htjela potvrditi, ali niti opovrgnuti, led će, čini se, probiti Ivana Banfić i Željko Joksimović zajedničkim duetom. Nakon što smo čuli glasine o suradnji pobjednice Hrvatskog radijskog festivala i trenutačno najveće zvijezde Srbije i Crne Gore koja u kolovozu prvi put nakon rata nastupa u Hrvatskoj, u Areni, nazvali smo ih da prokomentiraju.
- Ako postoje dvije osobe koje si odgovaraju bez ikakvih pretenzija, to treba realizirati. Ako je dobra pjesma i uvjeti, pristajem na suradnju s bilo kim na svijetu. Ideja za duet postoji, ali ne želim govoriti o kome je riječ niti bilo što o tome jer još nije sve dogovoreno. Znat ćete kada sve bude gotovo - kazala nam je Ivana Banfić.

Na pitanje kako to prema pričama mora biti Željko Joksimović, Ivana nam se samo zagonetno smijala.
....blabla....
I dok se samo prije tri godine u estradnim krugovima zgražalo na pitanje misle li otići u Srbiju, naše zvijezde taj su stav uvelike izmijenile. Na prste možemo nabrojati one koji su nam kazali da im dueti s kolegama preko Drine nisu niti na kraj pameti. Većina ih je odgovarala da su oni umjetnici, da im je premalo samo hrvatsko tržište, da pjesma ne poznaje granice ako je kvalitetna, a jedan od glavnih argumenata je bio - ako političari mogu, zašto ne bi i oni?! Iako je svjestan da dosta ljudi još misli kako je za suradnju sa srpskim kolegama još prerano, Toni Cetinski, kaže, o tome ima svoju teoriju:

- Gdje god se sluša moja glazba i gdje god imam obožavatelje - tamo idem - kratko nam je odgovorio Tony.

I dok nam je većina naših sugovornika estradnjaka tvrdila kako im je hrvatsko tržište malo kako bi pristojno zaradili, ima i onih koji Srbiju vide kao spas od smrti.

- Karma bi umrla od gladi da nije otišla na drugi teritorij i radila duete sa srpskim pjevačima. Za sada smo radili duet sa Slađanom i nismo opterećeni time. Pa i Hrvati su na Eurosongu pokazali da cijene pjesmu, ne politiku - odao nam je Pipi iz Karme.......
>>>>>>>>>>>>
Jedni od rijetkih koji su se zgrozili na pitanje o suradnji sa srpskim kolegama su Danijela Martinović i Jasmin Stavros. Dok nam je Danijela kazala kako uopće ne razmišlja o Srbiji, Crnoj Gori niti Makedoniji, nego samo o duetu kojega silno želi napraviti s našim Oliverom Dragojevićem, Jasmin Stavros je bio jasan:

- Radije ću prestati pjevati i bavit se poljoprivredom i ribarstvom negoli ići preko. Nije lova sve.

- Ja sam otvoren za sve vrste suradnje - dodaje Goran Karan.

- Ako prepoznam pjesmu kao nešto što ja mogu izvesti na način koji meni kvalitetom odgovara, vrlo rado. Ima puno dobrih glasova u Srbiji. Ako me pjesma pozove vrlo rado bi otpjevao duet sa Željkom Joksimovićem. Naravno, tu su i Balašević i Toše - kaže Karan.

-----------------------
skidam kapu Jasminu i Danijeli
Kiwi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 12:02   #2
pa ne usudi se coban stavros otic preko jer zna da bi srbi iskopali kak se ustvari zove i onda je caput
hors is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 12:59   #3
Re: Počinju dueti hrvatskih i srpskih pjevača

Quote:
Kiwi kaže:
[B- Ako me pjesma pozove vrlo rado bi otpjevao duet sa Željkom Joksimovićem. Naravno, tu su i Balašević i Toše - kaže Karan.
[/B]
Karan + Balašević? Nemojte me nasmijavati.
A i zanimljivo je da se baš "Jasmin Stavros" pobunio protiv suradnje sa Srbima .
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 15:02   #4
"Radije ću prestati pjevati i bavit se poljoprivredom i ribarstvom negoli ići preko. Nije lova sve.", rekao je Jasmin Stavros, (tko ne zna, pravim imenom -Milo Vasić.)
Ante Balboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 15:30   #5
Quote:
Ante Balboa kaže:
"Radije ću prestati pjevati i bavit se poljoprivredom i ribarstvom negoli ići preko. Nije lova sve.", rekao je Jasmin Stavros, (tko ne zna, pravim imenom -Milo Vasić.)
mozda ne smije zbog izdaje...
ivana se inace probija internacionalno...prvo sa merlinom,sad sa joksimovicem...

jos da thompson otpjeva zajedno sa onim bajom nesto i sve ok.
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;), ja se vise ne potpisujem.
Krkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 15:39   #6
Počinju dueti hrvatskih i srpskih pjevača

Quote:
oskar kruška kaže:
(...)
A i zanimljivo je da se baš "Jasmin Stavros" pobunio protiv suradnje sa Srbima .

Ukoliko je to uopce vazno: Jasmin Stavros je pola Makedonac, pola Hrvat.

Sto se tice clanka: hrvatski pjevaci idu u Srbiju vec duze, tako da mi ovo "pocinju dueti" nije bas na mjestu.
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 16:25   #7
Re: Počinju dueti hrvatskih i srpskih pjevača

Quote:
Spot Perdita kaže:
Ukoliko je to uopce vazno: Jasmin Stavros je pola Makedonac, pola Hrvat.

Pola po vertikalno ili pola po okomito ?
 
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 22:57   #8
Re: Počinju dueti hrvatskih i srpskih pjevača

Quote:
Spot Perdita kaže:
Ukoliko je to uopce vazno: Jasmin Stavros je pola Makedonac, pola Hrvat.
....a pola Grk. Kao što istrijani kažu za Batmana - pol miš, pol tić, pol čovik.
__________________
JE T'AIME BOUREQUE!
oskar kruška is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 23:00   #9
Quote:
Ante Balboa kaže:
"Radije ću prestati pjevati i bavit se poljoprivredom i ribarstvom negoli ići preko. Nije lova sve.", rekao je Jasmin Stavros, (tko ne zna, pravim imenom -Milo Vasić.)
Poturica gori od Turčina. Pa pun ih je forum.
Krcko_X is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2004., 23:11   #10
Re: Počinju dueti hrvatskih i srpskih pjevača

Quote:
Spot Perdita kaže:
Ukoliko je to uopce vazno: Jasmin Stavros je pola Makedonac, pola Hrvat.
Da. A posto je (rodjen?) proveo cili zivot u Hrvatskoj, normalno da se osjeca Hrvatom, i PAZI na osjecaje svojih sunarodnjaka.

Ocito ga ne zanima "ko nas bre zavadi" atmosfera.

Zamisli da je svaki Srbin prihvatio Hrvatsku kao svoju domovinu 1991...

Rata ne bi nikada bilo.
BroadwayBlueshirt 68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 00:17   #11
Hmmmm...nije li to pateticno... i na kojem jeziku ce pjevati Ivana, odnosno Zeljko, da li na hrvatskom, srpskom ili neutralnom engleskom.
Za sto se nece prodati jeftina roba?!
Nemam nista protiv Joksimovica, ima sigurno dobre pjesme, ali raditi nekakve koktele vise mi slici na vrlo los ukus.
__________________
P.S. There is always a way!
Z-Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 00:48   #12
Talking

Kaj počinju, pa Thompson i Škoro su snimili duet još prije godinu-dvije!
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 00:51   #13
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Kaj počinju, pa Thompson i Škoro su snimili duet još prije godinu-dvije!
Imas li sta drugo u repertoiru osim te tvoje poznate gluposti o Thompsonu kao Srbinu?

Vec dvi godine ti se vrti ista ploca...

Kretenka.
BroadwayBlueshirt 68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 00:51   #14
Exclamation

Quote:
hors kaže:
pa ne usudi se coban stavros otic preko jer zna da bi srbi iskopali kak se ustvari zove i onda je caput
Pa kak se onda Karan ne boji?!
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 00:52   #15
Talking

Quote:
BroadwayBlueshirt 68 kaže:
Imas li sta drugo u repertoiru osim te tvoje poznate gluposti o Thompsonu kao Srbinu?
Ne kužim zakaj te istina tak pogađa!?
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 00:56   #16
Re: Počinju dueti hrvatskih i srpskih pjevača

Quote:
Kiwi kaže:

Jasmin Stavros je bio jasan:

- Radije ću prestati pjevati i bavit se poljoprivredom i ribarstvom negoli ići preko.


Ovo je jako dobra ideja. Kad bi još i drugi hrvatski "estradni umjetnici" slijedili njegov primjer, bio bi to spas za nas.
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 01:04   #17
Exclamation

Inače, nije tragedija ako netko "s prave strane Drine" otpjeva duet s nekim od "braće", ali bitno je s kim. Banfićka je kravetina koja se slikavala s Cecom, tak da mi se gadi u svakom pogledu (em joj je glazba sranje, em je drek od osobe).
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 01:06   #18
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Ne kužim zakaj te istina tak pogađa!?
Odi doktoru. Tvoje litavice je dosta.
BroadwayBlueshirt 68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 01:16   #19
Talking

Quote:
BroadwayBlueshirt 68 kaže:
Odi doktoru. Tvoje litavice je dosta.
Jel' Hebrangu? Inače, kaj je to litavica?
__________________
"Drže se jarani, drže se zemljaci, opet su u igri osobeni znaci." # "Don't marry her, fuck me!"#
Dijete Cvijeća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2004., 01:20   #20
Quote:
Dijete Cvijeća kaže:
Jel' Hebrangu? Inače, kaj je to litavica?
Litavica ti je Diahrea...

Koliko je toga, jadna majko... jos malo pa ce nam tribat cizme samo da -prosetamo- forumom...

Ajde, isss... bitch.
BroadwayBlueshirt 68 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.