Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2011., 00:54   #5441
Quote:
Altina01 kaže: Pogledaj post
Srogac i delfin, da vas ne citiram, i ja se nadam da je tako
Bas su mi dragi oboje, a sa njihovom serijom sam se i navukla na turske serije. Odgledala ih nekoliko, ali mi je ipak Binbir najdraza (pored Asi).

Jutros sam na trafici ugledala ovu naslovnicu, ali nisam listala novine pa ne znam kakve su to fotke Halita sa novom devojkom.

http://www.dodaj.rs/f/q/4l/qF4ZU7L/kffffff12-copy.jpg

Verovatno neke insinuacije, mogli su ga uslikati sa bilo kim, prijateljicom, saradnicom, pa covek ne zivi u izolaciji. Ali, ipak sam posumnjala da mozda nije istina jer je i prvu zenu ostavio na slican nacin.
Imaš možda link od ovog članka? Je možda ovaj članak gdje na netu? Ako nema članka na netu hočeš sutra pogledati u novine kakve su slike od Halitove "nove" djevojke? Baš sam znatiželjna dali je mlada ili njegovih godina "djevojka".

I ja mislim da su ga mogli uslikati sa bilo kime.
srogac2 is offline  
Old 16.08.2011., 01:23   #5442
Laku noć

srogac2 is offline  
Old 16.08.2011., 01:46   #5443
Quote:
Verovatno neke insinuacije, mogli su ga uslikati sa bilo kim, prijateljicom, saradnicom, pa covek ne zivi u izolaciji. Ali, ipak sam posumnjala da mozda nije istina jer je i prvu zenu ostavio na slican nacin
Za sada nijedne turske novine niti TV nisu objavile niti jednu novu sliku Halita i neke druge osobe kraj njega osim naravno Berg.Ljudi su na odmoru več skoro mjesec dana sa svojim sinčićom i uživaju.A novine da bi se bolje prodavale jer su godišnji odmori pa je prodaja pala,moraju nešto lansirati,najvjerojatnije samo kopiraju nešto što je več odavno zaboravljeno.
delfin21 is offline  
Old 16.08.2011., 02:04   #5444
Pogledacu sutra novine, pa vam javim.
A inace tv novele mislim da nemaju sajt, ovu sliku sam nasla na nekom forumu.
Altina01 is offline  
Old 16.08.2011., 02:20   #5445
put ljubavi je posut trnjem i ružama

ima naslovnica na guglu ali se ne može otvoriti,samo slika novina tv novele najnoviji broj kod nas nema tih novina za kupiti samo svijet sapunica ali tu demantuju o njihovom razvodu ,altina spasi nas neizvjesnosti u ranu zoru trk u trafiku i kupuj časopis i stavljaj kako znaš,uh ,uh nema spavanja
sabinab is offline  
Old 16.08.2011., 02:23   #5446
djevojke, žene, djevojčice - preidvni kolaži na ovih nekoliko prethodnih stranica - baš sam odmarala oči - ne znam koji mi je kolaž ljepši, ipak moram izdvojiti halvin kolaž 5412 - ajme majko moja, tu je on meni za past u nesvijest, izgleda ko tempirana bomba! izgleda nekako znanstvenički, da ne znam o kome se radi rekla bih da je u pitanju nekakav profesor, stručnjak za psihoanalizu jel´ i tako to -

thaliDD drago mi je da je tango "još uvijek u modi" baš mi je imponiralo! prekrasan video
...evo moram još jednom reći...
slike su stvarno super, s konjem - bez konja, s njom u tirkiznoj marami, sam ili s anđelima, sretan ili nesretan, budan i kad pajki, u RL na zelenoj livadi ili serijskom kadru taj čovjek, kako god uzmeš i još uvijek i pobogu dokle će??? - oduzima dah
aysha is offline  
Old 16.08.2011., 08:54   #5447
Dobro jutro



aysha ima jos, to je sve ista serija fotografija
halva is offline  
Old 16.08.2011., 09:13   #5448
Dobro jutro.

srogac2 is offline  
Old 16.08.2011., 09:19   #5449
dobro jutro cure...Hali ako je istina da si prevario Berg isti momenat odjavljujem se sa foruma,stvarno ču te zamrziti...a ti slobodno razmišljaj šta si napravio ako jesi,kajačeš se cijelog života ...

delfin21 is offline  
Old 16.08.2011., 09:37   #5450
Quote:
delfin21 kaže: Pogledaj post
Za sada nijedne turske novine niti TV nisu objavile niti jednu novu sliku Halita i neke druge osobe kraj njega osim naravno Berg.Ljudi su na odmoru več skoro mjesec dana sa svojim sinčićom i uživaju.A novine da bi se bolje prodavale jer su godišnji odmori pa je prodaja pala,moraju nešto lansirati,najvjerojatnije samo kopiraju nešto što je več odavno zaboravljeno.
Baš tako, upravo sam bila na turskom i bugarskom forumu pa nije bilo ništa novo. Nisu se još pojavile slike sa "novom djevojkom".
srogac2 is offline  
Old 16.08.2011., 11:33   #5451
Jedan kolaž sa turskog foruma



Jedan kolaž sa bugarskog foruma

srogac2 is offline  
Old 16.08.2011., 12:13   #5452
put ljubavi je posut trnjem i ružama

Sve je laž,samo pusta laž,sve je laž osim smrti...........kako dino merlin pjeva
delfi zar i ti ,ne mogu da vjerujem da tako brzo odustaješ od našeg H/O/S
nemam puno vremenaevo čitam upravotv novelu(joj nema šta ne mogu naći) znateli ćije su slike Halita i Meyrem!!!!!!!! jedan od pod naslova slike H"Berguzar je izgubila povjernje u Halita i veoma teško će ga ponovo steći""izjavila je zajednička prijateljica
drugi pod naslov "[B]Nakon žestoke svađe na setu "Sulejmana [/B]veličanstvenog"Berguzar je pokupila stvari i iselila se iz njihove kuće,nakon čega je Halit predložio da posete bračnog savetnika,ne bi li spasili brak
slike ob i berg,on i mejrem, i scene dvije iz MY. evo jedne na brzaka.
drage moje ne nasjedajte na novinarske patke,


sabinab is offline  
Old 16.08.2011., 12:42   #5453
Quote:
sabinab kaže: Pogledaj post
Sve je laž,samo pusta laž,sve je laž osim smrti...........kako dino merlin pjeva
delfi zar i ti ,ne mogu da vjerujem da tako brzo odustaješ od našeg H/O/S
nemam puno vremenaevo čitam upravotv novelu(joj nema šta ne mogu naći) znateli ćije su slike Halita i Meyrem!!!!!!!! jedan od pod naslova slike H"Berguzar je izgubila povjernje u Halita i veoma teško će ga ponovo steći""izjavila je zajednička prijateljica
drugi pod naslov "[B]Nakon žestoke svađe na setu "Sulejmana [/B]veličanstvenog"Berguzar je pokupila stvari i iselila se iz njihove kuće,nakon čega je Halit predložio da posete bračnog savetnika,ne bi li spasili brak
slike ob i berg,on i mejrem, i scene dvije iz MY. evo jedne na brzaka.
drage moje ne nasjedajte na novinarske patke,


http://i1231.photobucket.com/albums/...ba/images8.jpg
Kakve su to slike od njega i Berg, pa scene iz MY. Stavit ćeš ostale slike kad stigneš?

Zadnje uređivanje srogac2 : 16.08.2011. at 13:03.
srogac2 is offline  
Old 16.08.2011., 13:53   #5454
Quote:
sabinab kaže: Pogledaj post
Sve je laž,samo pusta laž,sve je laž osim smrti...........kako dino merlin pjeva

...

drage moje ne nasjedajte na novinarske patke,[/B]
Sabina, spasila si me lutanja po gradu jer se u naselju novine nestale i umirila mi znatizelju Pretpostavljam da su ovo novinarske izmisljotine radi podizanja tiraza, ako vec nema neke kompromitujuce fotografije. Ili pak mozda malo "dizanja prasine" radi promocije najnovije serije
Citala sam da se i Berguzar pridruzila snjimanju Sulejmana velicanstvenog kao gostijuci lik, ima li kakvih fotki Berguzar sa snimanja? Volela bih da je vidim u "kostimiranom izdanju"
Altina01 is offline  
Old 16.08.2011., 14:15   #5455
Quote:
Altina01 kaže: Pogledaj post
Sabina, spasila si me lutanja po gradu jer se u naselju novine nestale i umirila mi znatizelju Pretpostavljam da su ovo novinarske izmisljotine radi podizanja tiraza, ako vec nema neke kompromitujuce fotografije. Ili pak mozda malo "dizanja prasine" radi promocije najnovije serije
Citala sam da se i Berguzar pridruzila snjimanju Sulejmana velicanstvenog kao gostijuci lik, ima li kakvih fotki Berguzar sa snimanja? Volela bih da je vidim u "kostimiranom izdanju"
Na temi od Berguzar su slike iz serije MY.
srogac2 is offline  
Old 16.08.2011., 15:18   #5456
sabinab,sory ali nemogu si pomoči,ja ih toliko obožavam da jednostavno ako se oni raziđu ja ču biti u komi totalnoj,čekam kao ozebli sunce 20.08.,ali dajte mi recite zar nakon ovakvih pogleda može tako ljubav proči....

Zadnje uređivanje delfin21 : 16.08.2011. at 15:24.
delfin21 is offline  
Old 16.08.2011., 15:30   #5457
Quote:
Altina01 kaže: Pogledaj post
Sabina, spasila si me lutanja po gradu jer se u naselju novine nestale i umirila mi znatizelju Pretpostavljam da su ovo novinarske izmisljotine radi podizanja tiraza, ako vec nema neke kompromitujuce fotografije. Ili pak mozda malo "dizanja prasine" radi promocije najnovije serije
Citala sam da se i Berguzar pridruzila snjimanju Sulejmana velicanstvenog kao gostijuci lik, ima li kakvih fotki Berguzar sa snimanja? Volela bih da je vidim u "kostimiranom izdanju"
Altina01, here is a nice photo of beautiful Berguzar as Monica, daughter of the Duke of Venetia.



And a wonderful collage of our favorites by our friend Nadya.


Zadnje uređivanje jupetrov : 16.08.2011. at 15:38.
jupetrov is offline  
Old 16.08.2011., 15:38   #5458
Quote:
delfin21 kaže: Pogledaj post
sabinab,sory ali nemogu si pomoči,ja ih toliko obožavam da jednostavno ako se oni raziđu ja ču biti u komi totalnoj,čekam kao ozebli sunce 20.08.,ali dajte mi recite zar nakon ovakvih pogleda može tako ljubav proči....

Stvarno bi bila steta, stvarno deluju kao stvoreni jedno za drugo. A vise nisu ni u pitanju ni samo oni, veci onaj mali andjelcic prema kome imaju ogromnu odgovornost. Sumnjam da bi Halit odbacio porodicu radi koleginice iz serije i da je toliki zenskaros

A sta se desava 20.08?

**********

Thank you jupetrov I already saw it on Berguzar`s topic. She is gorgeous.
Altina01 is offline  
Old 16.08.2011., 15:45   #5459
Quote:
Altina01 kaže: Pogledaj post
Stvarno bi bila steta, stvarno deluju kao stvoreni jedno za drugo. A vise nisu ni u pitanju ni samo oni, veci onaj mali andjelcic prema kome imaju ogromnu odgovornost. Sumnjam da bi Halit odbacio porodicu radi koleginice iz serije i da je toliki zenskaros

A sta se desava 20.08?

**********

Thank you jupetrov I already saw it on Berguzar`s topic. She is gorgeous.
20.8. - Halit i Berg posjetiće Bratislavu poslovno, kao što su već posijetili Beograd i Zagreb poslovno. U Bratislavi če biti dva dana, možda koji dan više. Oni će biti gosti u jednoj emisiji.
srogac2 is offline  
Old 16.08.2011., 15:46   #5460
Cure šta vi velite na ovo,,,dali bi scenarista MY dala ulogu Berg da bi je smirila od ljubomore i da neradi više kako su rekli scene na snimanju,meni je to jako glupo i sumljam.Nigdje još nisam pročitala da je i jedan glumac ili glumica dobili ulogu da bi spasili brak,gluposti.I još nešto dali ste gdje pročitali da je neko od glumaca MY izjavio da je nešto bilo takvoga na snimanju.Ako sam šta krivo rekla ispravite me..

Zadnje uređivanje delfin21 : 16.08.2011. at 15:54.
delfin21 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:58.