Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2005., 16:44   #1
Odjeća za Caritas

Upravo pokupavam presložiti ormar. Odnosno, prebacujem ljetnu odjeću u dostupniji dio ormara (ne znam zakaj to radim kad je temperatura ko u veljači )

I tak, našla sam hrpu stvari za koje znam da ih više neću nositi pa bih ih odnijela u Caritas.
Ja li netko od vas već nosio stare stvari u Caritas u Zagrebu, kamo trebam ići i kakva je procedura?

Hvala
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 17:25   #2
Ja nisam u Zagrebu, ali je procedura manje - vise vjerujem ista; dodjes i stavis vrece Ja ti preporucujem ipak odnijet u djecji dom a ne Caritas...
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 17:43   #3
Dječji dom?
Ali nisam ja baš tak mala, znaš. ne bih htjela da roba ode tetama.... iako nije baš neka. ja zapravo ni ne znam gdje je Caritas u Zagrebu. NIje baš da ih ljubim ali možda nekom pomogne.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 17:44   #4
ja sam nosila 100 puta... prije je bilo kod katedrale, a sad su se preselili u Selsku (tamo izmedju autoputa i koncareve - taj dio) pise na zgradi veliko Caritas...

nema nikakve procedure - dodjes i kazes da imas nesto, ostavis, teta ti kaze hvala i to je to...
__________________
"The truth will set you free. But first it will piss you off."
primadona is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 17:46   #5
Quote:
tatiana kaže:
ja zapravo ni ne znam gdje je Caritas u Zagrebu. NIje baš da ih ljubim ali možda nekom pomogne.

U Selskoj, mislim da tam di je crkva, al pitaj još
coflek is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 17:47   #6
a tamo.... OK, thanks
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 19:02   #7
samo da napomenem da ja robu operem i opeglam prije nego odnesem
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 20:04   #8
Quote:
Tija kaže:
samo da napomenem da ja robu operem i opeglam prije nego odnesem
Uh.
Ta roba je čista ali je bila u ormaru dosta dugo. Ajoooooooj, eto mi dodatnog posla.

A je li netko nosio robu u Crveni križ možda? Može li se to? Nekako razmišljam da mi te vjerske organizacije, pa makar i humanitarne, idu malo na živce.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 20:19   #9
nosim ja.

ulica crvenog križa u zg.

operem i malo popeglam, složim u vrečice i pozvonim na desna vrata kad dodješ do njih.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 20:41   #10
Pa mislim da cu otici u Crveni kriz onda.
__________________
I better work with sugar than the whip.
tatiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:30   #11
Imam brdo stare robe, koja eto stoji u dvije ogromne kutije od prošlog proljeća, znači više nije čista.
Pitala sam frendicu da li bi ovi u Crvenom prihvatili takvu robu, ona veli da su jako rigorozni, da sve mora biti svježe oprano i uredno ispeglano.

E sad... meni je živa gnjavaža da ja tu robu idem sada nanovo prati, ajd peglati volim ... ali te robe ima zbilja puno...

Jel istina to što veli moja frendica? Jesu zbilja tako rigorozni? Jel bi prihvatili tu robu ako bi ju dofurala u te dvije kutije i ostavila tamo? ili bi svaku krpicu provjeravali u končić??
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:33   #12
dajte si malo truda ak mislite pomoc. ako ne, pustite kraj kontejnera, u kutiji, vec ce netko uzet.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:34   #13
ne znam koliko su rigorozni ali itneš robu u mašinu i popeglaš malo. ako je stajala godinu dana i naprašila se i uvatila miris.

ma nije toliko teško zavrtit to u mašini i bar si miran.

ajte, ne mora biti speglano tiptop
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:38   #14
nitko tamo nije rigorozan, ne pretjerujte. al kad razvezhesh najlon ili otvorish kutiju, oprotite, odmah se zna da li je to chista roba ili ne...ustajali miris jasno se raspoznaje.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:39   #15
Quote:
magic kaže:
dajte si malo truda ak mislite pomoc. ako ne, pustite kraj kontejnera, u kutiji, vec ce netko uzet.

Da si nisam dala truda, ta bi roba odmah letjela u kontejner, a ne bih je slagala u kutije.

Neće je magic nitko uzet.
Mogu je uzeti samo smetlari ... a opet šteta robe, ima nekih stvari koje sam par puta odijenula jer sam se ubucila pa više ne stanem u to.
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:41   #16
Quote:
magic kaže:
nitko tamo nije rigorozan, ne pretjerujte. al kad razvezhesh najlon ili otvorish kutiju, oprotite, odmah se zna da li je to chista roba ili ne...ustajali miris jasno se raspoznaje.

Ok... znači ne gine mi pranje
a kakva je procedura?? samo doneseš tamo, oni zavire u kutiju, ostaviš i odeš.
Nemam blage... pa pitam
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:41   #17
Quote:
Paw kaže:
a opet šteta robe, ima nekih stvari koje sam par puta odijenula jer sam se ubucila pa više ne stanem u to.
naravno da je šteta.
ali nekom će dobro doć.
koja mašina robe extra neće te oštetit


a ionako brdo stvari se ne pegla
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:43   #18
Quote:
Paw kaže:
Ok... znači ne gine mi pranje
a kakva je procedura?? samo doneseš tamo, oni zavire u kutiju, ostaviš i odeš.
Nemam blage... pa pitam
ma ne. uzmu ti jmbg i ako nije dobro oprano i popeglano objave ti podatke u novinama.

ma samo odneseš, neće kutiju raskopat pred tobom.
ide to u skladište.

bar tako ide u zg.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:45   #19
Quote:
tilla kaže:
a ionako brdo stvari se ne pegla

Ma sve se pegla... ono kod mene - sve pamuk
sem par vunenih majona.

No dobre, preživjeti ću.
Nego kakva je procedura? Jel izdvajaju? pa ti vrate ono što ne misle uzeti ili?

Jel netko uopće nosio robu u Crveni križ
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 21:46   #20
Quote:
tilla kaže:
ma ne. uzmu ti jmbg i ako nije dobro oprano i popeglano objave ti podatke u novinama.

ma samo odneseš, neće kutiju raskopat pred tobom.
ide to u skladište.

bar tako ide u zg.


A ok...
svejedno ponijeti ću i taxene marke, zlu ne trebalo
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:07.