Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2010., 13:02   #81
Ja dobila 10% popusta na feelunique, al uopće ne znam kaj da uzmem tam...:/
Suey is offline  
Old 03.11.2010., 13:20   #82
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
ja sam dobila 5% popusta
aj dobro, nisam jedina
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Old 03.11.2010., 13:49   #83
Možda malo glupo pitanje, al čitam sad pravila za taj feelunique i piše ovo: All % discount prizes exclude ghds. Kaj je ghds?
TheEmpress is offline  
Old 03.11.2010., 14:30   #84
Quote:
anatrina kaže: Pogledaj post
cure, imam pitanje:
čekam od 9.mj. pošiljku iz Koreje naručenu preko e-baya - u petak će biti 45 dan. čekala sam do jučer da vidim hoće li možda stići, jer mi cijeli mjesec nekako sve dugo putuje, pa sam odlučila biti strpljiva...

jučer sam poslala mail selleru i ispričao se :nezna šta se desilo: i kaže da će mi dati refund ili poslati ponovo paket, kako mi je draže. pošto mi se čini ok i vidim da u (ne baš velikom, ali dobrom) feedbacku svi uredno primaju pošiljke, ja bi rađe da mi pošalje novi paket.

e sad: zanima me da li ta procedura ide preko Paypala ili će mi on to poslati bez neke "vidljive" potvrde. ne bi htjela da mi prođe rok za dispute, a da ponovo ostanem bez paketa.
ili u svakom slučaju pokrećem dispute, a to se sve rješava u tom procesu?

nije mi se još desilo tako nešto i znam da se o ovom već puno pisalo, ali ja nakraju nemam pojma da li se sve rješava preko paypala ili direktno sa sellerom
ako mi možete malo to pojasniti, bila bi vam stvarno zahvalna na pomoći
Ako prihvatiš da ti pošalje paket i sutra digneš dispute, nema šanse da ti dođe u roku, morat ćeš i claim dizati...

Radije prihvati refund i onda ponovo kupi jer u tom slučaju opet imaš 45 dana do disputa.
Sve rješavaš preko PayPala ali direktno sa sellerom - postoji forma za dopisivanje preko PayPala
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Old 03.11.2010., 16:04   #85
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Možda malo glupo pitanje, al čitam sad pravila za taj feelunique i piše ovo: All % discount prizes exclude ghds. Kaj je ghds?
Brijem da su to pegle za kosu, neke zakon navodno, ili tako nešto.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Old 03.11.2010., 16:29   #86
Da, fakat, proizvodi za kosu: http://www.feelunique.com/brands/ghd
Hvala.
TheEmpress is offline  
Old 03.11.2010., 16:42   #87
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Ako prihvatiš da ti pošalje paket i sutra digneš dispute, nema šanse da ti dođe u roku, morat ćeš i claim dizati...

Radije prihvati refund i onda ponovo kupi jer u tom slučaju opet imaš 45 dana do disputa.
Sve rješavaš preko PayPala ali direktno sa sellerom - postoji forma za dopisivanje preko PayPala
puno ti hvala na savjetu, napraviti ću tako
anatrina is offline  
Old 03.11.2010., 17:07   #88
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Ja sam upravo naručila Sve je prošlo bezbolno, dok god se ulogiraš sa mailom preko kojeg si dobila nagradu. Možeš nadoplatit, a možeš i ostat kratka. ja sam ostala kratka za 0,07 funti jer sam na poslu a nisam ziher u ovaj tu komp. A već sam sve potrpala u košaricu i nisam htjela čekat da dođem kući da nešto ne 'nestane'
Uglavnom, super zadovoljna! Kupila Kerastase, L'occitane i tako
odlicno, ja josh biram sto cu uzet

a mami cu uzet nesht za kosu pa je ona rekla taman ce ona platit carinu (jel tog sto njoj treba kod nas ni nema, pa sam joj svakako htjela narucivat) a sebi za ostatak :Cerek: , jel ce nas sigurno opalit na 50funti

sestra moja isto probala, i dobila je 5%

i decka sam nagovorila da proba, pa cemo bas vidit.
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Old 03.11.2010., 17:10   #89
Znači možeš samo naručit proizvode u vrijednosti kolko dobiješ popusta, ne mora biti određena cifra da bi se mogao taj popust iskoristit?
TheEmpress is offline  
Old 03.11.2010., 17:29   #90
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Znači možeš samo naručit proizvode u vrijednosti kolko dobiješ popusta, ne mora biti određena cifra da bi se mogao taj popust iskoristit?
cini mi se da da, ali neka odgovori neko ko je vec kupio.
jel ja kad sam za probu stavila stvari u kosaricu i bilo je manje nego 50, i kad sam isla na checkout, na kraju mi je pisalo da ne moram unosit broj kartice nego samo nastavim dalje.

javim kad kupim, ako do tad niko ne javi, upravo stavljam stvari u kosaricu
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Old 03.11.2010., 17:35   #91
Ja još nisam ništa dobila,a prošlo je više od 24h...oni kažu čekaj, a ja (
Pslava is offline  
Old 03.11.2010., 17:40   #92
Ja danas ujutro se prijavila, valjda ću dobit nekaj.
TheEmpress is offline  
Old 03.11.2010., 17:46   #93
ja sam se prijavila prekjučer navečer. također još uvijek čekam...
nakon koliko vremena su vam poslali taj mail?
anatrina is offline  
Old 03.11.2010., 17:57   #94
Meni su nakon 24h poslali mail ali ne s popustom i sl. nego više kao reklamu/poziv na tu akciju na Facebooku,pitala ih kad će poslati "nagradni" mail...kažu u roku 24 sata. Ma i čudila bih se da sve ide glatko kad sam ja u pitanju!
Pslava is offline  
Old 03.11.2010., 18:18   #95
Pogledaj u mapu Spam...meni tamo bio mail s 20% popusta...sretno!
Pslava is offline  
Old 03.11.2010., 18:20   #96
Jasmine kako si riješila ovo s fedexom?
Soleiol is offline  
Old 03.11.2010., 19:58   #97
Quote:
~StarPrincess~ kaže: Pogledaj post
cini mi se da da, ali neka odgovori neko ko je vec kupio.
jel ja kad sam za probu stavila stvari u kosaricu i bilo je manje nego 50, i kad sam isla na checkout, na kraju mi je pisalo da ne moram unosit broj kartice nego samo nastavim dalje.

javim kad kupim, ako do tad niko ne javi, upravo stavljam stvari u kosaricu
ev sama sebe kvotam i javljam
upravo sam narucila za 48 funti i nisam nish morala ni upisivat br kartice ni nish, i stigo mi potvrdni mail, da je zaprimljena narudzba
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Old 03.11.2010., 20:09   #98
Meni nažalost set od Abbamarta nije stigao, kupljen 24.09 i poslala sam im mail i odmah su mi refundirali novce iako, ja se zaista nadam kako će stići jer baš želim taj set
__________________
x
Elektra is offline  
Old 03.11.2010., 21:37   #99
Ma ja vjerujem da će ti doći, meni danas stiglo iz Kine, šipano 07.10.

A žena je totalno bila oduševljena tvojim reviewom Browbone kista, prevela si je preko Google translatea
Suey is offline  
Old 03.11.2010., 21:38   #100
hocu da kupim onu kinesku 88 paletu sjenila, ali shimmer. ove sto gledam nekako nisam sigurna da su sve sijenke shimmer
pa ako neko ima sellera sa tom paletom, al da su sva sjenila onako ultra shimmer, please proslijedite mi
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:29.