Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2011., 23:23   #1
Humanitarna akcija: Pomozi životinjama!

Sjećate se kak smo bili dobri kad smo uskočili i pomogli Cosy ?

Sad SoN treba vašu pomoć , ajmo, ženke ljepotice, pomozite , imamo lijepih mačaka koje traže gospodaricu koja bi ih mazila i tražimo one koji mogu doprinijeti kojom kunom ili porcijom lolcat-klope


Molim cijenjene moderatorice da temom manipuliraju onako kako smatraju da zaslužuje biti manipulirana
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 00:07   #2
Joj mace su zbilja predivne
Žao mi je što ne mogu uzeti barem jednu
No uplatila sam upravo svoj doprinos i nadam se da ćete skupiti dovoljno love da mace budu barem s hranom za neko vrijeme osigurane u domu žene čiju ljubav uživaju.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 15:19   #3
Uplaćen simboličan iznos, znam da nije mnogo, ali bit će dovoljno barem za konzervicu

Ajde cure, hoćemo opet neku aukciju organizirati?
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 18:10   #4
Od sutra na našem blogu možete pratiti aukcije za mace
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 10:41   #5
ajmo, žene, imate dvije aukcije za lolcatse kod nas na blogu, bit će ih još par.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 19:38   #6
Evo cosy, koja zahvaljuje svima na velikom odazivu u nasoj akciji /aukciji

Isto nemam di s macama, ali bilo bi divno da se udome i da im se pomogne
Pisala sam na SoN i ja budem isto malkice sudjelovala, makar za koju konzervu
cosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 10:32   #7
Kolika je trenutačno cijena za narukvicu na blogu? Ja bi bidala ali neznam jel se bida tu ili na blogu ?????
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 10:47   #8
bida se na blogu, u komentarima, po mogućnosti ulogirana u gmail.

trenutno imamo 3 predmeta:
narukvica Kreatonica (zasad 10 eura)
narukvica Herman.Design (zasad 150kn)
pljoska Unique Hrebina (zasad 35kn)

eto

kraj bidanja je u petak u ponoć.

LoLcatsi ftw.
deedeedee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 11:05   #9
PPL, nek vam ne bude teško, potpišite se pri uplati. Ako ne nickom, stavite makar SoN, Kozm ili nešto što će vas povezati sa fhr. Bitan nam je statcount, da znamo što smo napravili

BTW, bravo za aukciju, svaka čast na dobroj volji
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 22:23   #10
Evo i moj Gettek i ja smo uplatili noFčeke macama da imaju kaj papati!
On i ja volimo mace (iako je on gospon pas on ne kuži baš te međurasne ratove ) i pozdravljamo ih puno a pogotovo mladog gospodina Pericu koji je naš favorit!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...

Zadnje uređivanje Mopsly : 10.09.2011. at 22:40.
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 22:30   #11
I ja sam jutros uplatila
da uzvratim dobro dobrim
cosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 12:25   #12
Zahvaljujući divnim djevojkama koje su bile spremne donirati svoje rukotvorine- aukcije za mace idu i dalje na našem blogu!

Svaki dan po jedna, kao i dosad

Šlicnite, možda se vama ili vašoj sestri, djevojci, jetrvi, zaovi nešto svidi
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 14:10   #13
malo kasno palimo al nikad nije kasno .

na ovom podforumu je jako puno obozavateljica maca pa mislim da ce rado pomoci. stoga cemo napraviti aukciju .
da ne mudrujem previse, stavit cu tekst koji je bio osmisljen za proslu aukciju, jer je princip isti...

Skupljamo sve ono što se može dobro prodati; kozmetiku, nakit/bižuteriju, ukrasne predmete, odjeću, marame, modne dodatke, knjige, ce-e/dvd-e, igračke, sportske rekvizite, svoje rukotvorine...
Uvjet je jedino da su svi predmeti novi ili trošeni vrlo malo (ovo se posebno odnsoi na kozmetiku). Molimo ne šaljite na aukciju stvari kojih se želite riješiti nego stvari koje želite sa ljubavlju pokloniti.
Pošaljite na ovaj topic sliku predmeta koju donirate, uz nju navedite kratak opis predmeta, početnu cijenu te sve što još mislite da bi se trebalo znati. Radi lakšeg snalaženja kasnije, kad se aukcija zahukta svakom predmetu kojeg donirate dajte njegov redni broj, dakle prvi premet koji bude stavljen bit će br 1, slijedeći br. 2 itd....tako je puno lakše kasnije znati koliko ima ponuda i kakva je trenutačna cijena za pojedini predmet. Kad se predmet u konačnici proda kupac će kontaktirati vas a vi ćete nakon što objavimo listu uredno plaćenih predmeta istu poslati poštom ili osobnom primopredajom. Navedite unaprijed tko plaća poštarinu, vi ili kupac.
Krajnji rok za postavljanje svih predmeta za aukciju je subota, 24.09.2011 do 20 sati. Planiramo da aukcija krene u nedjelju 25.09. ali o tom ćete biti naknadno obaviješteni.
Svima koji će sudjelovati u aukciji unprijed hvala .

nazalost moderatorice su trenutno malcice u stisci s vremenom i nismo sigurno hocemo li moci pratiti bidanje i kvalitetno odraditi taj organizatorski dio posla. stoga molim neku dobru dusu da se javi za pomoc. skura i kikibela su prosli put to majstorski odradile , princip cemo im ukrast , samo treba malo dobre volje i slobodnog vremena. hvala puno.
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 18:28   #14
redni broj 1:

knjiga:
Robbie Williams : Biografija
autorica: Emily Herbert

272 str. , meki uvez

malo informacija o knjizi

knjiga je u odličnom stanju - samo je pročitana i od tad skuplja prašinu. nažalost ne mogu stavit sliku jer mi je umro fotoaparat

početna cijena: 20 kn.

šaljem poštom (moja poštarina), a može i osobna primopredaja u zg.
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 10:52   #15
Pozdravljam aukciju i skromno se pridružujem
2. parfem Sweet more,samo proban,lagani cvjetni miris
početna cijena 20kn, pt na kupca

3.nove s etiketom kupaće muške gaće,vel xxxl ali prije l/xl
početna cijena 20kn,pt na kupca

http://i51.tinypic.com/34dpnnq.jpg
4. nenošeni slatki kompletić,bubamare,ogrlica i naušnice
početna cijena 20kn,pt na kupca
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 16:37   #16
Ja pozdravljam akciju iako trenutno nažalost nemam mogućnosti pomoći...

Sretno vam..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 11:52   #17
Dekintirana i nezaposlena, ali bolje 20 kn nego ništa, right? Za pet konzervica da papaju <3

P.S. Ovo je vjerojatno suvišna napomena ljubiteljima mačaka, ali ima neka hrana od piletine/govedine, konzerva od 400 grama dođe 4 kune i nešto, baš je puno mesa i umaka unutra i mace je jako vole. Ima je za kupiti u NTL-ovim dućanima (Diona, Kerum, Tommy), eto da znate.

Pozdrav macama!
__________________
Morgana LeFay dođe na forum kad ne spava i kad ne radi. Dabogda više ne došla!
Morgana LeFay is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 13:53   #18
nova aukcija za pomoc pesekima: link
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2012., 23:39   #19
Pozz forumasice
ponukana ovom vašom temom i iskrenom zeljom da pomognete jadnim napustenim macicima i pesekima dobila sam zelju izraziti vam svoju pricu uz napomenu NE TRAZIM NOVAC jer znam da nije lako vjerovati svima koji se javljaju ali trazim samo ako imate kockica ili koju konzervicu da posaljete...
naime imamo cak 20 macaka,od toga 9 je njih dolje u grijanoj garazi,4 ih je gore u kuci na katu u jednoj sobi,i 5 je razdvojeno po ostalim sobama jer su neke zarazne za druge macke i nesmiju biti s ostalima(FIV,peritonitis,razni tumori),zatim imamo jos 2 macka vanjska,jedan je bez oka i drugi bez uha,jednog psa smo uzeli u trogiru(jadnicka je netko ostavio) i jos jednog hranimo koji je tu u susjedstvu,cuva neciju baraku ali ne vidimo da ga itko hrani,i jednog zeca imamo

dakle nije nam bila namjera toliko ih sakupiti vec nitko od nas nije imao srca gledati ih gladne i napustene i samo proci kraj njih a nitko ih nije htio udomiti
-za istinitost tvrdnji mozete nazvati u vet.ordinaciju Goldi-tamo smo cesti gost i daju nam popuste s obzirom na situaciju,ondje smo ih poceli voditi dok samo ih imali samo par i dok smo svi radili ali sad je malo labavo znate i sami
zasad stavim tek nekoliko fotkica ali definitivno sutra uslikam i ostale,ako ste u zg negdje prema zapadu mozete ih i doci pogledati
ovdje su mace

(p.s ako sam nesto propustila i nije po pravilima molim da me uputite,pozz)
__________________
album

Zadnje uređivanje Gloria09 : 24.01.2012. at 23:56.
Gloria09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 09:36   #20
gloria, ako vec nisi, javi se i na podforumu kucni ljubimci, tamo ces zasigurno dobiti i savjete i pomoc, vise nego na kozmetici .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.